АК потвърди:Литекс е аут от А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот PFC Litex » 23 дек 2015 00:23

TristaNNN написа:
angelco77 написа:Малко лицемерно ми се струва феновете на отбор,изваден по същия начин като Литекс,да коментират кое е редно и кое не!


И на мен ми е странно да се правят препратки към събития отпреди близо 20 години, ама коментирам случките към днешна дата, к'во да се прави. :(

Морална разлика НЯМА, вероятно има само административна, тъй като не виждам друга причина Левски да не получи никакво наказание, така че дали е било преди 20 или сега Левски стори същата лично за мен идиото-олигофренска постъпка.
Изображение

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот MaX » 23 дек 2015 01:57

Нищо по различно от ДК и АК. Литекс аут! :roll:

Обаче да е ясно че футболисти няма да бъдат подарявани. Ще си останат в Литекс. Най-лесно е да те удрят като си на земята.

Предполагат че ментета (разбира се без Асприля и може би Арсенио) които си изкараха картоните ще бъдат шитнати,плюс може би продаден Страхил. Другите са 80 проценти юноши и на възраст 18-23

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 23 дек 2015 05:34

Жалко за Литекс.Да посегнат на обора на народа.Историята не ви ли е позната.Попитайте в другите градове какво се случва с тях при посегателство на отбора на МВР.

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот MaX » 23 дек 2015 07:25

Заради този цървул Стойчо Стоилов освен всичко друго, отбора ще се разпадне. Ще трябва да се гради отбор отначало.
Всякаш в последната година имаше такова предусещане, че нещо лошо ще се случи, разграничавайки слуховете с един отбор. Най вероятно ще започне период на забрава за Литекс-добре за едни, лошо за други, безразлично за трети. Сега ще видим отбора как ще излезе от най тешката си ситуация в последните повече от 20 години.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12432
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот TristaNNN » 23 дек 2015 09:45

Хм, тоя Трифон Попов май е по-нагъл и мазен отколкото предполагах. :?

"Надявам се от Изпълкома да са по-разумни хора и да не допуснат да бъдем извадени от "А" група. Това не е всичко от наша страна и ще търсим правата си докрай! Ако Изпълкомът вземе решение в наш ущърб, ще се обърнем към институции извън БФС“, коментира Трифон Попов


Изпълнителният директор на БФС Борислав Попов изненадващо обаче обяви, че не е постъпвала молба от Литекс за разглеждане на случая и затова тази точка не е в дневния ред. Той обаче разкри за вратичка, която позволява промени в програмата.

"От Литекс не е постъпвала никаква писмена документация или каквото и да е друго, за да бъде този случай предмет на разглеждане. Всеки член на Изпълкома обаче има право на устно изявление и включване на точка в дневния ред. Ще видим какво ще стане", заяви Попов.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12432
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот TristaNNN » 23 дек 2015 09:53

PFC Litex написа:
TristaNNN написа:
angelco77 написа:Малко лицемерно ми се струва феновете на отбор,изваден по същия начин като Литекс,да коментират кое е редно и кое не!


И на мен ми е странно да се правят препратки към събития отпреди близо 20 години, ама коментирам случките към днешна дата, к'во да се прави. :(

Морална разлика НЯМА, вероятно има само административна, тъй като не виждам друга причина Левски да не получи никакво наказание, така че дали е било преди 20 или сега Левски стори същата лично за мен идиото-олигофренска постъпка.

Ами не знам доколко имаш спомени от ония мутренски времена отпреди 20 години, но определено онова колене тогава нямаше нищо общо със сегашния фарс на ловчанлии. Просто в онези години мутрите най-нагло и показно си правеха каквото им скимне, докато сега живеем в далеч по цивилизовани времена. От позицията на човек, който не е привърженик на Левски може и да си прав, че не би трябвало да има морална разлика, въпреки десетилетията, но пък аз не споделям това мнение, просто защото никой не може да се ебава с Левски София. Колкото до правилниците, тогава си бяха пълен ташак, но дори и да е имало точки за такива случаи, то мутрите пак натискаха когото трябва и на практика правилникът беше една бухалка където и когато трябва.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот PFC Litex » 23 дек 2015 12:27

Действията са едни и същи, шеф на клуба извадил отбора от терена...

Днес единственото нещо, което ме интересува е, какво ще е мнението не микренския.

Аз държа да си изтърпим наказанието.
Изображение

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот Nuke » 23 дек 2015 13:36

PFC Litex написа:Действията са едни и същи, шеф на клуба извадил отбора от терена...

Днес единственото нещо, което ме интересува е, какво ще е мнението не микренския.

Аз държа да си изтърпим наказанието.


Действията са същите, но правилата са различни, а това е от значение все пак.

Потребителски аватар
Litex1
Мнения: 145
Регистриран на: 07 дек 2009 20:28
Skype: litex.1
Контакти:

Изпълкомът днес: "Спирка последна надежда" за Литекс

Мнениеот Litex1 » 23 дек 2015 15:46

Започна Изпълкомът, Гриша Ганчев дойде да решава с колегите си


Събранието на Изпълкомът на Българския футболен съюз започна преди броени минути в сградата на организацията на ул. "Иван Асен II" в столицата. Малко преди 14:00 часа в сградата влязоха президентът на БФС Борислав Михайлов и неговите колеги от златния отбор на България от 1994 г. Йордан Лечков, Наско Сираков и Емил Костадинов. В заседанието влязоха още Гриша Ганчев, Атанас Фурнаджиев, Камен Костадинов и Петър Величков. Футболните началници се събират за първи път от близо половин година. Очаква се след края на сбирката членовете на Изпълкома да обявяват каква ще бъде съдбата на Литекс.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта