Червена лумпениада: Какъв цирк подготвят феновете на ЦСКА?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kiril74
Мнения: 176
Регистриран на: 22 юни 2009 10:54
Местоположение: горна оряховица , ловеч
Контакти:

Re: Червена лумпениада: Какъв цирк подготвят феновете на ЦСКА?

Мнениеот kiril74 » 19 юни 2014 23:13

OrangePower написа:Кой е платен бе душици?Направиха едно видео преди 5 години на Дихонов, който дава пари на едни циганчета, които по принцип просят по улиците на Ловеч и веднага лепнахте прозвището платени фенове. Толкова сте смешни, че няма на къде, а и ако феновете на Литекс бяха платени нямаше да са толкова малко на мачовете най-вече навънка. Хората си плащат сами пътя и затова ходят по 20 човека, а не като някои други новоизлюпени да им плащат рейсовете и под заръка от заводите да ходят на мачове. Хайде стига сте писали глупости и вземете малко разумно да мислете, а не да мислете като фенове.

Как пък на мен никой не иска да ми плаща пътя и да ходя на мачовете на Литекс в Ловеч? Нито съм от Ловеч, нито имам някой близък там и като ходя на мачове винаги пътувам с някои приятели от София също фенове на Литекс и спим по хотелите и това всичко от нашите джобове.

+1921

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24561
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Червена лумпениада: Какъв цирк подготвят феновете на ЦСКА?

Мнениеот boabbb » 20 юни 2014 09:18

turb04 написа:
urkoto написа:Фенове на ЦСКА готвят подобаващо "посрещане" на Литекс


Въпреки, че по волята на жребия за новото футболно първенство ЦСКА ще гостува в Ловеч още в първия кръг, феновете на "червените" явно нямат търпение да се срещнат очи в очи с тима на Литекс по-рано.

Вече се готви организация за посещение от страна на фенове на ЦСКА на контролата между Литекс и македонския Хоризонт Турново. Тя ще се състои в събота следобед в София, на терена на комплекс "Царско село". От няколко дни именно Литекс и боса на ловчанлии Гриша Ганчев са припознати като най-пресните врагове в очите на червената фенска общност. Причината бе изтъкната дори в официално обръщение на клуба в собствената уеб страница.


Предлагам в тази тема да дискутираме какво точно са ни подготвили криворазбраните ултраси на ЦСКА. Дали ще е ново нахлуване на терена, дали ще е бой на футболисти, дали ще е целене с банани и маймунски скандирания? Предстои да видим в събота, но предлагам тук да дискутираме тази тема. Също така и да дискутираме факта, че всичко това на 99% ще се размине отново безнаказано от синьото БФС.


Брат, теб кой те знае, че да организира нещо срещу теб? Ти надали си интересен на привържениците на ЦСКА, но понеже е очевидно, че разсъждаването не ти е особено силна страна, да ти поясня - милото посрещане е за Косоко и Менди, както и за благодетеля ви. Литекс е симпатичен отбор и аз го харесвам, но никой не обича номера от типа "магистрални каки". Това е.


Тука го подкрепям човека - никой не обича курвенските номера, аз да си го кажа как требва :lol: А, че ще е безнаказано - това е сигурно :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Червена лумпениада: Какъв цирк подготвят феновете на ЦСКА?

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 20 юни 2014 13:08

В Литекс ще взимат заплати,а в ЦСКА ще чакат за тях.Достойни са за линчуване,тези сребролюбци.Червена лумпеада.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Червена лумпениада: Какъв цирк подготвят феновете на ЦСКА?

Мнениеот Teo » 20 юни 2014 15:15

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:В Литекс ще взимат заплати,а в ЦСКА ще чакат за тях.Достойни са за линчуване,тези сребролюбци.Червена лумпеада.


Ще вземат заплатки по двойно по-малко, но пък на време... вие не усещате, че към вашия отбор се джойнаха двама алчни олигофрени :idea:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12975
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Червена лумпениада: Какъв цирк подготвят феновете на ЦСКА?

Мнениеот Eminem » 20 юни 2014 18:20

Като сте толкова отворени, червени "ултраси", работете без заплата.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Червена лумпениада: Какъв цирк подготвят феновете на ЦСКА?

Мнениеот GOLEADOR » 20 юни 2014 18:48

Eminem написа:Като сте толкова отворени, червени "ултраси", работете без заплата.

Ти пък намери с какво да се хвалиш.Сега Батков ти плаща да си фен на Левки,но като спре да го прави ти към кой отбор ще преминеш?Към Лудогорец или към Ботев?Виждам те фен на Разград и то само защото нещата около Ботев стават нестабилни.Гнус ме е от такива платени фенове като теб!Стой си на Герена и се хвали по форумите как Батков ти плаща ,а балъците от ЦСКА са фенове на отбора само защото го обичат и не само,че не взимат пари,ами и дават за да спасят клуба си!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Червена лумпениада: Какъв цирк подготвят феновете на ЦСКА?

Мнениеот Кашчей » 20 юни 2014 21:27

GOLEADOR написа:
Eminem написа:Като сте толкова отворени, червени "ултраси", работете без заплата.

Ти пък намери с какво да се хвалиш.Сега Батков ти плаща да си фен на Левки,но като спре да го прави ти към кой отбор ще преминеш?Към Лудогорец или към Ботев?Виждам те фен на Разград и то само защото нещата около Ботев стават нестабилни.Гнус ме е от такива платени фенове като теб!Стой си на Герена и се хвали по форумите как Батков ти плаща ,а балъците от ЦСКА са фенове на отбора само защото го обичат и не само,че не взимат пари,ами и дават за да спасят клуба си!


15 000 месечно стигат ли за всички фенове на "Левски" в България?
Не ме интересува особено, но ти не спря да пишеш за това, та ми е любопитно как точно виждаш нещата?!
Когато ТИАН-ите плащаха на вашите "стюарди" мълчеше като... ти прецени какво!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Червена лумпениада: Какъв цирк подготвят феновете на ЦСКА?

Мнениеот GOLEADOR » 20 юни 2014 21:35

@Кашчей
Винаги съм бил против Титан.За това сега съм съгласен да настъпя лопатата два пъти(Томов),пред алтернативата боклуците да ръководят ЦСКА.Няма по-голямо зло за ЦСКА от Титан,няма!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Червена лумпениада: Какъв цирк подготвят феновете на ЦСКА?

Мнениеот Reckless » 24 юни 2014 01:48

Ако червените спрат да си плащат на "феновете", може би щяха да имат пари да си плащат на футболистите, но явно за тях са по-важни феновете, пък може и без футболисти !
Нали щяхте да съдите бе, дела да се водят !? О, то май се оказва, че няма за какво ! Хайде сега бегом към съда, да осъдите собствената си глупост !


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта