2-ри полосезон РЕал мадрид - басрселона ?? ....

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 2-ри полосезон РЕал мадрид - басрселона ?? ....

Мнениеот LordVOODOO » 24 дек 2008 01:13

Седнали сме на лафче а? Сега ще ви кажат как стоят нещата: Барса до тогава ще е спечелила титлата и понеже ще им предстоят яки мачове за ШЛ 1/2 финали ще пуснат на Бернабео юношите и мача ще завърши наравно 2:2! ;)
Изображение

Потребителски аватар
plamen93
Мнения: 59
Регистриран на: 20 дек 2008 17:18
Местоположение: софия
Контакти:

Re: 2-ри полосезон РЕал мадрид - басрселона ?? ....

Мнениеот plamen93 » 24 дек 2008 07:55

Tuka ima nerealno tupi hora BARCA 6e e 6ampion nqma 6ans REAL da bude 6toto za da zadmine Barca tree da mine pred o6te 3 otbora :D / taka4e *** za Real madrid , dva za CSKA !!!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ ( 7:1 , 7:2 , 5:0 ) 15 от Гонзо 14 от Наско :D

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 2-ри полосезон РЕал мадрид - басрселона ?? ....

Мнениеот MORSKI » 25 дек 2008 14:09

plamen93 написа:Tuka ima nerealno tupi hora BARCA 6e e 6ampion nqma 6ans REAL da bude 6toto za da zadmine Barca tree da mine pred o6te 3 otbora :D / taka4e *** za Real madrid , dva za CSKA !!!


И 5 за Лецки и 10 за Парца :idea: Айде стига глупсоти,има време ще се види....А отнсоно оня идиот дето питаше,дали аз съм бил по-добре,еми съдейки по безумните ти постове и идиотизмът който показваш,да по-добре съм от теб :!: :!: :!:

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 2-ри полосезон РЕал мадрид - басрселона ?? ....

Мнениеот LordVOODOO » 25 дек 2008 19:46

MORSKI написа:И 5 за Лецки и 10 за Парца :idea:



Абе видя се кой изяде кура на Ел Класико! Вижда се и кой продължава да го яде, като погледнем класирането!
И недей ми скача с онова 4:1! Стига си живял в миналото, виж какво става в настоящето, а то е, че Реал са бити и ебани от кой ли не!
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 2-ри полосезон РЕал мадрид - басрселона ?? ....

Мнениеот MORSKI » 25 дек 2008 21:36

LordVOODOO написа:
MORSKI написа:И 5 за Лецки и 10 за Парца :idea:



Абе видя се кой изяде кура на Ел Класико! Вижда се и кой продължава да го яде, като погледнем класирането!
И недей ми скача с онова 4:1! Стига си живял в миналото, виж какво става в настоящето, а то е, че Реал са бити и ебани от кой ли не!


Ще живея когато ис искам,гарантирам ти,че догодина,ако ние си разменим ролите ти ще ми напомняш колко сте били"велики"миналия сезон :!: И 2 не сте постигнали кой знае какво не се превъзбуждай,а онова 4:1 ще ти ог натяквам още много време и има защо такъв резултат се помни за разлика от 2:0,когато съперникът ти е обезкървен и с нов треньор :!:

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 2-ри полосезон РЕал мадрид - басрселона ?? ....

Мнениеот LordVOODOO » 26 дек 2008 01:08

Ми не си познал! За разлика от теб, аз не живея в миналото и не казвам на черно бяло!!! Ти не спря да повтаряш това за 4:1... е аз да не би да ти падам на нивото и постоянно да ти напомням кой от двата отбора последно спечели КЕШ (докато ти постоянно изтъкваш колко пъти вие сте спечелили!)? Напомням ли ти постоянно през последните 3-4 години как не можете да минете отвъд 1/8 финалите? Не! Просто аз гледам реално не нещата и казвам нещата такива каквито са! - Нещо, което ти няма да направиш никога! Да признаваш, че Реал са много зле в момента, но така и не каза "Барса в момента са фантастични и газят всички наред!" - а това си е самата истина!
Изображение

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: 2-ри полосезон РЕал мадрид - басрселона ?? ....

Мнениеот bai mile » 26 дек 2008 10:55

LordVOODOO написа:Ми не си познал! За разлика от теб, аз не живея в миналото и не казвам на черно бяло!!! Ти не спря да повтаряш това за 4:1... е аз да не би да ти падам на нивото и постоянно да ти напомням кой от двата отбора последно спечели КЕШ (докато ти постоянно изтъкваш колко пъти вие сте спечелили!)? Напомням ли ти постоянно през последните 3-4 години как не можете да минете отвъд 1/8 финалите? Не! Просто аз гледам реално не нещата и казвам нещата такива каквито са! - Нещо, което ти няма да направиш никога! Да признаваш, че Реал са много зле в момента, но така и не каза "Барса в момента са фантастични и газят всички наред!" - а това си е самата истина!


вярно е трябва да сме обективни.Барселона мачка този сезон и белите фенове трябва да си го признаят.Както и да се признае факта ,че Реал Мадрид има 9 КЕШ-а а Барселона засега е само с 2. (сега чакам 3-та)
[center]ИзображениеИзображение[/center]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 2-ри полосезон РЕал мадрид - басрселона ?? ....

Мнениеот MORSKI » 31 дек 2008 13:39

LordVOODOO написа:Ми не си познал! За разлика от теб, аз не живея в миналото и не казвам на черно бяло!!! Ти не спря да повтаряш това за 4:1... е аз да не би да ти падам на нивото и постоянно да ти напомням кой от двата отбора последно спечели КЕШ (докато ти постоянно изтъкваш колко пъти вие сте спечелили!)? Напомням ли ти постоянно през последните 3-4 години как не можете да минете отвъд 1/8 финалите? Не! Просто аз гледам реално не нещата и казвам нещата такива каквито са! - Нещо, което ти няма да направиш никога! Да признаваш, че Реал са много зле в момента, но така и не каза "Барса в момента са фантастични и газят всички наред!" - а това си е самата истина!



Така,е прав си,аз не отричам,че сега сте по-силни,но ти първи почна с заядливите си подигравки,видиш ли как ние сега не сме стрували нищо,а вие колко сте силни,ок но не се самозабравяйте,защото Реал,не е Рекреативо или нещо друго,а е РЕАЛ МАДРИД :!: :!: :!: Така,че затова ти напомням,как любимата ти БАРСА също не струваще нищо миналият сезон,чак ми беше жал за вас :idea: Нещата се променят както в едната така и в другата посока ;)

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 2-ри полосезон РЕал мадрид - басрселона ?? ....

Мнениеот LordVOODOO » 01 яну 2009 16:28

Ок, аз самият също съм казвал много пъти, че миналият сезон бяхме трагични. Нали това му е интересното на футбола - днес силните са едни, утре други. То ако се знаеше винаги кой ще победи никой нямаше да се вълнува от този спорт. Защо мислиш, че френското първентво, както и немското не са толкова популярни? Защото вали-гърми при едните шампион е Лион, а при другите Баейрн. Точно затова феновете на футбола масово следят Испания, Англия и Италия - интригата е там. Въпреки, че много хора ще кажат, че в Испания също е скучно, защото там обичайните заподозрени са 2 - Барса и Реал, докато в Англия винаги са 4 отборите, които се борят поне през първите 2/3 от първенството, а в Италия са поне 3 отбора. И точно затова тоя сезон Примера е интересна, защото след Барса ври и кипи. Наистина каталунците бързо убиха интригата за титлата, но поне зад тях е безкрайно интересно. Още повече, че от следващият сезон влизат новите правила за квалификациите за ШЛ. Първите 3 отбора в Испания, Англия и Италия влизат направо в групите, но за сметка на това четвъртият ще мине през иглени уши, за да влезе в турнира и затова този път борбата ще е супер заплетена и интересна! Вече никой няма да се радва на четвъртото място и ще се бори със зъби и нокти да стане поне трети!
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта