Небойша Йеленкович сложи край на кариерата си!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Re: Хвала тебе, КАПИТАНЕ

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 16 юни 2013 09:03

McLovin написа:Честно казано съм изненадан от това решение. Въпреки "напредналата си футболна възраст" беше един от най-добрите в Литекс. Играч с характер, който се раздаваше за отбора си. Спечелил е уважението ми, успех нататък!

Не е изненада. Да, той може да продължи да играе, формата му ще спада, което е неизбежно поради възраст и травми и накрая ще се окаже, че е в отбора но е все по-малко полезен и повече лежащ на стари лаври, съответно повече ще тежи, отколкото да е от полза. Примерно Йовов и Ангелов в Левски сякаш се канят да играят някъде до 2044 година защото НЯКОГА са опъвали яко мрежите на съперниците...
Е човека е решил да не прави така а да си тръгне без да е изял нито 1 лев даром. Много достойна постъпка даже.

Наистина още годинка би могъл да помогне на Литекс, особено при събитията с Ганчев и ЦСКА хора като Йеленкович имам чуството че през новия сезон ще са жизненоважни за Литекс но... така е преценил, не догодина а сега.

Йеленкович е много успял чужденец в А група, но за това заслуга има и Ганчев. Това ако бяха Титан или Ганя да е продаден преди 10 години в Турция или втора немска дивизия или нещо такова.

Интересно ми стана, че Йеленкович отсега си знае с какво ще се занимава. Школа. Колко ли футболисти от А група след края на кариерата си се заемат с това, вместо да търчат да стават я директори някъде, я директно треньори, а без стаж като помощници това значи почти сигурна зверска издънка първия път.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
PFC Litex

Re: Небойша Йеленкович слага край на кариерата си!

Мнениеот PFC Litex » 17 юни 2013 09:48

Пфф и защо е сменено името на темата?
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Контакти:

Мнениеот paceto » 17 юни 2013 17:57

Аз го смених, за да се подразбира за какво е насочена, защото с предното и име не беше много ясно :)

Потребителски аватар
PFC Litex

Мнениеот PFC Litex » 18 юни 2013 11:44

Вече си глобен :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Контакти:

Мнениеот paceto » 18 юни 2013 18:25

Как? :lol:

Върни се в “Литекс”