24 кръг: Ботев - Литекс - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот BadBoy » 08 апр 2015 21:04

Вълчан написа:Джуджето пак се изцепи.....уж........убеден съм че тои не е казвал такива думи..

Чистачката Спасла ли го е подписала?
Просговато е, но само така ще полйчи сериозен отзвук
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот miro_rz » 08 апр 2015 21:07

Радвам се , че си бих камшика от родна България .
За жалост все повече такива отрепки , който не си знаят парите се държат по този начин .
Изображение

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот Синьо сърце » 08 апр 2015 21:07

Поздравления за Гриша Ганчев! Право в десятката!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
цмизи
Мнения: 41
Регистриран на: 29 мар 2014 20:58

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот цмизи » 08 апр 2015 21:09

като българин напълно подкрепям хората от Ловеч все пак те са българи ! респект !

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот Черният козел » 08 апр 2015 21:09

miro_rz написа:Радвам се , че си бих камшика от родна България .
За жалост все повече такива отрепки , който не си знаят парите се държат по този начин .

Значи си слабохарактерен като Кораба,еми нормално.
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот fire » 08 апр 2015 21:15

Няма по-гнусно и селяндурско нещо от това, което са написали тези от Литекс днес, като отговор на Домусчиев :!:
Ако подобна и арогантна простотия е излязла от ръководството на един сериозен клуб като Литекс, това говори лошо само и единствено за самите тях! За мен това е по-скоро евтина фенска изцепка, която петни сериозно името на клуб като Ловешкия!
Такъв език и такъв "отговор" не приляга дори на клуб от селските дивизии, та камоли на четирикратен шампион на страната и пак толкова носител на националната купа :!:
Не знам, какво толкова му харесват повечето участници в темата, но това е меко казано просташко и приляга само на хора, които просто имат проблеми с нервите провокирани от една евентуална истина, поне според Кирил Домусчиев, а и не само!
Почти съм убеден, че този "умствен шедьовър" :mrgreen: е по идея на другия засегнат клуб и то по ясни за всички ни причини 8-) Те са корифеи на подобни словоизлияния.... :mrgreen:
Ако такива селяндурщини са толерирани от който и да било, то означава, че нищо не става от нас като нация! ......За кой ли път?
Последна промяна от fire на 08 апр 2015 21:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот Черният козел » 08 апр 2015 21:15

parazit написа:Дамусчиев убий жалкото джудже.Първо да го изнасилят баретите и после жив да го нарежат парче по парче. :evil:

Пармалате цяла БЪЛГАРИЯ е против Кораба,що така бе брат ! Сърби ли те дупето още ?
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот miro_rz » 08 апр 2015 21:16

Черният козел написа:
miro_rz написа:Радвам се , че си бих камшика от родна България .
За жалост все повече такива отрепки , който не си знаят парите се държат по този начин .

Значи си слабохарактерен като Кораба,еми нормално.


Аз тук си въртя сенжира , пък ти бачкай за циганите
Изображение

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот veselinsk » 08 апр 2015 21:16

fire написа:Няма по-гнусно и селяндурско нещо от това, което са написали тези от Литекс днес, като отговор на Домусчиев :!:
Ако подобна и арогантна простотия е излязла от ръководството на един сериозен клуб като Литекс, това говори лошо само и единствено за самите тях! За мен това е по-скоро евтина фенска изцепка, която петни сериозно името на клуб като Ловешкия!
Такъв език и такъв "отговор" не приляга дори на клуб от селските дивизии, та камоли на четирикратен шампион на страната и пак толкова носител на националната купа :!:
Не знам, какво толкова му харесват повечето участници в темата, но това е меко казано просташко и приляга само на хора, които просто имат проблеми с нервите провокирани от една евентуална истина, поне според Кирил Домусчиев!
Почти съм убеден, че този "умствен шедьовър" :mrgreen: е по идея на другия засегнат клуб и то по ясни за всички ни причини 8-) Те са корифеи на подобни словоизлияния.... :mrgreen:
Ако такива селяндурщини са толерирани от който и да било, то означава, че нищо не става от нас като нация! ......За кой ли път?

:?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LUx0vAlqIc8[/youtube]
Изображение

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот Cicero » 08 апр 2015 21:17

fire написа:Няма по-гнусно и селяндурско нещо от това, което са написали тези от Литекс днес, като отговор на Домусчиев :!:
Ако подобна и арогантна простотия е излязла от ръководството на един сериозен клуб като Литекс, това говори лошо само и единствено за самите тях! За мен това е по-скоро евтина фенска изцепка, която петни сериозно името на клуб като Ловешкия!
Такъв език и такъв "отговор" не приляга дори на клуб от селските дивизии, та камоли на четирикратен шампион на страната и пак толкова носител на националната купа :!:
Не знам, какво толкова му харесват повечето участници в темата, но това е меко казано просташко и приляга само на хора, които просто имат проблеми с нервите провокирани от една евентуална истина, поне според Кирил Домусчиев, а и не само!
Почти съм убеден, че този "умствен шедьовър" :mrgreen: е по идея на другия засегнат клуб и то по ясни за всички ни причини 8-) Те са корифеи на подобни словоизлияния.... :mrgreen:
Ако такива селяндурщини са толерирани от който и да било, то означава, че нищо не става от нас като нация! ......За кой ли път?

Ти ушанка имаш ли? :twisted:
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта