До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот fire » 29 юни 2016 14:00

kiril.a.d написа:
fire написа:Литекс беше поредното хубаво нещо в България, което беше съсипано тенденциозно, за сметка на жалкото статукво!
Реално обаче този край беше предизвестен, защото Ловеч никога не е бил футболен град, няма фенове, няма и традиции! Ловеч просто стана една удобно свърталище, за реализация на нечии планове , които да нямат големи пречки от община и общественост! Края беше предизвестен!
Същото свърталище се осъществи в Разград, където фактите са налице, подобно на Литекс, но съм повече от убеден, че и там всичко ще свърши по абсолютно същия начин! Казвам това без грам злоба, защото Литекс и днес Лудогорец бяха и са отборите, които показаха, как траябва да се гради един ФК у нас, с база, стадион и собствена школа от която (в Ловеч) в пследствие обраха плодовете и направиха добри трансфери достатъчни за саоиздръжката на един ФК :idea:
Най-много съжалявам за Литекс, а един ден и за Лудогорец недай си боже, защото тези клубове съсипаха държавното статукво на софийските "грандове" :mrgreen: като ги биеха и печелиха титли и купи, както в същност е редно! Дози, който може и е по-добър, да е на върха!
Е, днес виждаме, че нещата за съжаленкие вървят към връщане на статуквото и "държавните копелета" пак ги наредиха на "цицата" и скоро пак ще си говорим само, за Цески и Уесека 8-)
Щом това ще е за доброто на футбола у нас, така да е :lol: :twisted:

ПП: Автора на декларацията се е пооакал, като тенденциозно е споменал едни абривиатури, за едни клубове, но пак умишлено е "пропуснал" други 8-) 8-) Нищо, това си е негово право!
Честит празник на всички именници :!:

Човече, ако искаш ме разбирай правилно, ако искаш, не - говориш ми за "държавно статукво" на софийските отбори? А ще отречеш и че тогава България имаше футбол на национално ниво и успехи? - по 7-8 играчи от "Левски" и ЦСКА, и останалото от други отбори! И...САЩ`94, дори!!!
А сега, какво? - ми остава аз да го кажа, злоба към софийските отбори, кеф на провинцията, а файда...само злобеенето!!!
Да попитам - какво ти дава Литекс, за Лудогорец, изобщо да не говорим, защото там има само 1 свестен национал: - вратаря Владо Стоянов!!! - другото...пълнеж като шуробаджанака Мишката Александров, дето...става само за Спартак Плевен!
Та какво ти дава Литекс, чиито бивши и сегашни футболисти са гръбнака на днешния Национален отбор? - 4-та урна, с тенденция 5-та урна в УЕФА и ФИФА...
Доволен ли си или...просто си доволен от прецакването на софийските отбори?
Е, аз съм българин и няма как да съм доволен от представянето на България на международната сцена!!!
Та айде аман от бизнес проекти, които закопават българския футбол!!! - но пък покрай тях се хрантутят ония, нищо не работещи от БФС....
Искам български отбори, с български футболисти, тренирани и играещи на високо ниво, които да върнат България във 2-ра урна!!!
И Ицко Янев започна такъв проект, и...Гришата му набута своите разглезени ритнитопковци, от Литекс, с явен селски манталитет и поради това, играещи непостоянно...Не ги искаме в ЦСКА!!!

Така, аз съм от Пловдив и поради тази причина, при мен няма как да има комплекс, на провинциалист, защото града ми е 5-ти по старост в света, а и има още десетки исторически факта, които да ме карат да се чувствам повече гражданин от всеки друг жител на друг град в България!
Я като много милееш, за "шопското статукво", я ми кажи, колко футболисти е дала София на България и колко собствени кадри е създала :?:
Времената, коиото споменаваш са точно онези,заради които намразих това статукво, защото ВСИЧКО ЖИВО, което покажеше футболни качества, моментално и не без помощта на партията беше пращано в "грандовете"! Виж, ако бяха богати клубове, ок! Но там бяха пращани всички , по партийно нареждане! Мога да ти изброя поне 50-60 големи български футболисти, които нямаха избор и бяха пращани в червени и сини, защото иначе нямаше как да се реализират!Тва е!
Не бива да се забравя и факта, че държавата ни от година на година затъва в мизерия и за стадиони, бази и спортни площадки не се дава нищо и не се е направило нищо! Именно състоянието на държавата ни е определещо, за всичко в нея! Не само футбола!
Всичко останало в поста ти е обикновен популизъм, написано от един засегнат ;) поради липса на адекватни и основателни аргументи!

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот James Beattie » 29 юни 2016 14:03

Мързи ме да чета старите мнения, така че искам отговор!
Този ЦСКА-София, който е одобрен да участва в елита, как се води и каква е нагласата на феновете?
Божков внесе оздравяващ план за истинския ЦСКА. Това означава ли, че и старият ЦСКА ще играе в 2рата лига?
Този "мутант" в елита, ще приеме ли всички титли и история на ЦСКА и как това ще е възможно, като не са си платили задълженията, а само са преименували Литекс на ЦСКА?

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот g3_ev2 » 29 юни 2016 14:28

damyanov1963 написа:Така е с всички отборчета без традиций и почти без привърженици. Кой знаеше отбора от Ловеч преди ГГ? Подвизаваше се в долните групи, под името на някакъв комунист Кърпачев, после при демокрацията стана Осъм, после Лекс, Литекс, Ловеч, пак Литекс, сега разбирам че рожденното му име било и Хисаря :o
Когато бяхте дупе и гащи със вашия унищожител и бълвахте ла*на и храчки непрекъснато по Левски, не си давахте сметка, че сте зависими от един човек и времето ви ще свърши, когато той пожелае! Сега продължавате да търсите вината пак у други и пак намесвате и Левски с това "КОЙ"! Жалка работа сте и за това отидохте там, където ви беше мястото, преди да ви вземе ГГ!


Братле, не ми е работа да ти давам акъл, но говорим за отбора, който, преди Гриша Ганчев, даде на родния футбол Георги Денев (Кучето) и Петьо Хубчев. А и много други... Дори само за това ловешкият футбол (нямам нищо общо с него) заслужава уважение. Твоя работа е колко да си справедлив, но на това ниво не си... Животът едва ли е започнал от твоето поколение!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот Кролик » 29 юни 2016 14:33

fire написа:
kiril.a.d написа:
fire написа:Литекс беше поредното хубаво нещо в България, което беше съсипано тенденциозно, за сметка на жалкото статукво!
Реално обаче този край беше предизвестен, защото Ловеч никога не е бил футболен град, няма фенове, няма и традиции! Ловеч просто стана една удобно свърталище, за реализация на нечии планове , които да нямат големи пречки от община и общественост! Края беше предизвестен!
Същото свърталище се осъществи в Разград, където фактите са налице, подобно на Литекс, но съм повече от убеден, че и там всичко ще свърши по абсолютно същия начин! Казвам това без грам злоба, защото Литекс и днес Лудогорец бяха и са отборите, които показаха, как траябва да се гради един ФК у нас, с база, стадион и собствена школа от която (в Ловеч) в пследствие обраха плодовете и направиха добри трансфери достатъчни за саоиздръжката на един ФК :idea:
Най-много съжалявам за Литекс, а един ден и за Лудогорец недай си боже, защото тези клубове съсипаха държавното статукво на софийските "грандове" :mrgreen: като ги биеха и печелиха титли и купи, както в същност е редно! Дози, който може и е по-добър, да е на върха!
Е, днес виждаме, че нещата за съжаленкие вървят към връщане на статуквото и "държавните копелета" пак ги наредиха на "цицата" и скоро пак ще си говорим само, за Цески и Уесека 8-)
Щом това ще е за доброто на футбола у нас, така да е

ПП: Автора на декларацията се е пооакал, като тенденциозно е споменал едни абривиатури, за едни клубове, но пак умишлено е "пропуснал" други 8-) 8-) Нищо, това си е негово право!
Честит празник на всички именници

Човече, ако искаш ме разбирай правилно, ако искаш, не - говориш ми за "държавно статукво" на софийските отбори? А ще отречеш и че тогава България имаше футбол на национално ниво и успехи? - по 7-8 играчи от "Левски" и ЦСКА, и останалото от други отбори! И...САЩ`94, дори!!!
А сега, какво? - ми остава аз да го кажа, злоба към софийските отбори, кеф на провинцията, а файда...само злобеенето!!!
Да попитам - какво ти дава Литекс, за Лудогорец, изобщо да не говорим, защото там има само 1 свестен национал: - вратаря Владо Стоянов!!! - другото...пълнеж като шуробаджанака Мишката Александров, дето...става само за Спартак Плевен!
Та какво ти дава Литекс, чиито бивши и сегашни футболисти са гръбнака на днешния Национален отбор? - 4-та урна, с тенденция 5-та урна в УЕФА и ФИФА...
Доволен ли си или...просто си доволен от прецакването на софийските отбори?
Е, аз съм българин и няма как да съм доволен от представянето на България на международната сцена!!!
Та айде аман от бизнес проекти, които закопават българския футбол!!! - но пък покрай тях се хрантутят ония, нищо не работещи от БФС....
Искам български отбори, с български футболисти, тренирани и играещи на високо ниво, които да върнат България във 2-ра урна!!!
И Ицко Янев започна такъв проект, и...Гришата му набута своите разглезени ритнитопковци, от Литекс, с явен селски манталитет и поради това, играещи непостоянно...Не ги искаме в ЦСКА!!!

Така, аз съм от Пловдив и поради тази причина, при мен няма как да има комплекс, на провинциалист, защото града ми е 5-ти по старост в света, а и има още десетки исторически факта, които да ме карат да се чувствам повече гражданин от всеки друг жител на друг град в България!
Я като много милееш, за "шопското статукво", я ми кажи, колко футболисти е дала София на България и колко собствени кадри е създала :?:
Времената, коиото споменаваш са точно онези,заради които намразих това статукво, защото ВСИЧКО ЖИВО, което покажеше футболни качества, моментално и не без помощта на партията беше пращано в "грандовете"! Виж, ако бяха богати клубове, ок! Но там бяха пращани всички , по партийно нареждане! Мога да ти изброя поне 50-60 големи български футболисти, които нямаха избор и бяха пращани в червени и сини, защото иначе нямаше как да се реализират!Тва е!
Не бива да се забравя и факта, че държавата ни от година на година затъва в мизерия и за стадиони, бази и спортни площадки не се дава нищо и не се е направило нищо! Именно състоянието на държавата ни е определещо, за всичко в нея! Не само футбола!
Всичко останало в поста ти е обикновен популизъм, написано от един засегнат ;) поради липса на адекватни и основателни аргументи!


Sad but true :)

Ще добавя само, че поколението от 94 израстнаха в годините на ред и дисциплина, независимо как ирачите са били "купувани" от ЦСКА и Левски. Според мен е напълно невярно твърдението, че през 94 сме спечелили, защото играчите са минали през Левски и ЦСКА. Те печелеха, защото нямаше Николета, татуировки, чалгии, обезкосмяване, мрънкане и т.н.. Уважавам двата гранда, но си мисля че феновете им много ги надценяват. Резултата е ясен, вече трудно взимат дори и калъфки.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот g3_ev2 » 29 юни 2016 14:52

Толкова много спорене и като погледнеш, всеки е по своему прав! Но всички сме утописти - в мафиотска държава не може да има футболен феърплей! Ние чакаме мафията да самоизгние и това сигурно ще стане, но светът, крив - прав, си се развива, а на нас са ни нужни години само да излекуваме раните, нанесени от силовото тъпоумие на тази мафия, камо ли да създадем нещо стойностно, още по-малко да очароваме света от него. Ще си отпадаме от Евротурнирите, ще се смъкнем в шеста урна при квалификационните жребии и ще цъкаме с език, като гледаме отбора на братовчедската микро-страна Исландия. Защото в общия генезис на човечеството е заложено не само че не сме равни, а е предопределено как да я вършим по най-подходящия начин. Мафията не е нищо друго освен отрицание на тази природна предопределеност със сила в името на власт и пари за хора, които си мислят, че виждат много по-далеч от носа си. Няма как футболът, този критерий за оптималната подреденост на обществото, да заработи трайно, успешно и справедливо в такава среда!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот iliev72 » 29 юни 2016 14:54

Дисциплината е едно на ръка.Сега мама и тати са бизнесмени и имат време да гледат тренировките на отрочето и ако нещо не им хареса веднага го съобщават на треньорите.Поставете се на тяхно място и тогава как ще вземеш най-талантливите , а няма да вземеш най-платежоспособните.Да не споменавам , че след като децата се усетят , че могат да става по тяхната въобще не може да се говори за дисциплина.Май е крайно време да се разреши на родителите да присъстват само на официални срещите и да нямат никакъв контакт с треньорите.Иначе все така ще си кретаме и ще се чудим защо не сме като Исландия или да кажем като нашите съседи - Румъния и Албания.За Хърватия май не може дори да си мечтаем.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Reckless
Мнения: 2193
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот Reckless » 29 юни 2016 15:41

Пурата написа:
Reckless на 28 Юни 2016 20:07

Пурата написа:

Reckless на 28 Юни 2016 14:56
Факт е, че през всичките години, Гришата е давал и за града и за спорта ! ДАВАЛ Е, НЕ Е ВЗЕМАЛ ! С какво се е облагодетелствал той от спорта в Ловеч ? С нищо ! Но е влизал в разходи, за да има футбол в Ловеч ! Стадиона кой го направи ? Да не би държавата да го направи ? Всичко свързано с футболния отбор и не само, на чии разходи лежеше ? На държавни ли ? Не ! На Гриша Ганчев на плещите лежеше всичко! Всичко той плащаше, всичко с негови средства се поддържаше. По тази причина, никой няма право да го упреква за каквото и да е. Човекът си решава къде да инвестира и къде не ! На който не му харесва си е негов проблем !



Е някои хора без пръсти и други по багажниците на автомобилите мъничко могат...


Звездите и на теб ли ти говорят ?


Попитай хората без пръсти и онези от багажниците...

Я врътни пак кристалното кълбо ! Попитай тези, или онези са приказки на малките момиченца ! Дай имена и факти, какво е това "попитай едни такива..." !

Reckless
Мнения: 2193
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот Reckless » 29 юни 2016 15:52

Yoda_ написа:
Reckless написа:Факт е, че през всичките години, Гришата е давал и за града и за спорта ! ДАВАЛ Е, НЕ Е ВЗЕМАЛ ! С какво се е облагодетелствал той от спорта в Ловеч ? С нищо ! Но е влизал в разходи, за да има футбол в Ловеч ! Стадиона кой го направи ? Да не би държавата да го направи ? Всичко свързано с футболния отбор и не само, на чии разходи лежеше ? На държавни ли ? Не ! На Гриша Ганчев на плещите лежеше всичко! Всичко той плащаше, всичко с негови средства се поддържаше. По тази причина, никой няма право да го упреква за каквото и да е. Човекът си решава къде да инвестира и къде не ! На който не му харесва си е негов проблем !


Не искам да ти развалям плодотворната сутрин, ама само да питам :
КОЙ даде първоначалните милиони на едно никому неизвестно посредствено борче ? Той сам ли завърши "вишу" и си ги спечели, с образованието и способностите си ??
КОЙ не си прибира всички данъци и вземания, които им дължи ? Отговора е ясен - държавата създаде ГГ и му даде парите в ръцете ! Точно както и Киро Парахода...

Ако кукловодите бяха избрали други хора, да ги направят олигарси, те щяха да правят същото каквото и тия, манталитет, кво да праиш !
А и розовите и оранжевите сте един дол дренки - жалки, жалки, жалки...и много смешни !

Не казвам нищо за "Проекта", защото всъщност те имат 3-ма фена, единият от които най-вероятно може да ползува Интернет... :lol:

:lol:

И ти ли си ясновидец бе ? Много се навъдихте, все едно един баща-пияница ви е правил ! Ясновидец, до ясновидеца ! Най-жалки са тези, които се правят на капацитети и ясновидци а си и вярват :) Вие сте, като джорджано бе :) Само той си мисли, че може да пее и е твърдо убеден в това :) Ти си същия ! Мислиш си, че много знаеш, защото Господ ти говори лично на ушенце, на мен си ми смешен :)

Reckless
Мнения: 2193
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот Reckless » 29 юни 2016 16:08

Наистина ли си мислите, че ако Ганчев и Домусчиев абдикират от футбола, тогава българския футбол ще процъфти и първенството ни ще стане силно а националния ни отбор ще е на високо ниво ? Някой вярва ли го това ?

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: До всички, които обичат футбола в Ловеч!

Мнениеот dreben23 » 29 юни 2016 16:36

Сините гангстерс и тоя подфорум ли са завладели? :) Аз ще бъда искрен с феновете на Литекс, а и ги знам още преди да се появят соковете "Queens" като разработка на ЦРУ дето се вика. Вие се казвахте Ловеч и няма нищо лошо да си върнете старото име отбор и традиции, сред които имаше и загуби и победи с по 7, 8 на 0, но това бе истинският отбор, а марката Литекс ви я измислиха, за да бъдем по-модерни така пред европейците- дручко си е сега да завършва на заемката никак с небългарската наставка "-кс" като например Литекс, Нафтекс (нефтохимик ето се завръща и той) и др. Но ако искаме да се развиваме футболно, добре е всичките ни отбори да започнат да възвръщат старите си и български наставки като -еч, -ик, -ев, -ов и т.н. Просто мина модата на европейците, момци. Те затова и англичаните се усетиха и не щат да се занимават повече с европейци! Това е истината, друга няма! Сините превземки да вземат да щадят малко хората, защото и аз съм губил отбор, ама пък сега е номер едно в България, ето, не съм ги припознал Лудогорец, няма и да го направя! Припознавам само отбори с хубави български имена и наставки. Приемствеността ще стане по-късно нали, мен от такива работи не ми и дреме особено. Футболчето не е търговско право и доказателство за това са фейсбуците, и да, българските отбори имат нужда от българските си имена, след това български играчи и другото ще се подреди пак един ден малко по малко. Пожелавам на Ловеч да си има отбор кръстен на града, а не изкуствено създадени чудесии, защото точно заради това беше пожертван Литекс, иначе никой нямаше да го пипне отбора и с пръст! Всяко нещо изкуствено си отива, затова не се привързвайте, деца, към такива отбори за много дълго време. Късметче, ловчанлии, ама не ви пречи нищо вече да станете и цесекари. Ние сме от добрите както се казва! :) Тия дето са хем от добрите, хем от лошите и лавират ту тук, ту там- тях и Господ не може да им помогне и да ги разбере. Какво си мислите, че Манчестър Сити ще просъществува в Англия още дълго? Да - да, не се ли получи с арабите и шейховете още няколко години, а то няма да се получи по всичко личи, ги виждам обратно в Чемпиъншип. Сините стига да се правят на много остроумни, че са по-тъпи и от джапанки, внос от Азия. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта