Лауренциу Регекампф - старши треньор на Литекс

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Лауренциу Регекампф - старши треньор на Литекс

Мнениеот PFC Litex » 03 дек 2015 16:20

Бих казал... напротив. ;)
Кофти, че този цирк ни прави за посмешище.
Изображение

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: Лауренциу Регекампф - старши треньор на Литекс

Мнениеот MaX » 03 дек 2015 17:19

ehh написа:Всичко това днес означава само едно - предстои наистина преименуване на Литекс в ЦСКА и преместване в София.


Не си добре с главата отиди на лекар. Та нали точно за румънеца бяха казали че ще води такъв тим да ама не се случи.
К.р за вашия отбор ЦСКА-Литекс.Престанете да дразнете с това Литекс в ЦСКА. Литекс си е Литекс. ЦСКА си е ЦСКА. Точка. Нищо общо и никога нищо общо.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Лауренциу Регекампф - старши треньор на Литекс

Мнениеот PFC Litex » 03 дек 2015 17:47

Колегата доколкото зная е фен на Левски.
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23752
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Лауренциу Регекампф - старши треньор на Литекс

Мнениеот paceto » 03 дек 2015 18:48

Литекс: Раздялата с Регекампф е факт, Стяуа ще плаща сериозна неустойка

Изображение

От ръководството на Литекс обявиха раздялата с досегашния старши треньор Лауренциу Регекампф чрез официалния сайт на клуба. Ловчанлии съобщават, че от Стяуа Букурещ ще заплатят "сериозна неустойка", за да си осигурят услугите на специалиста.

Ето информацията от Литекс:

Румънският гранд Стяуа ще заплати сериозна неустойка на Литекс за да си осигури услугите на наставника Лауренциу Регекампф, заявиха от ръководството на оранжевите. Точна клауза със значителна сума е фиксирана в договора на специалиста с ловчанлии, която клубът от Букурещ е готов да изпълни.

“Раздялата с Регекампф е факт, но все още се изчистват някои детайли.Нещата обаче ще се развият по цивилизован и европейски начин, без драми и в коректен тон. От Стяуа са наясно със ситуацията , ние ще защитаваме до последно нашия си интерес и ще изискваме предвидената финансова компенсация.По-късно ще обявим официално и кой ще води тима с Лудогорец и двата мача с Левски”, добавиха от щаба на Литекс.

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Регекампф си платил, за да избяга от Литекс

Мнениеот dindan » 05 дек 2015 18:45

Избягалият по скандален начин от Литекс треньор Лауренциу Регекампф ще плати от джоба си заради това, че изостави ловчанлии и пое Стяуа, пише на първа страница вестник "Меридиан мач".

Според медиите в Румъния неустойката, която „оранжевите" чакат, е в размер на 400 000 евро. Проверка на „Меридиан Мач" обаче показва, че всъщност сумата е десет пъти по-ниска.

„Знам, че има неустойка, която трябва да платим на Литекс, но казах на Регекампф да не се тревожи, защото ще му я приспадам от заплатата", разкри в прав текст собственикът на Стяуа Джиджи Бекали. „Има два фактора за идването на Регекампф на „Генча". Първо - той обича отбора и навсякъде се чувства като звезда. Тук е и семейството му. Второ - направих му предложение, което не можеше да откаже. Не мога да разкрия подробности, но пак повтарям - той не можеше да откаже. С поредица от победи ще се върнем на първото място. Нуждаем се само от един класен нападател", добави Бекали. Самият Регекампф проведе вчера първата си тренировка със „стелистите", а веднага след нея бе и официално представен пред медиите. „Стяуа означава много за мен. Аз съм щастлив да се върна у дома, при семейството ми. Сегашната ситуация на отбора представлява предизвикателство за мен. Имаше няколко причини, които ме накараха да напусна България. Бях в добри отношения с хората в Литекс. Те се отнасяха добре с мен, но в живота се случват неща, за които знаеш, че е по-добре да се случат. Затова не искам да говоря повече по тази тема и за България", каза още Реге. В Румъния разкриха, че заплатата на специалиста в Стяуа ще бъде в между 30 и 40 000 евро. Той ще получи бонус от 2 млн. евро, ако успее да изведе отборът до титлата и след това го вкара в груповата фаза на Шампионската лига.

Изданието „Фанатик" пък съобщи вчера, че след Регекампф Стяуа ще вземе и звездата на Литекс Данило Морено Асриля. Според медията, лично Реге е настоял пред Джиджи Бекали колумбиецът да бъде привлечен на всяка цена през зимата. Трансферната цена на Асприля е 1,5 милиона евро.

„Данило е страхотен играч, уникален нападател. Но всичко зависи от това дали Джиджи Бекали ще се съгласи да плати исканата за него сума от клуба му", сподели мениджър, близък и до двата клуба.

Асприля, който е голмайстор в момента в „А" група с 10 попадения, бе искан през лятото от Болоня. До трансфер обаче не се стигна, тъй като италианците предложиха малко пари.

http://www.winner.bg/bulgarian-football/read111458.html
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Лауренциу Регекампф - старши треньор на Литекс

Мнениеот dindan » 05 дек 2015 19:12

Тоя вече не е треньор на Литекс,преди да пусна темата тази беше заключена.
Не е ли нормално да има нова тема?
Това сега никой няма да го погледне!
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast



Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта