Феновете на Черноморец с отворено писмо до "г-н Борисов"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Феновете на Черноморец с отворено писмо до "г-н Борисов"

Мнениеот ivan56 » 15 юли 2016 00:07

damyanov1963 написа:Абе фенове на черноломец, когато се съберете поне две хиляди на стадиона, та да се види че и вас ви има, тогава пускайте декларацийки бе!
То не може да се криеш, като мишка по форумите, че и да имаш некви претенций!


Порасна ли ти пишката, като написа с малка буква Черноморец.Те ева и тъпият дападжия.
Можем да имаме всякакви претенции, щом си плащаме данъците на тази държава всичко може.
Язък ти и на годините, къде я събираш всичката тая злоба.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Феновете на Черноморец с отворено писмо до "г-н Борисов"

Мнениеот hristo1306 » 15 юли 2016 00:24

ivan56 написа:
damyanov1963 написа:Абе фенове на черноломец, когато се съберете поне две хиляди на стадиона, та да се види че и вас ви има, тогава пускайте декларацийки бе!
То не може да се криеш, като мишка по форумите, че и да имаш некви претенций!


Порасна ли ти пишката, като написа с малка буква Черноморец.Те ева и тъпият дападжия.
Можем да имаме всякакви претенции, щом си плащаме данъците на тази държава всичко може.
Язък ти и на годините, къде я събираш всичката тая злоба.


Споко бре, Ванка ! Като искаш да му провериш пишката, провери я дали му е пораснала ! Ама не се коси ! Той пише човека за Черноломец- Попово !!! Или и Вие като ЦСКА-то не си помните имената !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Феновете на Черноморец с отворено писмо до "г-н Борисов"

Мнениеот ivan56 » 15 юли 2016 00:38

hristo1306 написа:
ivan56 написа:
damyanov1963 написа:Абе фенове на черноломец, когато се съберете поне две хиляди на стадиона, та да се види че и вас ви има, тогава пускайте декларацийки бе!
То не може да се криеш, като мишка по форумите, че и да имаш некви претенций!


Порасна ли ти пишката, като написа с малка буква Черноморец.Те ева и тъпият дападжия.
Можем да имаме всякакви претенции, щом си плащаме данъците на тази държава всичко може.
Язък ти и на годините, къде я събираш всичката тая злоба.


Споко бре, Ванка ! Като искаш да му провериш пишката, провери я дали му е пораснала ! Ама не се коси ! Той пише човека за Черноломец- Попово !!! Или и Вие като ЦСКА-то не си помните имената !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Гредай си урода от Българово и мълчи или ти си вече Етрополец.Нали си и чорбарче. :mrgreen:
Тебе те знаем, ти си калайджия, Черноморец, Нефтохимик, ЦСКА. Така сте селските душици, от силните и обортните на деня.
И като пиеш, не е хубаво да пишеш.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Феновете на Черноморец с отворено писмо до "г-н Борисов"

Мнениеот ivan56 » 15 юли 2016 00:44

А и да върнеш безплатната тениска на Черноморец, за която се молеше като цигане, по времето когато Черноморец беше вървежен.И беше на стадиона.
Ва ева и селяндурите, сега ми се правиш на оборотен.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Феновете на Черноморец с отворено писмо до "г-н Борисов"

Мнениеот hristo1306 » 15 юли 2016 11:10

ivan56 написа:А и да върнеш безплатната тениска на Черноморец, за която се молеше като цигане, по времето когато Черноморец беше вървежен.И беше на стадиона.
Ва ева и селяндурите, сега ми се правиш на оборотен.


Пак грешиш ! Не е тениска а шалче ! И не е безплатно, а купено за 7 лв. Ако държиш може да ти го подаря. Трофей - да си спомняш, че някога е имало такъв отбор ! Да - ходих на мачове дори и на "Черноморец". Бързо усетих фалша, разбрах на къде отива работата и се отвратих, за разлика от теб и останалите 24 фена, които не ми вярваха !!!

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Феновете на Черноморец с отворено писмо до "г-н Борисов"

Мнениеот izumrud » 15 юли 2016 14:51

hristo1306 написа:
ivan56 написа:А и да върнеш безплатната тениска на Черноморец, за която се молеше като цигане, по времето когато Черноморец беше вървежен.И беше на стадиона.
Ва ева и селяндурите, сега ми се правиш на оборотен.


Пак грешиш ! Не е тениска а шалче ! И не е безплатно, а купено за 7 лв. Ако държиш може да ти го подаря. Трофей - да си спомняш, че някога е имало такъв отбор ! Да - ходих на мачове дори и на "Черноморец". Бързо усетих фалша, разбрах на къде отива работата и се отвратих, за разлика от теб и останалите 24 фена, които не ми вярваха !!!


ти пък с кво си видял бе? С кьоравите си очи ли? Нали помня Несебър как ви цепихме задниците на Нефтокомик ли сте, какво сте - ти от кои си?
от порточановия нефтохимик, от Атлетик, който си смени името на нефтохимик - но джамбаза го фалира, или от ТРЕТИЯ Нефтохимик, който е мастер? А да - като си стар, усети ли фалша на откраднатото място на Локомотив Бургас през 81-82 - година - отговори с ДА или НЕ? тогава фалша усети ли го? Не се ли виждаш каква тъпа отрова си - човека по-нагоре ти каза - живеете си във вашите филми - откраднали ви стадиона хахаха, не ме карай да пукам херния от смях. СЪБЕВ КУпи стадиона и парите издържаха розовия Нафтекс (този Нефтохимик ти подхожда най-много) 2 години - тогава що не ревахте бе? Щото субстанциите от фитнесите още не бяха познати на вашите фенове - вижте си снимките бе, това ли е футболната публика? момчета от един калъп - с квадратни глави, остригани, гледат тъпо и с черни тениски - всичките едвакви. Под строй ли идвате или сте еднакво умни?
Ако ще ми отговаряш, ще те моля да се придържаш към моя текст, а не да изместваш темата
и последно от днес - за кой път клякате пред разкопчания цип на Боко? Вече ви е като навик, по-често му лапате, отколкото да си миете зъбите

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Феновете на Черноморец с отворено писмо до "г-н Борисов"

Мнениеот hristo1306 » 15 юли 2016 16:50

Изумруд ли си смарагд ли си не ме интересува. За да ти отговоря пиши на разбираем език ! Ако е плод на емоция си извинен, но ако е плод на неграмотност жалко за теб ! Нещо и тона ти не ми харесва, прилича на тези с "квадратните" глави, както се изразяваш ти ! Все пак бъди жив и здрав !

count_horror
Мнения: 11
Регистриран на: 30 сеп 2015 15:36
Контакти:

Re: Феновете на Черноморец с отворено писмо до "г-н Борисов"

Мнениеот count_horror » 22 юли 2016 13:19

Абе само аз ли не разбрах какво е отвореното писмо ... защо е във форума на Литекс и защо коментарите бяха на тема дали май Х е проверил размера на пишката на бай У


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта