Пирин Разлог-Литекс 28.02.2016 / FT 0-0/

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Пирин Разлог-Литекс 28.02.2016 / FT 0-0/

Мнениеот PFC Litex » 28 фев 2016 19:09

forever bluet написа:
PFC Litex написа:
forever bluet написа:Отбора на Литекс завърши 0-0 мача си с Пирин Разлог от Първенството на Б група. Отбора на Ловчанлий е играл с първия си състав и всичките си звезди,но това не е помогнало. Водения от Любо Пенев отбор очевидно е загубил инерцията си дадена от сиропи за кашлица от подготовката. Очевидно и стратегията за разпродаване на отбора не сработи много,като за разлика от други години тази дори и най-големите звезди заминаха я нейде из пустинята ,я из долните китайски дивизии. Язък за сиропите....

И на теб не ти е лесно :lol:

Да го видим сега първия състав:
Александров, Недялков, Станоев, Цветков, Горанов, Бумал, Малинов, Колев, Арсенио, Десподов, Ангелов

Единствено оцветените имена може да се каже, че бяха първи избор през есента...

А кои са другите? Останаха ли и ако има още някой ,познай дали ще подритва догодина из Б група??? Или ще чакате служебна амнистия ,като червените? Помака ви заряза,минало сте. И по-добре,един мутренски проект по-малко :roll: .

Момче лекувай се навреме.
Левски тоя сезон няма да шампион, а ние, къде ще играем следващия сезон не зависи от мен.
Моето мнение е, че следващия сезон трябва да си продължим по пътя през "Б" група.
Изображение

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Пирин Разлог-Литекс 28.02.2016 / FT 0-0/

Мнениеот Кашчей » 28 фев 2016 19:14

korteneca написа:
Кашчей написа:Не ти е лесно и на теб, както на всеки левскар, прочем.


Айде точно ти да не говориш за всички... 8-)


Айде точно и аз да имам право на мнение! Нали ви виждам к`ви сте оклюмали защото 7-а година ще сте без трофей, а приказките за оздравяване и плащане ги приказвай на друг.

"Сами срещу всички" и "Левски се бори само за първото място" не съм ги измислил аз! И вие кръв се..ете, като и цесекарите, но ви е трудно да си признаете!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Пирин Разлог-Литекс 28.02.2016 / FT 0-0/

Мнениеот korteneca » 28 фев 2016 19:27

Кашчей написа:
korteneca написа:
Кашчей написа:Не ти е лесно и на теб, както на всеки левскар, прочем.


Айде точно ти да не говориш за всички... 8-)


Айде точно и аз да имам право на мнение! Нали ви виждам к`ви сте оклюмали защото 7-а година ще сте без трофей, а приказките за оздравяване и плащане ги приказвай на друг.

"Сами срещу всички" и "Левски се бори само за първото място" не съм ги измислил аз! И вие кръв се..ете, като и цесекарите, но ви е трудно да си признаете!

През монитора ли ме виждаш, че съм оклюман или само си представяш, защото така ти се иска? :lol: Ти май сам си фантазираш някакви приказки... Къде съм писал нещо за оздравяване и плащане. :lol: Казах ти да не говориш за всички. Нито познаваш всички фенове на отбора, нито си някой, че да казваш дали ни е лесно или не. Изглежда на теб не ти е лесно, така като гледам единственото важно нещо в живота ти е да водиш безсмислени спорове във форумите. :( Даже в момента се опитваш да ме въвлечеш в някакъв спор, защото си нямаш занимание. :oops:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Пирин Разлог-Литекс 28.02.2016 / FT 0-0/

Мнениеот angelco77 » 28 фев 2016 22:12

forever bluet написа:Отбора на Литекс завърши 0-0 мача си с Пирин Разлог от Първенството на Б група. Отбора от Ловеч е играл с първия си състав и всичките си звезди,но това не е помогнало. Водения от Любо Пенев отбор очевидно е загубил инерцията си дадена от сиропи за кашлица от подготовката. Очевидно и стратегията за разпродаване на отбора не сработи много,като за разлика от други години тази дори и най-големите звезди заминаха я нейде из пустинята ,я из долните китайски дивизии. Язък за сиропите....


Що не се мъчиш да драскаш в г......я форум?
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта