02 кръг: Левски - Литекс - 2:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: 02 кръг: Левски - Литекс - 2:2 FT

Мнениеот paceto » 25 юли 2015 23:20

Закономерно равенство, въпреки че Литекс може да съжалява, че не победи.

Потребителски аватар
Хан Крум
Мнения: 420
Регистриран на: 22 апр 2009 20:46

Re: 02 кръг: Левски - Литекс - 2:2 FT

Мнениеот Хан Крум » 26 юли 2015 00:33

Много нагли от каЛафка. А Колчо Слепеца го направили съдия . :lol:

Изображение
Бате Борате,
кой е БАТЕ?
БАТЕ,БАТЕ!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: 02 кръг: Левски - Литекс - 2:2 FT

Мнениеот paceto » 26 юли 2015 03:36

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=S2Dh7npjsKQ[/youtube]

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: 02 кръг: Левски - Литекс - 25.07 | 21:00

Мнениеот honda » 26 юли 2015 10:01

PFC Litex написа:Равния е справедливия резултат.
Желая успех на Левски.

Успех и на вас ;) .
И за мен равния резултат е най-справеливия. Колкото повече такива мачове има в нашето първенство ,толкова по-добре. Стана много здрав мач с не-малко достойнства и мъжка борба и от двете страни. За мен единствения ,който не беше на нивото на мача беше съдията. Направи грешки,които повлияха на резултата и в двете посоки,може да се спори в коя посока бяха повече. Много пъти съм казвал ,че Т.Тасков не трябва да свири на Левски(преди време беше изгонен от школата на Левски ,като безперспективен),за мен просто не става за съдия на завързани мачове. Безброй пъти показва различни критерии. Мога да посоча 6 случая на свирени от него мачове ,когато свири игра с ръка в наказателното поле по много странен критерий ,но винаги в ущърб на Левски.

drvasko98
Мнения: 6961
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: 02 кръг: Левски - Литекс - 25.07 | 21:00

Мнениеот drvasko98 » 26 юли 2015 12:21

Съдиите в момента са последния проблем на футбола ни. Да, бъркат постоянно, но нима вчера на няколко пъти защитници на двата отбора не извеждаха противниците на голови положения. То всъщност по този начин бяха създадени основните голови положения в мача, а за позиционните грешки при головете и при контрите направо не ми се говори. Когато тези грешки се сведат до минимум, а не да са основното в мача, тогава да се вглеждаме в съдиите. Интересен, но слаб мач стана, толкова. Изненадам се, че Литекс не се опитаха да го спечелят като останаха с човек повече, но явно и те толкова могат, въпреки очевидно по-добрата си класа в нападение.

Потребителски аватар
Michael Carrick
Мнения: 55
Регистриран на: 31 май 2009 02:22
Контакти:

Re: 02 кръг: Левски - Литекс - 2:2 FT

Мнениеот Michael Carrick » 26 юли 2015 15:14

И как пък не са виновни съдиите? Те за такъв дерби мач взимат не малко пари! Закакво ги сложиха тея съдии на вратите, я го вижте тоя некадърник даже гледа супер задълбочено... Това е подигравка да ти отменят такъв гол, пред погледа на тоя палячо и това не е прецедент ! На Лудогорец последния кръг каква дузпа им дадоха ?
Изображение


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта