КнК: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид - 2:2 FT (4:2 aet)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: КнК: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид - 2:2 FT (4:2 aet)

Мнениеот CSKA69 » 19 яну 2024 21:30

bubka написа:Доста сгъстена серия от мачове ни се събраха при не особено широк състав. Това продължение беше излишно. Добре, че следващият мач е домакинство на Алмерия :) . Имаме по-важни цели този сезон. Купата е за треторазрядни отбори тип онези от една североизточна провинция :lol: .

Купата беше важна, за да може да се атакува требъла ;) Смешно и жалко е точно Реал от всички топ грандове във футбола да няма нито един требъл за цялото си съществуване, докато един твой ''любим'' плешив треньор да има два за 15 години кариера :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32581
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: КнК: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид - 2:2 FT (4:2 aet)

Мнениеот 1914.1902 » 19 яну 2024 21:32

Ти защо в почти всяко твое мнение пишеш за Гуардиола? :lol:

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: КнК: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид - 2:2 FT (4:2 aet)

Мнениеот CSKA69 » 19 яну 2024 21:44

1914.1902 написа:Ти защо в почти всяко твое мнение пишеш за Гуардиола? :lol:

Бубка знае защо пиша за Гуардиола :lol:

Иначе накратко за мача - за първи път откакто Анчелоти се завърна в Мадрид ми хареса играта 8-) Поради профила на играчите, които имаме в момента и за да се нагоди към тях стилово сегашният Мадрид е много интересен хибрид между класическата схема за Татко Карло от Милан - Коледното дърво и контраатакуващия футбол по италиански и гегенпресинга ала Клоп в Ливърпул ;) Дългите изритани топки към нападателите отпред страшно ми напомнят точно за мърсисайдци от добрите им години под ръководството на германеца. Плюс за Мадрид е, че като цяло е много по-техничен отбор ат англичаните и поради това е много по-добър в притежанието на топката, когато се налага..Разбира се, като минус си остава това, че Анчелоти дава прекалена свобода на играчите на терена и така се стига до доста индивидуални грешки и в атака и в защита, но в момента тима е намерил необходимия баланс в играта си и навлиза в желаната форма. Напомнят ми доста за сезон 2016-2017 под ръководството на Зидан, който беше най-балансирания състав на Реал, който съм виждал изобщо и е единствения път, за който спокойно съм могъл да кажа, че Реал е притежавал най-добрия отбор в света през дадената календарна година, без да се притеснявам, че ще ме обвинят в пристрастие..
Изображение

Изображение

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9235
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: КнК: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид - 2:2 FT (4:2 aet)

Мнениеот bubka » 19 яну 2024 22:31

CSKA69 написа:
bubka написа:Доста сгъстена серия от мачове ни се събраха при не особено широк състав. Това продължение беше излишно. Добре, че следващият мач е домакинство на Алмерия :) . Имаме по-важни цели този сезон. Купата е за треторазрядни отбори тип онези от една североизточна провинция :lol: .

Купата беше важна, за да може да се атакува требъла ;) Смешно и жалко е точно Реал от всички топ грандове във футбола да няма нито един требъл за цялото си съществуване, докато един твой ''любим'' плешив треньор да има два за 15 години кариера :lol:


Какво да ти кажа. Ти си възможно най-фейк фенът на Реал тук. Дори и в тази тема не може да не намесиш Гуардиола. После се чудиш що ти се подиграват. Иначе по темата - реалностите към момента в настоящия сезон са такива, че нямаме достатъчно широк състав за требъл. Футболистите ни имат класата, но само това не е достатъчно. Разбира се, ако снощи бяхаме били - добре дошло, но не успяхме, което е и в следствие точно на това, за което пиша по-назад - сгъстен цикъл, поредица от силни съперници, не особено широк състав и т.н. Така, че тази загуба не е нещо, от което да се правят драми. Продължаваме напред и се борим за другите турнири. Ла Лига не трябва да се подценява и трябва да се подходи с уважение към Жирона.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9235
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: КнК: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид - 2:2 FT (4:2 aet)

Мнениеот bubka » 19 яну 2024 22:33

П.П, А гледам, че и на 1914.1902 му е направило впечатление, че само говориш за Гуардиола. Явно не съм само аз. Болестна обсесия, ама за такива неща трудно има лечение.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 914
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: КнК: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид - 2:2 FT (4:2 aet)

Мнениеот Stones.66 » 20 яну 2024 11:08

CSKA69 написа:
bubka написа:Доста сгъстена серия от мачове ни се събраха при не особено широк състав. Това продължение беше излишно. Добре, че следващият мач е домакинство на Алмерия :) . Имаме по-важни цели този сезон. Купата е за треторазрядни отбори тип онези от една североизточна провинция :lol: .

Купата беше важна, за да може да се атакува требъла ;) Смешно и жалко е точно Реал от всички топ грандове във футбола да няма нито един требъл за цялото си съществуване, докато един твой ''любим'' плешив треньор да има два за 15 години кариера :lol:

Реален велик клуб и без требъл, а Барцлоната и с два требъла само го притурят към големите клубове. И то май повече е по политическа линия, отколкото по чисто спортна. Истина е също, че една от причините за липса на требъла е, че Реал никога не са се отнасяли много сериозно към Кралската купа. Винаги шампионата и особено Шампионската лига, където са и големите пари, са били с приоритет.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта