19 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот мили » 03 дек 2015 20:03

action66 написа:
PFC Litex написа:Напиши го още в една тема и след мача да не забравиш да ни кажеш резултата, на кои отбори дава предимство.

Относно мача си назначихме щатен треньор за мачовете с Лудогорец и Левски, тъй като ще е такъв само за тези мачове.
Глупави решения, но не сме вътре в клуба за да знаем, какво се случва.

Относно посещаемостта вероятно под 500 зрители, тъй като хората нежелаят да са част от ганчевата шизофрения.


И аз мисля,че Гриша Ганчев с лека ръка изтри всичко хубаво,което направи за ловешкия футбол толкова години. Истинска подигравка с жителите на Ловеч. Може града да е малък,но хората си имат чест,достойнство и най-малко заради историческото място,което има този град в нашата история,господин Ганчев нямаше право да обявява такива намерения.Дори и да успеят да му попречат,самият факт,че иска да ви затрие сякаш футбола на града е започнал с него,е гнусно поведение.Поздравявам ви,че проявявате достойнство и окончателно зарязахте стадиона! Дано плановете на този малчо излязат криви.Той се надява,че ще вземе с нещо с "Литекс" и после "ЦСКА" да играе на извоюваното място.Подло и към имащите да вземат от софийския отбор,и към другите отбори спазващи закона и феърплея,подло и към институциите УЕФА и БФС,които налагат някакви наказания на този измамен отбор. Дано Ганчев влезе в затвора,"ЦСКА" да изчезне окончателно,а футбола в Ловеч се запази с нови местни собственици.Успех!

+1
Подкрепям всичко писано.
Противниоци в спорта, но аз уважавам и Ловеч и Стара Загора. Дори някога бях симпатизант на Берое, въпреки че съм ги гледал малко.
Нека да победи по-добрия, който заслужи на терена.
1 - 1

Потребителски аватар
Shaka
Мнения: 388
Регистриран на: 14 авг 2012 17:17
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот Shaka » 03 дек 2015 20:08

2 - 1 за Литекс.
Hrabar написа:Току що се прибирам от командировка, още във Франкфурт прочетох статията на Георги Атанасов,но нямах време да поствам от летището, затова поствам сега! Както винаги е ПЕРФЕКТЕН!

:D :D

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот Avrameca » 03 дек 2015 20:16

2:2
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот PFC Litex » 03 дек 2015 20:25

Ето и малко данни за споделеното в предното ми мнение от последния кръг при съседите ни

Radnički Niš vs. Metalac GM 2 - 1 / 600зрители (Ниш - 183 000 жители)
Rad Beograd vs. Javor Ivanjica 1 - 1 / 200 зрители (Белград - 1 700 000)
Borac Čačak vs. Radnik Surdulica 4 - 2 / 50 зрители (Чачак - 72 000)
OFK Beograd vs. Čukarički 0 - 3 / 100 зрители
Crvena Zvezda vs. Voždovac 2 - 0 / 3500 зрители - гранд от столицата
Vojvodina vs. Mladost Lučani 3 - 0 / 500 зрители (Нови Сад - 252 000, като бях там имах усещане, че имат повече млади хора на глава от населението, отколкото София, примерно)
Spartak Subotica vs. Partizan 0 - 1 / 2000 (Суботица - 100 000, гостува им другия гранд)
Novi Pazar vs. Jagodina е отложен, но и там едва ли картинката щеше да е по-различна.

Та това е картинката там. Там също се дават средства за издръжка на тези отбори. Спокойно можем да кажем, че вадят по-добри футболисти от нас и техните национали играят във водещи европейски отбори.

Та колко привърженици има в Ловеч толкова, това не трябва да е повод, за каквото и да е било, а относно мача, тъй като все пак темата е за него вече споделих, 500 зрители ако има ще е добре.
Изображение

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот openminded » 03 дек 2015 20:31

Лудогорец заприличва на себе си, но да не пренебрегваме фактора Петрович.От мен 1-1, ще видим какво ще покажат Асприля и Кешеру

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот PFC Litex » 03 дек 2015 20:36

Ще ми е интересно да видя нашите дали ще съумеят да изкарат жълт картон на Марселиньо, който ще го извади за следващите два мача на Лудогорец срещу Черно море и Левски.
Изображение

Потребителски аватар
OrangePower
Мнения: 337
Регистриран на: 01 дек 2011 20:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот OrangePower » 03 дек 2015 20:47

openminded написа:Лудогорец заприличва на себе си, но да не пренебрегваме фактора Петрович.От мен 1-1, ще видим какво ще покажат Асприля и Кешеру


Петрович знае как да бие и вече го доказа август месец. Да видим дали ще успее и сега.

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот anons » 03 дек 2015 23:06

Мачът е твърдо х2. Клони към 1/2 или 1/3 .
Литекс с нов треньор .....Люпко дали гледа Лудогорец последните мачове ???
Напълно изключвам победа за Литекс.....втори път няма да стане...още по вече че сегашния Лудогорец няма нищо общо с другия дето падна 2/0...просто сякаш са 2 различни отбора.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23814
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот paceto » 03 дек 2015 23:09

Той на Люпко му е достатъчно да изгледа на запис последните два мача на Лудогорец и по него да си прави схемите. Не е задължително да си на "ти" с всички мачове на даден отбор след като си врял и кипял толкова време във футбола и си се доказал. Той и август месец беше само на две тренировки с Литекс и успя да победи Лудогорец и после завърши на равно с Левски на Герена, когато и отмениха и гол на Литекс.

Потребителски аватар
Hearts_on_Fire
Мнения: 253
Регистриран на: 18 юни 2015 19:40

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот Hearts_on_Fire » 03 дек 2015 23:20

action66 написа:И аз мисля,че Гриша Ганчев с лека ръка изтри всичко хубаво,което направи за ловешкия футбол толкова години. Истинска подигравка с жителите на Ловеч. Може града да е малък,но хората си имат чест,достойнство и най-малко заради историческото място,което има този град в нашата история,господин Ганчев нямаше право да обявява такива намерения.Дори и да успеят да му попречат,самият факт,че иска да ви затрие сякаш футбола на града е започнал с него,е гнусно поведение.Поздравявам ви,че проявявате достойнство и окончателно зарязахте стадиона! Дано плановете на този малчо излязат криви.Той се надява,че ще вземе с нещо с "Литекс" и после "ЦСКА" да играе на извоюваното място.Подло и към имащите да вземат от софийския отбор,и към другите отбори спазващи закона и феърплея,подло и към институциите УЕФА и БФС,които налагат някакви наказания на този измамен отбор. Дано Ганчев влезе в затвора,"ЦСКА" да изчезне окончателно,а футбола в Ловеч се запази с нови местни собственици.Успех!

Тъй ли? Бре да му се не види! Много мразя такива мазни кавали дето се мъчат да се надуят през едната си дупка.
Да караме по ред на номерата!
1.ТИМ не спират да ви се подиграват от самото оглавяване на посредствения ви отбор. И то най-нагло и безочливо "Право куме в очи"!
2.ЦСКА не се пише в кавички!
3.А не е ли подло или по-скоро подъл, начинът по който докараха ЦСКА до това състояние? Клубът ли е виновен? Кой назначи Титан, защото те "управляваха" посредством назначение от най-високо място!
Тъй че, не се прави на интересен на чужд гръб, защото отдалеч прозираш колко си плитък!

За мача: Да бие който иска, който може, или който е ...обгрижвал този когото трябва!
Gary Shaw написа:Молете се "Проклятието на Ева'' да е само за тоя сезон , да не е като онова на Бенфика от Бела Гутман :lol:


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта