Хунтелаар или Диара за CL?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Хунтелаар или Диара за CL?

Мнениеот Casillas » 08 яну 2009 13:08

Приятели, какво мислите, кой е по-добре да картотекира нашия любим тим - Хунтелаар или Диара за да играят в Шампионската Лига?
Моето лично мнение е Хунтелаар, защотото имаме нужда от централен нападетел, малко по тежък от Раул,Савиола и Игуаин. Все пак всички знаем какво значи Нистелрой за нас, и се надявам Хунтелаар да играе с неговия хъс и успех също. За Диара, аз лично нямам чак такова добро мнение, но се надявам да се докаже, и смятам, че е добре да играе само в Примера, и да дава всичко от себе си там. Сега с навлизането във форма на Гути, Снайдер, Робен,Ван Дер Ваарт, Дренте, Гаго се надявам халфовата линия да се разиграе, и всичко да наред.
Споделяйте и вие мнения приятели!

saigon
Мнения: 164
Регистриран на: 24 мар 2008 17:11
Контакти:

Re: Хунтелаар или Диара за CL?

Мнениеот saigon » 08 яну 2009 13:22

100 % процента Хунтелаар!

Потребителски аватар
vassilp
Мнения: 50
Регистриран на: 29 дек 2008 12:11
Контакти:

Re: Хунтелаар или Диара за CL?

Мнениеот vassilp » 08 яну 2009 13:30

И аз съм на същото мнение - в нападение положението е много по-критично. На практика имаме Раул и Игуайн. Савиола тотално се изгуби. На Робен да му кажеш "Здрасти!" и той се хваща за крака и пропуска 2 месеца :mrgreen: ... Дренте е страшно бърз, ама отиграванията му са... Може би му липсва самочувствие, защото определено има качества!
В халфовата линия Гути (ако се съсредоточи) прави чудеса и дава вълшебни пасове. Гаго е страшно ценен в дефанзивен план. Снайдер си е класа. Ван дер Ваарт също притежава нужните качества да е титуляр, но мисля, че му е нужно повече постоянство... Ако и де ла Ред се възстанови - мисля си, че и без Диара ще бъдем достатъчно класни в средата на терена.
Изображение

baresta
Мнения: 35
Регистриран на: 24 мар 2008 18:35

Re: Хунтелаар или Диара за CL?

Мнениеот baresta » 08 яну 2009 13:38

kepassa,на кой му пука е :D

kalo
Мнения: 1627
Регистриран на: 29 авг 2008 15:49
Контакти:

Re: Хунтелаар или Диара за CL?

Мнениеот kalo » 08 яну 2009 14:13

Най-много ще тежи Дормушали Саидходжа,но не бил за продан! ;)
Жалко за Реал без поредната перла на Томов! :lol: :lol: :lol:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Хунтелаар или Диара за CL?

Мнениеот MORSKI » 08 яну 2009 14:23

Еми,като,че ли наитсина Хунтелаар е по-д-бре,но Диара си е плюс,че го имаме и догодина,може да се докаже ;)

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: Хунтелаар или Диара за CL?

Мнениеот Casillas » 08 яну 2009 14:34

Радвам се, че всички мислите като мен, но имам един въпрос към вас, харесва ли защитата ни, такава каквато е, защотото според мен, освен от дясно, където аз адски много харесвам Серхио Рамос, другаде, просто или няма синхрон, или сме просто смешни!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Хунтелаар или Диара за CL?

Мнениеот MORSKI » 08 яну 2009 22:21

Casillas написа:Радвам се, че всички мислите като мен, но имам един въпрос към вас, харесва ли защитата ни, такава каквато е, защотото според мен, освен от дясно, където аз адски много харесвам Серхио Рамос, другаде, просто или няма синхрон, или сме просто смешни!


Какъв е този реторичен въпрос,много ясно,че не ми харесва ;)
Канаваро,вече не става за нищо,одъртя човека,Салгадо това трябва да му е последен сезон,много голям футболист,но вече годините му пречат.
Пепе и той не знае къде се намира,слаба история.....
Трябва ни нов защитен вал :!: :!: :!: :!: :!:

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: Хунтелаар или Диара за CL?

Мнениеот Casillas » 08 яну 2009 22:33

Морски, то хубаво викаш трябва ни нов вал, ама честно ми кажи, ако ти беше треньор, кои защитници щеше да вземеш? Защото напоследък халфове има, нападатели също ама кажи кои защитници?

Потребителски аватар
viva real
Мнения: 25
Регистриран на: 14 ное 2008 18:07
Контакти:

Re: Хунтелаар или Диара за CL?

Мнениеот viva real » 09 яну 2009 11:50

аз съм на мнение че по добре да е диара голове има кои да вкара ама защитата наистина си куца трябва ни нещо свежо там а диара ще се напъва да се докаже


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта