На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 14 юни 2015 19:40

На мен ми пука за Литекс! Аршина трябва да е еднакъв! Какъвто беше за Нефтохимик,Любимец,Пирин ГД,Хасково,Марек и много други отбори,такъв трябва да е и за ЦСКА! Ако ЦСКА наистина се има за голям клуб-трябва да спазва законите,каквито са за всички! Аз не мразя ЦСКА ,нито Левски,нито никой,но не искам да има богопомазани.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот angelco77 » 14 юни 2015 20:15

ham3r написа:На самите хора в Ловеч не им пука за отбора.На едно от последните домакинства имаше на стадиона под 200 човека.Даден им е прекрасен отбор с много млади футболисти от школата им и те не ходят да разпуснат за два часа на хубав стадион.Този град не заслужава този отбор!!!


Кой си ти че да казваш кой заслужава и кой не града му да има футболен отбор?
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот hd29 » 14 юни 2015 20:26

Не ми пука за никой отбор освен за Локомотив София.При липсата му в А гр за мен първенството не съществува,та ако ще и всички да се слеят,преименуват,сменят цветове си,градовете си и какво ли още не,слабо ме вълнува.

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот kambata » 14 юни 2015 21:03

Няма никакво значение дали ми пука или не за Литекс. Въпросът е принципен. Грозно и цинично е да се сливат, преименуват или унищожават едни отбори за сметка на други.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот hd29 » 14 юни 2015 21:14

NEFTOCHIMIK 1962 написа:На мен ми пука за Литекс! Аршина трябва да е еднакъв! Какъвто беше за Нефтохимик,Любимец,Пирин ГД,Хасково,Марек и много други отбори,такъв трябва да е и за ЦСКА! Ако ЦСКА наистина се има за голям клуб-трябва да спазва законите,каквито са за всички! Аз не мразя ЦСКА ,нито Левски,нито никой,но не искам да има богопомазани.

Е то и ти като фен на Нефтохимик би трябвало да си затраеш,та вие всеки сезон се "обединявате'' с някой отбор и започвате на ново. :lol:

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот anihilator » 14 юни 2015 22:20

Страх ги е да не обидят чичо ГРИША ЗАТОВА СИ МЪЛЧАТ И СИ БЪРКАТ ПО ДУПКИТЕ ;)

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот anihilator » 14 юни 2015 22:22

kambata написа:Няма никакво значение дали ми пука или не за Литекс. Въпросът е принципен. Грозно и цинично е да се сливат, преименуват или унищожават едни отбори за сметка на други.

Според мен въпроса беше зададен към феновете на Литекс , а не към нас другите фенове :roll:

kalinek
Мнения: 56
Регистриран на: 26 май 2011 11:45
Skype: venci_83083
Контакти:

ехооооооооооооооооо

Мнениеот kalinek » 14 юни 2015 22:43

само едно ще ви кажа - всички сте много отворени пред копютрите- все много знаете, все от всичко разбирате, ама ако го няма Гришата, Батков, Домусчиев и тем подобни футбол няма да има- тва разбирате ли го????
аз съм за закриване на БГ футбола със закон- само манекенчета и некадърници са.
или за непрофесионален футбол- като Малта например
защо никой не пусне такава тема
нали много разбирате
????
наздраве

draki75
Мнения: 675
Регистриран на: 03 юни 2008 20:50

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот draki75 » 14 юни 2015 22:46

veselinsk написа:Moля бъдещите фенове на Литекс да не ми говорят кой е бил жалък :lol:

Майна, верно си тъп като пич.а, птичка исках да кажа. Търкайте се с градските ви буфери и не обсъждай големите!
CSKA 78 написа:
Петкане, ако тъпотата беше заразна, то ти щеше да си ни заразил всички, явно не е заразна, само при теб вирее!
Тогава остава да си я наследил!

Reckless
Мнения: 2196
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот Reckless » 15 юни 2015 00:19

shoma написа:
Reckless написа:Защо трябва да отговаряме на глупави въпроси ? На Литекс всичко си му е наред, всичко си функционира ! Това че има такива шарани, като вас да вярват в дядо Коледа, не е проблем на феновете на Литекс ! Стадиона ни се реновира, отбора ни е на лагер в Тетевен, какво повече трябва да коментираме !? Ако очаквате да се връзваме на догадки от идиоти, си е ваш проблем !

Само да не се окаже, че шараните са оранжево-червени хамелеони ;)


Като предния път ли ? Както тогава и сега ще се сетите кои са шараните ! Литекс си остава, както досега в "А" група а в "Б" група ще обиграват младите надежди на Литекс !
Но вие продължавайте да бълбукате, като пуйки, не ни пречите !


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта