Случайност? Не мисля!!1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот HardWork » 27 юли 2015 11:05

не търсете малки левскарчета под вола! Левски няма пари за съдии а в БФСто няма нищо безплатно ...

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот sinqkrepost1914 » 27 юли 2015 11:07

Голът е безспорен, но грешката не е на главния а на тоя дето е зад вратата.
Като цяло и главния направи 2-3 грешки, но те бяха и в двете посоки.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот HardWork » 27 юли 2015 11:17

ЦСКА открива сезона със Струмска Слава :mrgreen: ! Не се занимавайте с глупости, истината е във "В" Групата, там се играе по - истински футбол, без комисионни, чужденци, перуки и пр.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот korteneca » 27 юли 2015 11:28

HardWork написа:ЦСКА открива сезона със Струмска Слава :mrgreen: ! Не се занимавайте с глупости, истината е във "В" Групата, там се играе по - истински футбол, без комисионни, чужденци, перуки и пр.

Спокойно можете да си останете при "истинския" футбол. :) Ама така като гледам имате огромно желние да се върнете при "фалшивия" с комисионните, чужденците, перуките и прочие. :)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот HardWork » 27 юли 2015 11:34

korteneca написа:
HardWork написа:ЦСКА открива сезона със Струмска Слава :mrgreen: ! Не се занимавайте с глупости, истината е във "В" Групата, там се играе по - истински футбол, без комисионни, чужденци, перуки и пр.

Спокойно можете да си останете при "истинския" футбол. :) Ама така като гледам имате огромно желние да се върнете при "фалшивия" с комисионните, чужденците, перуките и прочие. :)

Пътя към европа минава през А група пич, а и все пак искаме да ви дъним тръдките отново ;) ! Ако си останем в В група да цъкаме на олипийския принцип, няма да можем да ви мушкаме нито вас, нито кемнвиршите, нито останалите представители на фауната :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот korteneca » 27 юли 2015 11:36

HardWork написа:
korteneca написа:
HardWork написа:ЦСКА открива сезона със Струмска Слава :mrgreen: ! Не се занимавайте с глупости, истината е във "В" Групата, там се играе по - истински футбол, без комисионни, чужденци, перуки и пр.

Спокойно можете да си останете при "истинския" футбол. :) Ама така като гледам имате огромно желние да се върнете при "фалшивия" с комисионните, чужденците, перуките и прочие. :)

Пътя към европа минава през А група пич, а и все пак искаме да ви дъним тръдките отново ;) ! Ако си останем в В група да цъкаме на олипийския принцип, няма да можем да ви мушкаме нито вас, нито кемнвиршите, нито останалите представители на фауната :mrgreen: :lol:

Големи се мушкачи. И срещу Левски и срещу Лудогорец сте все с отрицателна статистика. :lol:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот HardWork » 27 юли 2015 11:42

korteneca написа:
HardWork написа:
korteneca написа:
HardWork написа:ЦСКА открива сезона със Струмска Слава :mrgreen: ! Не се занимавайте с глупости, истината е във "В" Групата, там се играе по - истински футбол, без комисионни, чужденци, перуки и пр.

Спокойно можете да си останете при "истинския" футбол. :) Ама така като гледам имате огромно желние да се върнете при "фалшивия" с комисионните, чужденците, перуките и прочие. :)

Пътя към европа минава през А група пич, а и все пак искаме да ви дъним тръдките отново ;) ! Ако си останем в В група да цъкаме на олипийския принцип, няма да можем да ви мушкаме нито вас, нито кемнвиршите, нито останалите представители на фауната :mrgreen: :lol:

Големи се мушкачи. И срещу Левски и срещу Лудогорец сте все с отрицателна статистика. :lol:

Не бери грижи, статистиките се променят :mrgreen: !

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот Nuke » 27 юли 2015 11:50

В мача имаше много спорни положения. Резултатът е напълно реален, спрете да мрънкате.

THE G.A.M.E
Мнения: 49961
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 юли 2015 11:51

Гол има в ситуацията, но няма умисъл в това, че не беше зачетен.
Има просто некадърност... Но пък в последните години се нагледахме на подобни невидяни попадения, дори и на Световни Първенства, което явно говори за трудности, при определянето в такива ситуации, дали топката е минала с целият си обем гол-линията.
Така че, слепоста не е само в този случай.

Технологиите са бъдещето... Но въпроса е, дали тук ще имаме пари да ги въведем.
То половината стадиони в "А" група са без осветление, какво остава за системата "Ястребово око".
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

drvasko98
Мнения: 6964
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Случайност? Не мисля!!1

Мнениеот drvasko98 » 27 юли 2015 11:55

Аз друго си мисля, чисто теоретично. Възможно ли е топката при такъв удар като отскочи от земята да удари пак горната греда (защото така стана) и да не е влязла, защото на мен чисто физически не ми се струва възможно, ама знам ли.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта