Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

love_hurtz
Мнения: 659
Регистриран на: 20 фев 2014 22:06
Контакти:

Re: Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Мнениеот love_hurtz » 26 фев 2015 17:58

dafquezz написа:Абе оставете вие тая работа, нямали успехи... успеха им е, че в момента май само те създават български играчи, ама читави, готови за продажба в сериозни отбори. В Левски от време на време има по някой талант, ама от време на време, а в ЦСКА последния качествен собствен продукт беше Сашко Тонев. В Литекс обаче от няколко години непрекъснато има поне по един млад, актуален български играч, готов за футбол на средно европейско ниво. Това за мен е най-големия успех.


Kакто най-големият трол във форума казва: Фиякт !

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Мнениеот Libera » 26 фев 2015 18:06

Абе, я тия с "успехите" и милионите дългове, които продават акции, за да плащат заплати, да ги питам - колко пъти пробиха в някакви групи или колко титли взеха през последната петилетка? Колко стадиона построиха за 25 години? Колко играчи създадоха (не взеха от провинцията, а създадоха, за да не ми обяснявате чии юноши са Бербатов и Мартин Петров)! Извинението с големите "традиции" и "милионите фенове" не върви, когато фактите говорят. Селските отбори без традициите, Литекс и Луноходец за 5 години направиха това, което за 25 с купените титли и мутренската политика Левски и Цска не направиха. Отборите може да имат 3000 фена, но аз не съм видял на мачовете на Левски и Цска да ходят редовно много повече, а да си фен и зрител не е едно и също. Не знам Литекс и Лудогорец да имат някакви лицензионни драми или да се съдят с една камара народ за пари, или да лъжат де що сварят за пари. Абе, традициите не са това, което бяха! Литекс им тежи на врата само едно и това са първите две титли, които си купиха, но това е нищо сравнено с ВСИЧКИТЕ титли на "грандовете" преди 1989 година, които се решаваха преди да започне сезона още и ако случайно някой отборец, който не беше тясно партиен, а работнически взимаше някоя купа или титла по случай юбилея си!

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Мнениеот diplomat » 26 фев 2015 18:19

dafquezz написа:Абе оставете вие тая работа, нямали успехи... успеха им е, че в момента май само те създават български играчи, ама читави, готови за продажба в сериозни отбори. В Левски от време на време има по някой талант, ама от време на време, а в ЦСКА последния качествен собствен продукт беше Сашко Тонев. В Литекс обаче от няколко години непрекъснато има поне по един млад, актуален български играч, готов за футбол на средно европейско ниво. Това за мен е най-големия успех.

Адмирации! Всичко друго са фенски комплекси.

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Мнениеот Adrian Monk » 26 фев 2015 18:28

Libera написа:Абе, я тия с "успехите" и милионите дългове, които продават акции, за да плащат заплати, да ги питам - колко пъти пробиха в някакви групи или колко титли взеха през последната петилетка? Колко стадиона построиха за 25 години? Колко играчи създадоха (не взеха от провинцията, а създадоха, за да не ми обяснявате чии юноши са Бербатов и Мартин Петров)! Извинението с големите "традиции" и "милионите фенове" не върви, когато фактите говорят. Селските отбори без традициите, Литекс и Луноходец за 5 години направиха това, което за 25 с купените титли и мутренската политика Левски и Цска не направиха. Отборите може да имат 3000 фена, но аз не съм видял на мачовете на Левски и Цска да ходят редовно много повече, а да си фен и зрител не е едно и също. Не знам Литекс и Лудогорец да имат някакви лицензионни драми или да се съдят с една камара народ за пари, или да лъжат де що сварят за пари. Абе, традициите не са това, което бяха! Литекс им тежи на врата само едно и това са първите две титли, които си купиха, но това е нищо сравнено с ВСИЧКИТЕ титли на "грандовете" преди 1989 година, които се решаваха преди да започне сезона още и ако случайно някой отборец, който не беше тясно партиен, а работнически взимаше някоя купа или титла по случай юбилея си!

Селските отбори (както много правилно си ги нарекъл) постигнаха тези успехи с парите на една бивша мутра и на един "честен бизнесмен" и олигарх, участвал в големия обир, наречен "масова приватизация... 8-)
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров

Потребителски аватар
barsa79
Мнения: 339
Регистриран на: 02 май 2014 21:20
Skype: biboka81
Местоположение: LOVECH-ITALIA
Контакти:

Re: Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Мнениеот barsa79 » 26 фев 2015 18:42

Libera написа:Абе, я тия с "успехите" и милионите дългове, които продават акции, за да плащат заплати, да ги питам - колко пъти пробиха в някакви групи или колко титли взеха през последната петилетка? Колко стадиона построиха за 25 години? Колко играчи създадоха (не взеха от провинцията, а създадоха, за да не ми обяснявате чии юноши са Бербатов и Мартин Петров)! Извинението с големите "традиции" и "милионите фенове" не върви, когато фактите говорят. Селските отбори без традициите, Литекс и Луноходец за 5 години направиха това, което за 25 с купените титли и мутренската политика Левски и Цска не направиха. Отборите може да имат 3000 фена, но аз не съм видял на мачовете на Левски и Цска да ходят редовно много повече, а да си фен и зрител не е едно и също. Не знам Литекс и Лудогорец да имат някакви лицензионни драми или да се съдят с една камара народ за пари, или да лъжат де що сварят за пари. Абе, традициите не са това, което бяха! Литекс им тежи на врата само едно и това са първите две титли, които си купиха, но това е нищо сравнено с ВСИЧКИТЕ титли на "грандовете" преди 1989 година, които се решаваха преди да започне сезона още и ако случайно някой отборец, който не беше тясно партиен, а работнически взимаше някоя купа или титла по случай юбилея си!

+ 1

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2167
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Мнениеот Kris_men2000 » 26 фев 2015 19:03

Един въпрос и от мен и много моля да ми се отговори честно и с факти.НЯКОЙ ВИЖДАЛ ЛИ Е ОРИГИНАЛНИТЕ ДОГОВОРИ ЗА ПРОДАЖБА НА ИГРАЧИТЕ ОСВЕН ГРИША ГАНЧЕВ? Пак питам някой виждал ли ги е? Или като папагали повтаряте всичко каквото прочетете написано от корумпираните ни журналисти.И още кой ги е виждал тези 60 мил.спечелени от Ганчев.ИСКАМ СНИМАН ДОКУМЕНТ А НЕ ПРАЗНИ И ТЪПИ ПРИКАЗКИ.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Мнениеот ehh » 26 фев 2015 19:20

Темата е поръчкова и жива форма на директива. Няма по-добра марка за продажба на футболисти от тази на ЦСКА! Точка!
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Мнениеот Adrian Monk » 26 фев 2015 19:33

Малко информация за юношите на "Левски" за човечеца от Враца:
"Школите на "Левски" и "Литекс" са най-продуктивните в България от клубовете в "А" футболна група. Това показва проучване на швейцарската изследователска група "CIES Football Observatory".
Столичани и ловчанлии имат по 25 свои юноши, които играят професионално в елитни отбори от водещите 31 европейски първенства към 1 октомври 2014 година...

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/levs ... oli-317850

През 1994 година на СП в САЩ имаше четирима юноши на "Левски": Боби Михайлов, Наско Сираков, Ники Илиев, Велко Йотов. :)

Малко информация за построените нови стадиони от клубовете (не покрити с ламарина "къщи за пиленца") през последните 25 години в България:
На практика няма такива. Стадион "Белите орли" в Плевен (изграден 80 % с парите на данъкоплатците) отиде за скрап. "Левски" започна да строи със собствени средства, но засега като груб строеж е готов само един сектор. "Ботев" - Пловдив е на кота нула, защото финансирането спря. "Лудогорец" строи, използвайки държавна помощ чрез община Разград... 8-)
Последна промяна от Adrian Monk на 26 фев 2015 19:39, променено общо 1 път.
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров

Nate
Мнения: 131
Регистриран на: 25 юни 2012 14:37
Контакти:

Re: Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Мнениеот Nate » 26 фев 2015 19:34

Да не мислите че другите отбори не продават, просто Литекс продава официално, а другите под масата получават плащания. Хем пестят от данъци, хем източват клубовете.

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: Царят на трансферите или как Гриша Ганчев изкара 60 милиона

Мнениеот Adrian Monk » 26 фев 2015 19:58

Libera написа:...Абе, традициите не са това, което бяха! Литекс им тежи на врата само едно и това са първите две титли, които си купиха, но това е нищо сравнено с ВСИЧКИТЕ титли на "грандовете" преди 1989 година, които се решаваха преди да започне сезона още и ако случайно някой отборец, който не беше тясно партиен, а работнически взимаше някоя купа или титла по случай юбилея си!

А бе, след 1989 година "Левски" има 9 (девет) титли, преди 1944 година - 3 (три) титли. Тоест 12 (дванадесет) от общо 26 (двадесет и шест) или почти половината шампионски отличия на "Левски" са спечелени без "да се решават тясно партийно преди да започне сезона"... ;) Нещо сметката не ти излиза, май... :lol:
П.П. Не ми се смятат купите на страната и другите отличия, спечелени извън периода 1944-1989 година, че мачовете от ЛЕ започнаха... 8-)
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта