15 кръг: Литекс - Славия - 4:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
OrangePower
Мнения: 337
Регистриран на: 01 дек 2011 20:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: 15 кръг: Литекс - Славия - 06.11 | 17:30

Мнениеот OrangePower » 06 ное 2015 19:02

siniq_fen написа:Литекс има известно предимство заради домакинския фактор, но все пак Х ми се вижда напълно постижим за Славия.


Гледам се е напълнило тук със сини надежди, много активни сте станали нещо след като станахте водачи що така бе? :mrgreen:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: 15 кръг: Литекс - Славия - 4:0 FT

Мнениеот PFC Litex » 06 ное 2015 21:46

Днес добър мач.
Редим силни и слаби мачове.
Сега предстои пауза в първенството и дано поработятстабилно за отстраняване на грешките.
Изображение

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: 15 кръг: Литекс - Славия - 06.11 | 17:30

Мнениеот siniq_fen » 06 ное 2015 23:43

OrangePower написа:
siniq_fen написа:Литекс има известно предимство заради домакинския фактор, но все пак Х ми се вижда напълно постижим за Славия.


Гледам се е напълнило тук със сини надежди, много активни сте станали нещо след като станахте водачи що така бе? :mrgreen:

И защо да не се надявам да ви измъкнат нещо, особено след последните ви издънки? Хубаво, смазали сте ги, честито да ви е.
Само Левски!

Reckless
Мнения: 2196
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: 15 кръг: Литекс - Славия - 4:0 FT

Мнениеот Reckless » 07 ное 2015 01:39

Хубава игра, хубава победа над традиционно неудобен за нас съперник.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: 15 кръг: Литекс - Славия - 4:0 FT

Мнениеот paceto » 07 ное 2015 03:16

Мисля, че това с традицията се отнася по скоро за мачовете в София, но в последно време Литекс си бие и там.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 15 кръг: Литекс - Славия - 4:0 FT

Мнениеот Teo » 07 ное 2015 09:11

Литекс винаги тръгват с големи амбиции и накрая нищо... тая загуба в Ловеч от Левски си оказва влияние... ''шампион се става в малките мачове, а в големите каквото стане, важно е да не загубиш" - Георги Василев :idea: Селекцията зимата ще е ключове за всички... десетки пъти сме ставали свидетели на силен есенен отбор и силно слаб пролетен... така, че времето ще покаже. @ Думите на Гочето тежат и в световната практика, а той е може би най-уважавания треньор в България след Пената :idea:

ПП Интересно ще бъде сега за купата и първенство в рамките на 3 дена... ще има врътки тука, един ще ляга на друг и после обратно... и двата отбора хепи :idea:
@ Предвид тоя слаб Лудогорец, ако не им изтръгнете титлата тоя сезон няма кога след това... :idea:

Живи и здрави да сте! 8-)

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: 15 кръг: Литекс - Славия - 4:0 FT

Мнениеот 1913SS » 08 ное 2015 08:50

Много готин трип направихме в Ловеч. За жалост най-големите загуби, които съм присъствал на живо. Важно, че си направихме кефа на стадион. Малко места се чувстваме домакини. Да попитам къде вие публиката и футболистите на академията ви?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: 15 кръг: Литекс - Славия - 4:0 FT

Мнениеот PFC Litex » 08 ное 2015 18:46

Teo написа:Литекс винаги тръгват с големи амбиции и накрая нищо...

Къде ги видя тези големи амбиции или по презумция, както се прави в България, един отбор като направи няколко добри мача и веднага му лепват етикети, че се бори за титли, митли и тем подобни тенекии.

Ние до края на настоящия сезон ако успеем да заличим балъковото наследство ще е просто страхотно без значение, на каква позиция ще завършим и всичко това при положение, че остане този треньорски щаб, решат ли да бърникат в него се връщаме в изходна позиция.

Отбора се лъкатуши между слаби и силни мачове и за това ще трябва много време да се оправи.
1913SS написа:Много готин трип направихме в Ловеч. За жалост най-големите загуби, които съм присъствал на живо. Важно, че си направихме кефа на стадион. Малко места се чувстваме домакини. Да попитам къде вие публиката и футболистите на академията ви?

Не се ли спрат с тези сливания, преливания, заливания всяко лято все по-малко ще ставаме на трибуните, тъй като хората имат достойнство и не желаят да бъдат част от тази идиотщина.
Има и такива, като мен дето все още ходим въпреки, че ни струва време и не малко средства поне на мен.
Изображение

Потребителски аватар
OrangePower
Мнения: 337
Регистриран на: 01 дек 2011 20:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: 15 кръг: Литекс - Славия - 4:0 FT

Мнениеот OrangePower » 08 ное 2015 19:01

1913SS написа:Много готин трип направихме в Ловеч. За жалост най-големите загуби, които съм присъствал на живо. Важно, че си направихме кефа на стадион. Малко места се чувстваме домакини. Да попитам къде вие публиката и футболистите на академията ви?


Стига с тези подхърляния за публика и прочие. Има си не малко причини да няма публика и над мен го казахa вече плюс останалите неща като безработие, работен ден, поради безпаричие на хората не им е до футбол и т.н. Посещаемостта навсякъде у нас е плачевна, така че искам да си задаваш този въпрос след всички мачове където гостувате, а не само там в малките градове където е най-видимо и е по лесно да се критикува.

Има юноши виж стартовият състав, че се почна с 3 от школата и се завърши с петима. Само с българчета не става и се пробвахме вече два сезона и нищо не се постигна освен някакво 5 място, което не е задоволително, а за Европа няма как да стане. Вземи пример с вас след като играете с не малко българи и тук там някой ваш юноша колко години не сте излизали в Европа и сте само за вътрешна консумация и средно класиране в таблицата всеки сезон. Примери има не само с вас, а и с Черно Море, Берое въпреки че излязоха няколко пъти навън, но благодарение на Купата на България, а не заради предно класиране.

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: 15 кръг: Литекс - Славия - 4:0 FT

Мнениеот 1913SS » 10 ное 2015 23:38

Вие в момента сте един от водещите отбори в А група. Имате прекрасен стадион един малкото хубави стадиони изобщо в България. При нас е ясно, докато сме ерата ВенциСлавия. Така ще бъдем дори и да имаме най-добрите треньори и играчи, но не зависимо всичко ние вяврваме в старата славна Славия. Желаем Ви да си останете отбора Ловеч и разни там червени човечета да Ви не направят цска-литекс. Успех и давайте повече шанс на млади български играчи.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта