Ла Лига: Осасуна - Реал Мадрид - 0:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

RMCF
Мнения: 2216
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Ла Лига: Осасуна - Реал Мадрид, Събота от 22:00

Мнениеот RMCF » 19 фев 2023 00:05

Единствената прилика между Мбапе и Винисиус е, че не са бели. Огромна е разликата в класите на двамата и тя никога няма да бъде наваксана от бразилеца. Родриго трябва да играе на всевъзможни позиции, но не и на титулярната си, защото там Винисиус явно не може да се пипа. :)

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18088
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Ла Лига: Осасуна - Реал Мадрид, Събота от 22:00

Мнениеот kingofpop » 19 фев 2023 01:44

Да се сравняват Вини и Мбапе си е меко казано нелепо, въпреки че аз харесвам и Вини като цяло :D
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Осасуна - Реал Мадрид, Събота от 22:00

Мнениеот LevskiZavinagi » 19 фев 2023 09:18

RMCF написа:Единствената прилика между Мбапе и Винисиус е, че не са бели. Огромна е разликата в класите на двамата и тя никога няма да бъде наваксана от бразилеца. Родриго трябва да играе на всевъзможни позиции, но не и на титулярната си, защото там Винисиус явно не може да се пипа. :)


Не съм съгласен, но както и да е. Няма да се пипа със сигурност, тъй като той е единственият ни играч, който не се крие повреме на мач. Допуска и прави грешки, но е единственият, който сам си създава положенията. Единственият с креативност и разлика в отиграванията. Снощи можеше да вкара 3, но показа слабостта си. Въпреки всичко даде решаващия пас за гола. Не се критикува например Валверде, който вкара гола, но 90% от времето не участваше в мача и се криеше. Реално именно Вини е причината да не сме 30 точки зад Барса. Относно фенчето на Барса - знам, че си падаш по чернокожи.
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23737
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Осасуна - Реал Мадрид - 0:2 FT

Мнениеот paceto » 19 фев 2023 09:53

Не знам какво сте подхванали Винисиус, ама човека направи каквото можа, а две от положенията бяха спасени от вратарят, който имаше ден. Не може всяка атака да е гол, а ако не е той отпред положението ще е още по трагично понеже като хване топката увлича не малко играчи около него. Не гледах мача, но гледах разширен репортаж и ми направи впечатлението, че на няколко пъти като му пуснат дълъг пас и веднага срещу него тръгват 2-3 играча, а дори имаше един момент цели 4 да го преследват.

Осасуна са корав отбор и играеха добре и отзад като рядко допускат някакви сериозни атаки, така че момчетата се справих както можаха. Обърнете внимание на това, че този сезон играем с различни играчи най-вече в центъра като там вече го няма Каземиро, който си беше стълб в тази зона. Заменен е от млади играчи като Камавинга и Чуамени, а в последно време и Кроос го няма много, а на Модрич му се дава все повече почивка и започва от пейката т.е. вкарват се там играчи под тяхното ниво, които тепърва градят връзка.

Казвам всичко това да не правите сравнения с представянето миналият сезон и сега, нямат нищо общо и с оглед кадровите промени по зоните се справяме доста по-добре от очакваното. Да предадохме първо място и изоставаме с доста точки вече и почти сигурно загубихме борбата за титлата, но трябва да разберете, че не всеки път нещата ще се нагаждат както искаме. Може да искаме да сме всяка година шампиони, ама това няма как да стане след като отбора лек по лек се заменя с млади играчи и старите започват да дават задна.

Поздравления за младока Алваро, ама ми се иска да го видя повече време в игра и най-вече как се справя с играта във въздуха понеже е доста висок. Трябва да качи и някой друг килограм, ама във формата на мускули и има време и за това все пак е на 18.

Дебют с две асистенции макар само едната да му я признаха, добро начало при мъжете.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта