Небойша Йеленкович сложи край на кариерата си!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Хвала тебе, КАПИТАНЕ

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 16 юни 2013 10:03

McLovin написа:Честно казано съм изненадан от това решение. Въпреки "напредналата си футболна възраст" беше един от най-добрите в Литекс. Играч с характер, който се раздаваше за отбора си. Спечелил е уважението ми, успех нататък!


Не е изненада. Да, той може да продължи да играе, формата му ще спада, което е неизбежно поради възраст и травми и накрая ще се окаже, че е в отбора но е все по-малко полезен и повече лежащ на стари лаври, съответно повече ще тежи, отколкото да е от полза. Примерно Йовов и Ангелов в Левски сякаш се канят да играят някъде до 2044 година защото НЯКОГА са опъвали яко мрежите на съперниците...
Е човека е решил да не прави така а да си тръгне без да е изял нито 1 лев даром. Много достойна постъпка даже.

Наистина още годинка би могъл да помогне на Литекс, особено при събитията с Ганчев и ЦСКА хора като Йеленкович имам чуството че през новия сезон ще са жизненоважни за Литекс но... така е преценил, не догодина а сега.

Йеленкович е много успял чужденец в А група, но за това заслуга има и Ганчев. Това ако бяха Титан или Ганя да е продаден преди 10 години в Турция или втора немска дивизия или нещо такова.

Интересно ми стана, че Йеленкович отсега си знае с какво ще се занимава. Школа. Колко ли футболисти от А група след края на кариерата си се заемат с това, вместо да търчат да стават я директори някъде, я директно треньори, а без стаж като помощници това значи почти сигурна зверска издънка първия път.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Небойша Йеленкович слага край на кариерата си!

Мнениеот PFC Litex » 17 юни 2013 10:48

Пфф и защо е сменено името на темата?
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Небойша Йеленкович слага край на кариерата си!

Мнениеот paceto » 17 юни 2013 18:57

Аз го смених, за да се подразбира за какво е насочена, защото с предното и име не беше много ясно :)

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Небойша Йеленкович слага край на кариерата си!

Мнениеот PFC Litex » 18 юни 2013 12:44

Вече си глобен :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Небойша Йеленкович слага край на кариерата си!

Мнениеот paceto » 18 юни 2013 19:25

Как? :lol:


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта