УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот ММ1914 » 28 юли 2016 12:55

CSKA 78 написа:Тази тема вече е за ключ! В нея разни лилави индивиди се опитват да си изливат комплексите! Няма нищо повече за коментиране! :idea:

Ето вече се разпореждаш във форума на Литекс, като във собствения си кашон. :mrgreen:
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10137
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот CSKA 78 » 28 юли 2016 12:56

koisa написа:
CSKA 78 написа:Пич, всички фенове на гара Подуене ли са толкова смотани като теб? Вземи си намери работа по-добре, отколкото да пишеш тъпизми във форума! ;) :)

За разлика от теб си имам работа. :lol: Не е нужно Лилипута да ми плаща да повтарям спуснатото от Дърпатката и бай Ставри като теб. :lol:



Да, така е! Даже две имаш- да събираш вторични с колИлото и да се правиш на умен по форумите! :lol: :lol:
За мен не се притеснявай- аз съм видял свят, за разлика от теб!

ПП Пиши по темата! Ако няма какво умно да напишеш, по-добре не пиши, за да не ставаш за смях! :mrgreen:
Image
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

manoll
Мнения: 302
Регистриран на: 20 авг 2008 10:08
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот manoll » 28 юли 2016 12:57

Megatron_69 написа:Дали си изваден от турнирите или "геройски" отпадаш във първият кръг от поредният анонимник-разлика не виждам....


Щом не виждаш разлика - ще ти обясня:

Лудогорец, Левски, Берое и Славия са се класирали за ЕКТ - поиграят малко, отпадат и т.н.

Литекс бе върнат против всякаква логика в А група, а заради обединението с Етрополе и смяната на адреса би трябвало да няма право да играе в ЕКТ за три години (ако се класира разбира се). Та ти не виждаш разлика, докато грамотните не виждат нищо общо - едните имат право и играят - другите нямат право и не играят
Последна промяна от manoll на 28 юли 2016 12:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот OOP » 28 юли 2016 13:02

Заклет Левскар написа:
CSKA 78 написа:
JackPackage написа:Не знам етрополци защо са толкова радостни че УЕФА е отхвърлила участието на юношите, след като те подадоха заявка под името Цска-София U19 и :



Пич, заявката е от името на Литекс, та нещо си се объркал! Но не съм и очаквал друго от подуенец! :lol: :lol:


С която и регистрация да пишеш, все ставаш за резил.

http://www.novsport.com/news2009501_1.html

Запитването е от ЦСКА-София

За първи път кондьо е прав. Запитването си е от Литекс само че със името цска-софия.....тоест един и същи клуб, отбор! И кондьо за първи път призна и то без да осъзнае, че е върл фен на Литекс. Честито
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот ММ1914 » 28 юли 2016 13:03

CSKA 78 написа:
ММ1914 написа:
CSKA 78 написа:Муа-ха-ха! Нещо си загорял ми се струваш! Ми вземи се улаби пред компа, защото няма жена, която да се върже на миризлив мангал като теб! :lol: :lol:

Недей с лошо, ще ми излезе име, някой ще си помисли че си ми го душил, докато преглъщаш. :mrgreen: Поне десетина пъти съм обяснявал, не сам анално податлив, като теб. Определено съм от бялата раса, а за жените - моя си работа, все още не съм опрял до твоя - трети пол.



Напротив, и анално даже и орално си податлив! Не ставай скромен сега! :lol:
Както по-горе написах, няма кой да се върже на мангуста като теб! А, че сам си го душиш това не е тайна за никого! :mrgreen: :mrgreen:

Орално - само при зъболекарката ми, анално само при гастроентеролога. Такъв е живота на хората от бялата раса в напреднала възраст, при вас сиганските малцинства може и да е по-различно, не знам. А сам да си го душа - е толкова надарен не съм. Казах ти вече Кондьо - малко елементарен ми идваш, но пък си забавен.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10137
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот CSKA 78 » 28 юли 2016 13:08

ММ1914 написа:
CSKA 78 написа:Напротив, и анално даже и орално си податлив! Не ставай скромен сега! :lol:
Както по-горе написах, няма кой да се върже на мангуста като теб! А, че сам си го душиш това не е тайна за никого! :mrgreen: :mrgreen:

Орално - само при зъболекарката ми, анално само при гастроентеролога. Такъв е живота на хората от бялата раса в напреднала възраст, при вас сиганските малцинства може и да е по-различно, не знам. А сам да си го душа - е толкова надарен не съм. Казах ти вече Кондьо - малко елементарен ми идваш, но пък си забавен.




Муа-ха-ха! Хората от бялата раса ли казваш? Да не би лилавото да е станало новото бяло? :lol: :lol: Не се излагай, просто си признай, че си безработен и не можеш да си позволиш да отидеш на лекар!

ПП Аре, до скив , че имам работа, за разлика от теб! :mrgreen:
Image
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10137
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот CSKA 78 » 28 юли 2016 13:10

OOP написа:За първи път кондьо е прав. Запитването си е от Литекс само че със името цска-софия.....тоест един и същи клуб, отбор! И кондьо за първи път призна и то без да осъзнае, че е върл фен на Литекс. Честито



ООД, много ти благодаря! Но вие циганите не се ли подкрепяхте взаимно?! :lol: :lol: Трябва да удариш едно рамо на лилавите ти събратя-Муму1914 и moisa :!: :idea:
Image
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот Долно уйно » 28 юли 2016 13:16

След, като Литекс си има отбор http://gong.bg/bg-football/v-grupa/lite ... lev-388613 каква е тази неправда УЕФА да не ги допуска до турнир под тяхната егида?
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот Megatron_69 » 28 юли 2016 13:20

manoll написа:
Megatron_69 написа:Дали си изваден от турнирите или "геройски" отпадаш във първият кръг от поредният анонимник-разлика не виждам....


Щом не виждаш разлика - ще ти обясня:

Лудогорец, Левски, Берое и Славия са се класирали за ЕКТ - поиграят малко, отпадат и т.н.

Литекс бе върнат против всякаква логика в А група, а заради обединението с Етрополе и смяната на адреса би трябвало да няма право да играе в ЕКТ за три години (ако се класира разбира се). Та ти не виждаш разлика, докато грамотните не виждат нищо общо - едните имат право и играят - другите нямат право и не играят

Понеже загряваш бавно-за мен няма разлика дали един отбор по административни причини не участва в ЕКТ и друг о/т/бор участва в ЕКТ и геройски отпада винаги в първи кръг.....като винаги намира оправдания за отпаданията си....

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот OOP » 28 юли 2016 13:21

CSKA 78 написа:
OOP написа:
OOP написа:
Заклет Левскар написа:
CSKA 78 написа:
JackPackage написа:Не знам етрополци защо са толкова радостни че УЕФА е отхвърлила участието на юношите, след като те подадоха заявка под името Цска-София U19 и :



Пич, заявката е от името на Литекс, та нещо си се объркал! Но не съм и очаквал друго от подуенец! :lol: :lol:


С която и регистрация да пишеш, все ставаш за резил.

http://www.novsport.com/news2009501_1.html

Запитването е от ЦСКА-София

За първи път кондьо е прав. Запитването си е от Литекс само че със името цска-софия.....тоест един и същи клуб, отбор! И кондьо за първи път призна и то без да осъзнае, че е върл фен на Литекс. Честито



ООД, много ти благодаря! Но вие циганите не се ли подкрепяхте взаимно?! :lol: :lol: Трябва да удариш едно рамо на лилавите ти събратя-Муму1914 и moisa :!: :idea:

Уникален, както винаги. Даже не може да проумее написаното! Литекс и цска-софия е един и същ клуб умнико!
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта