КБ Литекс - Монтана - 1:0 FT (agg 1:2)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12367
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КБ Литекс - Монтана - 1:0 FT (agg 1:2)

Мнениеот TristaNNN » 22 апр 2016 11:57

boabbb написа:
TristaNNN написа:Така като гледах репортажите от мача, се чудя как, аджеба, резултатът е останал само едно на нула, то не бяха положения за оранжевите, то не беше чудо. :shock:
Но пък храбрите монтанци май нямаха нито едно такова, така че е цяло чудо, че са на финал. Въобще, тази година финалистите за КБ са не странни, ами направо безумни ...


Друго си е да има дерби на финала - Подуене vs Домуса 8-) Нищо, утре ще ви гледаме, ще гледаме класа от "майсторската група" и маймунските мутри на Нар, Кафу, Мафу и компания :x На финала има голям шанс да не играят мангали :!: Знам, че сте против, но ...

Разбира се, че е друго да има дерби Левски - Лудогорец, все пак говорим за качество на футбола на много по-високо ниво от това на клетите ритнитопковци, които ще кюскат горката топка на 25-ти. Нерде европрейските отбори на зелени и сини, нерде някакви аматьори и клетниците от Монтана. И да ти кажа честно ми е все тая какви ще играят на финала, защото е вероятно изобщо да не го и гледам, има къде-къде по-интересни неща за правене в края на пролетния месец Май.
Инак знам, че ще ни гледате утре, кажи ми нещо, което не знам, защото е видно, че колкото и да квичите по А група, че не го правите, не изпускате изява на славния Левски . Това разбира се се прави с цел да си търсите поводчета за плюене, но лоша реклама няма. Гледайте, злобейте, не ни пречите - ние ще си попразнуваме едно хубаво и искрено покрай откриването на сектора, докато препиканата флора около Народна армия все още ще се възстановява от киселинните жълтеникаво-кафяви биосубстанции, отделени от себеподобните ти онзи ден. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: КБ Литекс - Монтана - 1:0 FT (agg 1:2)

Мнениеот MaX » 22 апр 2016 21:28

Призовавам феновете на Септемврийско знаме да си гледат Септемврийско знаме. Не сте ми интересни като сте загрижени за нас. Заради вас онова човече си прави каквото иска с тоя отбор.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: КБ Литекс - Монтана - 1:0 FT (agg 1:2)

Мнениеот sandi74 » 24 апр 2016 18:48

PFC Litex написа:Няма класа в отбора, а и е нормално след всичко, което се случи при нас.
Поне малко късмета да ни бе покрил, но и той ни беше дал гръб.
Днес ни пази четвъртия вратар (реално нямаше работа), но причината другите да отсъстват е баси кривата.
Още не мога да си обясня Йонсен, как пропусна тези 4-5 стопроцентови положения.

Честито на Монтана и успех на финала.

Ако ЦСКА спечели купата ще сме със само три участника в ЕКТ.

Глупости.ЦСКА ако вземе купата 4-ия играе в турнирите само че май никой не иска да е 4-ти :idea: :!:

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: КБ Литекс - Монтана - 1:0 FT (agg 1:2)

Мнениеот Reckless » 24 апр 2016 22:39

ЦСКА ще бие Монтана без да се напъват на финала. А ако рекат да играят сериозно /което е най-вероятно/, ще си ги отнесат с разлика ! Червените с този си състав в момента са по-добри от всеки един отбор от "А" група, колкото и невероятно да звучи ! При тях в момента има дух и колектив. Във футбола това е по-важно от всякакви селекции !


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта