Златото най-много приляга на Литекс

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Златото най-много приляга на Литекс

Мнениеот зеления » 20 апр 2010 02:41

Литекс напълно заслужено са на 1 място във временното класиране и напълно заслужено ще станат шампиони тази година. Всички останали отбори са с поне класа зад Литекс. И колкото и да се пеняви Дузпамотив София - просто няма да го огрее. Да не говорим за ЦСКА или Левски.
Така, че успех шампиони и да не ни изложите в Европата, ей! :lol:

П.П. Искренно ви завиждам за собственика на отбора, който имате. Благородно, разбира се. Гришата доказа, че когато един собственик на клуб има сърце, футболно и човешко сърце, може да направи чудеса. Особенно когато зад отбора стоят истински фенове, каквито сте вие.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Златото най-много приляга на Литекс

Мнениеот Devian » 20 апр 2010 04:12

Откъм организация със съдиите определено Литекс заслужава първото място,а Локото второто.Когато трябваше да играе футбол без съдийска помощ Литекс беше направен за смях на два пъти от Пирин,а също така и в Стара Загора.Лошото е,че и Локомотив вървеше по същия път и определено не заслужават титлата повече отколкото Литекс,защото си загубиха директните сблъсаци.А дойдат ли евротурнирите ще има подвизи като с Бате и Зимбру и тогава ще ми е интересно да чуя компетентното мнение на Стиви О,дали ще ги сравнява отново с Барселона или с Изтребител Ново Делчево.
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Златото най-много приляга на Литекс

Мнениеот ЕМИЛ » 20 апр 2010 04:56

Лично аз няма какво да си кривя душата и признавам ,че Литекс напълно заслужено ще станат новият шампион.Пожелавам им успех в ШЛ и класиране в групите.

Иначе претенции мога да имам само за мача есента Левски-Литекс 2-2.Но тогава Левски допуснаха гол в 88-та минута и донякъде сами са си виновни.

Успех Литекс и на добър час към атакуване на груповата фаза в ШЛ.

Потребителски аватар
Dundy
Мнения: 188
Регистриран на: 08 ное 2009 14:26
Контакти:

Re: Златото най-много приляга на Литекс

Мнениеот Dundy » 20 апр 2010 07:06

PFC Litex написа:
Бразилецът на Литекс е истински феномен със само 9 пропуснати мача за 5 години

Не може да не сте гледали онази реклама на батерии, където някакви зайци тичат, но един от тях тича най-много. Е този, дето тича най-много, в Ловеч дори го познават. Казава се Алехандро Кореа - Сандриньо, бразилският феномен на двукратните (засега) шампиони.
Според мен рекламата е за Дока, той е символ на мощ неизчерпаема енергия, подлаган на нечовешки натоварвания (в смисъл най много ритания играч в България).Мисля че трябва да
го позлатят. Относно титлата няма начин да я загубят. Остава да натрият носа на чорбата и да пускат старшата възраст да доиграят сезона, все пак трябва да починат най вече бразилците, че са отдалече. А математиката сочи 5 т до края, като вземат 3 в сряда две все ще вземат от 4 мача при положение че Локо вземе 100% 5 мача

Потребителски аватар
mimo
Мнения: 110
Регистриран на: 24 мар 2008 17:16

Re: Златото най-много приляга на Литекс

Мнениеот mimo » 20 апр 2010 07:12

Ми да са живи и здрави то по цял свят е така почти всяка година различни шампиони иначе нямаше да става въпрос за спорт между хора ;)
До година ще е някой друг и така КОЛЕЛОТО СЕ ВЪРТИ днес си горе утре ДОЛУ ;)

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Златото най-много приляга на Литекс

Мнениеот zaqwsxd » 20 апр 2010 07:15

Знам , че ще ме напсуват някой хора , други ще ме намразят , но според мен шампионът на България , освен добри игри и класни футболисти , които несъмнено има в Литекс , трябва да е отбор , на който всеки мач ходят поне 5 000 + хора , отбор . който обръща достатъчно внимание на школата и даже бих казал отбор , който налага играчи от школата в първия отбор , отбор , който не е уговорил нито 1 мач (купил или продал) , и накрая , но не и по важност с добра клубна база и светло бъдеще. Този отбор не трябва да е с президент , който купува и продава мачове , не трябва да прави смешни томболи и да пуска публиката безплантно на стадиона , трябва да има поне 10 юноша в първия отбор (*според мен БФС трябва да започнат да ограничават отборите в това отношение , а именно да съкраятят квотите за чужденците.) да има стадион , на който да ти прави кеф да отидеш , просто да ти е хубаво , да не те вали , да не чопли някой семки върху тебе и да ги плюе на главата ти. За момента нито един отбор не отговаря на моите "изисквания" , затова мисля , че няма да има заслужил достатъчно отбор титлата. Надявам се с това мнение да ви накарам да се замислите относно бъдещето на българския футбол , надявам се БФС да се замислят относно това , но затова трябва да има огромен отзвук в медийте на такива мнения , а не да се кътат. За това бих бил много благодарен на журналистите от гонг ако направят статия относно тези фактори . Ако не тогава ние , феновете , трябва да вземем нещата в свои ръце ! Да спрем да ходим по мачове , да спрем да гледаме български футбол по ТВ-то , защото в момента А група се води с по-голям рейтинг от Премиершип и Примера .
Последна промяна от zaqwsxd на 20 апр 2010 07:17, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Златото най-много приляга на Литекс

Мнениеот plamen etov » 20 апр 2010 07:15

Честито на Литекс,заслужиха си титлата :) Мацето как да разбирам че ще помагате на Левски ;)
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.

drvasko98
Мнения: 7104
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Златото най-много приляга на Литекс

Мнениеот drvasko98 » 20 апр 2010 08:50

Каквото и да се говори, Литекс заслужено ще стане шампион, но това въобще не значи, че има силен отбор, просто на целия блудкав фон се открои като най-малко слабия и най-постоянния. Сега, вярно, че съдиите в 2-3 им помогнаха, но всяко първенство на шампиона се е помогнало по някакъв начин. Не мисля, че беше надхвърлена границата на нормалното. Иначе всякакви приказки за влизане в групи на ШЛ са излишни. Много далечни са тези групи и се отдалечават всяка година все повече от нашите отбори, въпреки, че според новия регламент би трябвало да са по-лесни]

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Златото най-много приляга на Литекс

Мнениеот honda » 20 апр 2010 09:05

За мен с оглед показанато на терена Литекс напълно заслужено ще стане шампион. Игра най-добре и постоянно през целия шампионат. Иначе доколкото си спомням(може и да греша разбира се ;) ) бях първия в този форум( преди 6 месеца) ,който предвиди шампионска титла на Литекс( и съм на път да позная :) ). Откакто гледам футбол ,а това е от доста години досега се сещам само 2 пъти шампиона не е бил заслужен,според мен.
Някой ще каже ,че отбора на Литекс е бил здраво подпиран от съдиите и май в нито един мач не е бил ощетен и ще бъде прав,наистина отбора се радваше на невиждан съдийски комфорт. Публична тайна е че лобито на Литекс в БФС е най-големия противник да се канят чуждестранни съдии -интересно защо ли ;) ?
Но за мен Литекс играеше най-добрия футбол в нашето първенство и ако не бяха някои издънки плод по-скоро на несериозно отношение от собствените им играчи преднината им напълно нормално щеще да бъде и по-голяма. Лично моето мнение е че Литекс щеще да стане шампион и без съдийските аванти,просто е най-добрия отбор в първенството.
С най-голямо удоволствие пожелавам успех на Литекс в ЕКТ.

Потребителски аватар
azata
Мнения: 681
Регистриран на: 09 апр 2009 11:19
Контакти:

Re: Златото най-много приляга на Литекс

Мнениеот azata » 20 апр 2010 09:05

През този сезон Литекс показаха най-постоянна игра и заслужено ще станат Шампиони.Добрата атмосфера в отбора,правилната политика и доброто управление на клуба ги доведоха до успеха.Пожелавам им успех в Евротурнирите,влизане в ШЛ,а в най-лошият случай-да играят в групите на Лига Европа.
Да запеем дружно песента
за отбора в нашите сърца,
Има, има истина една –
тя е само Левски София.
Да нахлуем всички в сектор Г
за да няма повече свине
Няма, няма вече ЦСКА,
има само Левски София.

[rimg]http://img.zamunda.net/bitbucket/Levski-signatyra.jpg[/rimg]


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта