ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6853
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот veni__85 » 06 юли 2015 01:34

fiesta написа:Наистина не съм гледал мача. Четох, че Асприля е имал проблеми с визата. Затова и направих неправилно извода, че не е играл.

А ако Литекс отпаднат от такива, значи тук с право ще им набиват канчето цяла година. Което те си го знаят, от предишните им "подвизи". Също така, те обективно са в много ранен период на подготовката. И на последно място: Работнички падат от съседите на Йеглава. Така че, ако Литекс не се амбицират да стигнат до по-следващият кръг, да не ни мъчат, и да се закриват.

Така че съм положително настроен. Литекс само могат да спечелят от такива мачове.

След като не си гледал мача, мога да ти кажа , че тези бяха пълни аматьории трябваше да ги биете с разлика.Ако не направите някаква голяма глупост , няма как да ви вкарат гол в Ловеч. Всичките им положения в мача бяха след ваши грешки , ако беше друг отбор щеше да се възползва и да ви накаже. Дори да ги отстраните, ако не се промени играта в следващия кръг ще отпаднете. Не се заяждам , пожелавам успех на всички български отбори в Европа , но това ми е мнението след като гледах мача ви срещу този посредствен отбор.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта