ЛЕ: Литекс - Йелгава - 2:2 FT (agg 3:4)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Emmanuel
Мнения: 172
Регистриран на: 03 юли 2014 22:29
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот Emmanuel » 10 юли 2015 00:38

Червени Воини написа:
Emmanuel написа:"Нострадамус" да ви напомни... скоро Литекс няма да съществува! Литекс отпадна нарочно днес, за да се казва скоро ЦСКА! Отборът не просто отпадна, той не се стремеше да продължи! Срам сте за България!


Ти не се ебавай, че вашия ред ще дойде. КЕФЕТЕ се на момента, че скоро селското ви отборче и него ще го няма. Гелосания и на него ще му писне и ще се завърне у дома. ;)
Мен ме е яд за Литекс, не се кефя! Яд ме е за нежеланието за игра което видях. Не мога да се кефя, когато български тим отпада от Европа! Левски, ЦСКА, или Черноломец Попово все тая! Българин съм и стоя зад отборите ни, но тук ми е ясна историята. ЦСКА ще играе в А група и затова Литекс трябва да отпадне от Европа преди пребоядисването да започне, за да не ни скастрят от УЕФА! Гелосания и Лудогорец не ги мисли! Дано има повече като тях в БГ! Стискам палци Берое и Черно Море да ни дадат силен отпор тази година, защото от друг не го очаквам! Стискам палци Берое да продължи в ЛЕ, дано и Черно Море успее! А орлите... те ще летят още дъъъълго над злобата и омразата!

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот Червени Воини » 10 юли 2015 00:40

Май ще продължаваме да купуваме от А група.
Изображение
:P
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6853
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот veni__85 » 10 юли 2015 00:43

Червени Воини написа:
veni__85 написа:
PorcoRosso написа:
veni__85 написа: Отпадаш ли от Иртиш всички ти го напомнят.

Все пак вие бяхте пионерите в тази сфера.Както се казва в една реклама на алкохолна напитка от ябълки "Ти знаеш ли кой е втория човек на Луната" :lol:

Пич като правиш цитат цитирай цялото мнение:
Краси много спокоен. Не можеш да отпадаш от такива отбори, но когато български отбори отпадат от Брьоншдор, Мура или Зимбру се забравя с времето. Отпадаш ли от Иртиш всички ти го напомнят.

МТК, Мура и Брьншдор бяха открити първи от други.
"А кой е втория
-Именно кой го интересува"

Дечко да слагаш МТК или Ференцварош в тая класация....по добре ходи се гръмни, личи си че гледаш футбол от 2010.

Кое е от 2010 МТК или Бордо в последната секунда? Футбол гледам от 1994 ,първото дерби което съм гледал през живота си беше на 23 септември .еНие играхме срещу Ювентус. Година по-късно вие играхте срещу унгарците. Има разлиха от 2000 и 2010 нали ?
Последна промяна от veni__85 на 10 юли 2015 00:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот Червени Воини » 10 юли 2015 00:44

Emmanuel написа:
Червени Воини написа:
Emmanuel написа:"Нострадамус" да ви напомни... скоро Литекс няма да съществува! Литекс отпадна нарочно днес, за да се казва скоро ЦСКА! Отборът не просто отпадна, той не се стремеше да продължи! Срам сте за България!


Ти не се ебавай, че вашия ред ще дойде. КЕФЕТЕ се на момента, че скоро селското ви отборче и него ще го няма. Гелосания и на него ще му писне и ще се завърне у дома. ;)
Мен ме е яд за Литекс, не се кефя! Яд ме е за нежеланието за игра което видях. Не мога да се кефя, когато български тим отпада от Европа! Левски, ЦСКА, или Черноломец Попово все тая! Българин съм и стоя зад отборите ни, но тук ми е ясна историята. ЦСКА ще играе в А група и затова Литекс трябва да отпадне от Европа преди пребоядисването да започне, за да не ни скастрят от УЕФА! Гелосания и Лудогорец не ги мисли! Дано има повече като тях в БГ! Стискам палци Берое и Черно Море да ни дадат силен отпор тази година, защото от друг не го очаквам! Стискам палци Берое да продължи в ЛЕ, дано и Черно Море успее! А орлите... те ще летят още дъъъълго над злобата и омразата!



Ако имаше такъв филм, отдавна да се е случило.....;)
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот MaX » 10 юли 2015 00:49

Червени Воини написа:Май ще продължаваме да купуваме от А група.
Изображение
:P



Ганчев дебил мършав.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот ShooterMan » 10 юли 2015 01:31

Чорбарите хубаво да гледат бъдещето си, Ганчев е орисан евроидиот. В крайна сметка Левски и ЦСКА не са сами, мислех си, че без тях и техните географски открития ще минем напред, но уви...и 1 чорбар е достатъчен за евроидиотизъм...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот PFC Litex » 10 юли 2015 02:00

Ще си цитирам мнение споделено след първия мач в Литва
PFC Litex написа:С този вариант и игра на отбора капацитетът на отбора е максимум втори кръг на ЛЕ, за по-нагоре и дума да не става.

Явно доста съм ги надценил, не ставаме и за първи кръг на ЛЕ.
След всичките идиотщини, които ни съпътстват всяко лято точно, когато трябва да има спокойствие резултата може да е само един и той е на лице
Няма, какво повече да добавя.
Изображение

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот парци » 10 юли 2015 07:58

Кармата е кучка, пичове. ;)
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12306
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот TristaNNN » 10 юли 2015 09:56

Едва ли някой е очаквал такова срамно отпадане. Сякаш след появата на Балъков няма и помен от онзи футбол, с който Литекс печелеше с лекота подобни мачове.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: ЛЕ: Литекс - Йелгава - 09.07 | 20:45

Мнениеот Blue1914 » 10 юли 2015 10:03

1200-1300 души на стадиона пряко сили. 1/3 от тях дори не е*ват поне да се изправят и порадват при головете на Литекс. Аре нема нужда! Закривай!


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта