Фенове от Ловеч, какво припознавате?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

count_horror
Мнения: 11
Регистриран на: 30 сеп 2015 15:36
Контакти:

Re: Фенове от Ловеч, какво припознавате?

Мнениеот count_horror » 12 юли 2016 15:58

Отговорът ми на анкетата е много прост - отдавна не гледам БГ футбол, няма и да гледам скоро - не съм мазохист! Аз лично не се сърдя на ГГ за това, че поема в друга посока - прав му път, крива му пътека! Не ми хареса начинът, по който се случи всичко това - целият този цирк с Левски, повече от година мълчане и никаква информация относно случващото се и не на последно място - интервюто, в което ГГ казва за сина си, че сърцето му било оранжево, а 1-2 месеца след това от синът му се чува "ние сме ЦСКА". - Аз лично надуших миризмата на развалено и отдавна не гледам БГ футбол, за да не се умириша и аз :o По-конкретно кой бих припознал - е кракът ми няма да стъпи на стадиона, докато фирма на ГГ има нещо общо с футбола в града, така че предполагам отговорът е ясен. Иначе не мога да отрека, че без ГГ нямаше да станем 4 пъти шампиони и 4 пъти носители на купата и затова съм му благодарен, но останалите простотии ми дойдоха в повечко и явно за него Литекс-Ловеч е просто фирма, да ама аз не съм му служител! А и да кажа на "феновете" на другите отбори, които със задоволство злорадстват и ни обиждат - 90 процента от вас родителите ви са от СЕЛО, ама истинско такова или от дори по-малък град от Ловеч. Запознайте се малко с география, история и население преди да се изказвате некомпетентно кое е село и кое е град. Запомнете, че само неуспелите и злобните комплексари завиждат и злорадстват и докато футболът е просто игра, то вашите комплекси са ФАКТ...

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Фенове от Ловеч, какво припознавате?

Мнениеот HekakaB » 14 юли 2016 10:52

loko29 написа:
гражданин от село написа:
loko29 написа:Момко защо не замълчиш.Вие сте срам за феновете в цял свят.Такъв цирк където сътворява вашия любимец не е правен никъде.

Кога ще си платите задълженията към държавата, измамници?

Държавата просто не поиска да си ги вземе.А същевременно опрости на ЦСКА 15000000!


Кога ги е опростила?Щото след вчера, държавата изгоре с тия 15 милиона.Демек ние всички изгорехме.Ама нали ше има титли и купи, на кой му пука.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта