ЛЕ: Литекс - Йелгава - 2:2 FT (agg 3:4)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Hietzing
Мнения: 61
Регистриран на: 10 авг 2014 19:45
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот Hietzing » 09 юли 2015 23:02

veni__85 написа:
Hietzing написа:
veni__85 написа:Тези смешници от Латвия в следващия кръг ще отнесат най-малко 5-6 гола разлика общ резултат от двата мача......В момента се чувствам щастлив , че Левски загуби финала за купата, същия срам чака и Черно море другата седмица.


Aх как обичам синята ви злоба. :) Боли ли?

Нищо не боли пич. В момента съм искрен , нивото на целия ни футбол е такова. Фен съм н Левски , но си признавам , че сме доста слаби , ако ще и в А окръжна да идем пак ще си остана фен на Левски. Точно , защото в момента сме слаби не искам да берем срам в Европа. Нищо против вас винаги съм подкрпял всички български отбори в Европа, просто като цяло футбола ни е зле. Иначе успех срещу беларсите. ;)


Признай си, че стискаш палци да се изложим, пич. ;)

Така или иначе сме аутсайдери, но ако отпаднем със сигурност няма да е бездушно.

Жив и здрав и успех и на вас!
Черно море е Варна

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот gzagorov » 09 юли 2015 23:05

Hietzing написа:
veni__85 написа:
Hietzing написа:
veni__85 написа:Тези смешници от Латвия в следващия кръг ще отнесат най-малко 5-6 гола разлика общ резултат от двата мача......В момента се чувствам щастлив , че Левски загуби финала за купата, същия срам чака и Черно море другата седмица.


Aх как обичам синята ви злоба. :) Боли ли?

Нищо не боли пич. В момента съм искрен , нивото на целия ни футбол е такова. Фен съм н Левски , но си признавам , че сме доста слаби , ако ще и в А окръжна да идем пак ще си остана фен на Левски. Точно , защото в момента сме слаби не искам да берем срам в Европа. Нищо против вас винаги съм подкрпял всички български отбори в Европа, просто като цяло футбола ни е зле. Иначе успех срещу беларсите. ;)


Признай си, че стискаш палци да се изложим, пич. ;)

Така или иначе сме аутсайдери, но ако отпаднем със сигурност няма да е бездушно.

Жив и здрав и успех и на вас!

Ако така или иначе сте аутсайдери, за каква излагация говориш. Аз лично предпочитам да биете, че нещата с коефициента на страната ни стават трагични.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот nghcvth » 09 юли 2015 23:17

Такова е нивото за съжаление. Преди десетина година подобен отбор щеше да бъде разнесен без никакви проблеми, но сега реалностите са други. Каквото и да си говорим отпадане от латвийци си е срам. Футболът ни е на изкуствено дишане.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
PorcoRosso
Мнения: 201
Регистриран на: 10 юни 2015 10:11
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот PorcoRosso » 09 юли 2015 23:19

veni__85 написа:
PorcoRosso написа:Пич като правиш цитат цитирай цялото мнение:

Защо ми е да цитирам цялото, като исках да наблегна на точно този отрязък....Пич. :roll:

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот RedeviL » 09 юли 2015 23:20

Темата за тоя коефицент вече взе да се изтърква. Какво значение има какъв ти е коефицента, когато се излагаш като кифладжия още в предварителните кръгове!? Коефицентът не играе на терена, както стана ясно за пореден път и тази вечер. Лудогорец също тръгнаха от нулата, но това не им попречи да се представят добре и да пробият в Европа. Да се трупа коефицент е хубаво, ама да имаме и футбол нареща, иначе просто няма смисъл...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот doktora25 » 09 юли 2015 23:21

Повтарям си мнението от една друга тема, че я заключиха.

Литекс че играха слабо, играха. Че не им е за първи път - също. Че Балъков не става за треньор и това е факт. Левски и ЦСКА също закономерно отпаднаха през миналите години с оглед проблемите и разрухата в отборите. Аз не искам да ги оправдавам по никакъв начин.

НО
поради всички тези факти, както и ако се вземе предвид трудното начало в Европа на Лудогорец през изминалите 3 години (които нямат горепосочените проблеми) вече е крайно време в БФС да светне една лампичка, че нашите отбори в началото на юли не са физически подготвени и не са достатъчно обиграни и комплектовани за европейски мачове дори срещу по-скромни отбори. По-добре да престанем да говорим кой е евроидиот и кой не е, ами всички ние, както и журналистите да се обединим и да настояваме шампионатът да започва от 1 юли и нито ден по-късно. Ако им се струва малко почивката - ами да свършва по средата на май не само когато има европейско или световно първенство. Видя се че жегите няма да са проблем, защото каквито са температурите по средата и в края на юли, такива са и в началото. С мачовете от 18:00 също нямаше проблеми миналата година, а така или иначе излезе наредба от следващия сезон осветлението по стадионите в А група да е задължително (макар аз самият да не я одобрявам). Но отборите трябва да влизат в цикъл "сряда-събота" възможно най-рано. Някой ще ми каже ли някаква смислена причина защо мачът за суперкупата между Лудогорец и Черно море няма да се играе през този уикенд, ами явно ще се повтори дивотията от миналата година?
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот Червени Воини » 09 юли 2015 23:23

Emmanuel написа:"Нострадамус" да ви напомни... скоро Литекс няма да съществува! Литекс отпадна нарочно днес, за да се казва скоро ЦСКА! Отборът не просто отпадна, той не се стремеше да продължи! Срам сте за България!


Ти не се ебавай, че вашия ред ще дойде. КЕФЕТЕ се на момента, че скоро селското ви отборче и него ще го няма. Гелосания и на него ще му писне и ще се завърне у дома. ;)
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот nghcvth » 09 юли 2015 23:23

И от 1-ви януари да започва шампионатът ни- все тая. С изключение на Лудогорец останалите са некадърници и полуинвалиди и никой не им е виновен, толкова си могат. Футбол се прави с пари,а такива няма в отборите ни.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

draki75
Мнения: 675
Регистриран на: 03 юни 2008 20:50

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот draki75 » 09 юли 2015 23:30

Уникална публика, чуваше се хрущенето на люспи от семки в кариесите. Футболът беше за феновете май?! Заслужавате си съдбата, заповядайте в Тетевен утре. ;)
CSKA 78 написа:
Петкане, ако тъпотата беше заразна, то ти щеше да си ни заразил всички, явно не е заразна, само при теб вирее!
Тогава остава да си я наследил!

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот Червени Воини » 09 юли 2015 23:36

veni__85 написа:
PorcoRosso написа:
veni__85 написа: Отпадаш ли от Иртиш всички ти го напомнят.

Все пак вие бяхте пионерите в тази сфера.Както се казва в една реклама на алкохолна напитка от ябълки "Ти знаеш ли кой е втория човек на Луната" :lol:

Пич като правиш цитат цитирай цялото мнение:
Краси много спокоен. Не можеш да отпадаш от такива отбори, но когато български отбори отпадат от Брьоншдор, Мура или Зимбру се забравя с времето. Отпадаш ли от Иртиш всички ти го напомнят.

МТК, Мура и Брьншдор бяха открити първи от други.
"А кой е втория
-Именно кой го интересува"

Дечко да слагаш МТК или Ференцварош в тая класация....по добре ходи се гръмни, личи си че гледаш футбол от 2010.
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта