ШЛ: Реал Мадрид - Селтик - 5:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2585
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Селтик, Сряда от 19:45

Мнениеот rmfan5 » 02 ное 2022 21:39

Stones.66 написа:Твърдо съм убеден, че посредственяк, като Винисиус е вреден за отбора! Заради неговите циркъджелъци, от които няма никаква полза, да не казвам направо - вреда, играч като Асенсио търка напразно резервната скамейка! Бесен съм, защото испанчето ще си хване оная работа под мишница и ни мощно ще го духаме!


Що ми се струва че някой въобще не гледате мачове и само си мрънкате едни и същи неща като развален телефон, къде беше миналият мач където Марко направи пропуск от 5 метра и направи дузпата за противника, същите работи се пишеха и за Иско и Бейл, правят нещо добро веднъж на 20 положения и се оревава света че не играят.
Ако смяташ Винисиус за посредственяк и вреден за отбора не знам какво да кажа супер неадекватно изказване...
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 917
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Селтик, Сряда от 19:45

Мнениеот Stones.66 » 02 ное 2022 21:39

Същото, горе-долу, важи и за Менди. Изобщо, лявата част от нападението/защитата на Реал си е гола вода

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 917
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Селтик, Сряда от 19:45

Мнениеот Stones.66 » 02 ное 2022 21:42

rmfan5 написа:
Stones.66 написа:Твърдо съм убеден, че посредственяк, като Винисиус е вреден за отбора! Заради неговите циркъджелъци, от които няма никаква полза, да не казвам направо - вреда, играч като Асенсио търка напразно резервната скамейка! Бесен съм, защото испанчето ще си хване оная работа под мишница и ни мощно ще го духаме!


Що ми се струва че някой въобще не гледате мачове и само си мрънкате едни и същи неща като развален телефон, къде беше миналият мач където Марко направи пропуск от 5 метра и направи дузпата за противника, същите работи се пишеха и за Иско и Бейл, правят нещо добро веднъж на 20 положения и се оревава света че не играят.
Ако смяташ Винисиус за посредственяк и вреден за отбора не знам какво да кажа супер неадекватно изказване...

Скрий се бе, когато Винисиус вкара такъв гол, тогава ще ме молиш да обърна внимание на простотиите ти!

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2585
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Селтик, Сряда от 19:45

Мнениеот rmfan5 » 02 ное 2022 21:44

1914.1902 написа:Честита победа и първа позиция в групата! Най-сетне видяхме една убедителна победа над по-скромен съперник, а резултата можеше да бъде и по-категоричен, ако Винисиус си бе вкарал ситуациите за гол.

Не съм искал да превръщам темите си в някаква секта, затова предоставям възможност на някой желаещ да започне да прави темите за мачовете и да пуска новини около отбора. Аз спирам с тази си дейност, тъй като явно съм обидил някой с думите си. Хубава вечер на всички!

iHala Madrid! - https://www.youtube.com/watch?v=ErS18kM1eFw


Ти пък, недей да се връзваш на такива коментари не стига че си отделяш от времето да правиш теми, говори се за секти пък мрънкат едни и същи неща от години никакво самоусещане :D въобще не трябва да ти дреме, отбора си цъка те да плачат за Бейл Иско и т.н
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23749
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Селтик, Сряда от 19:45

Мнениеот paceto » 02 ное 2022 21:45

1914.1902 написа:Честита победа и първа позиция в групата! Най-сетне видяхме една убедителна победа над по-скромен съперник, а резултата можеше да бъде и по-категоричен, ако Винисиус си бе вкарал ситуациите за гол.

Не съм искал да превръщам темите си в някаква секта, затова предоставям възможност на някой желаещ да започне да прави темите за мачовете и да пуска новини около отбора. Аз спирам с тази си дейност, тъй като явно съм обидил някой с думите си. Хубава вечер на всички!

iHala Madrid! - https://www.youtube.com/watch?v=ErS18kM1eFw


Честита победа и то с какъв резултат само.

Колкото до друго просто не им обръщай внимание, така както аз спрях по едно време и вече се правя, че не ги виждам.
Ето на предната страница се говори как Винисиус бил посредствен играч и с лека ръка се забравя какво направи той миналият сезон.

Прави си темите и да си джафкат каквото си искат, то си е за тях. ;)

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2585
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Селтик, Сряда от 19:45

Мнениеот rmfan5 » 02 ное 2022 21:47

Stones.66 написа:
rmfan5 написа:
Stones.66 написа:Твърдо съм убеден, че посредственяк, като Винисиус е вреден за отбора! Заради неговите циркъджелъци, от които няма никаква полза, да не казвам направо - вреда, играч като Асенсио търка напразно резервната скамейка! Бесен съм, защото испанчето ще си хване оная работа под мишница и ни мощно ще го духаме!


Що ми се струва че някой въобще не гледате мачове и само си мрънкате едни и същи неща като развален телефон, къде беше миналият мач където Марко направи пропуск от 5 метра и направи дузпата за противника, същите работи се пишеха и за Иско и Бейл, правят нещо добро веднъж на 20 положения и се оревава света че не играят.
Ако смяташ Винисиус за посредственяк и вреден за отбора не знам какво да кажа супер неадекватно изказване...

Скрий се бе, когато Винисиус вкара такъв гол, тогава ще ме молиш да обърна внимание на простотиите ти!


Хаха кой си ти бе и кой ти се моли на теб, това е футбол не е конкурс за хубави голове
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

RMCF
Мнения: 2219
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Селтик - 5:1 FT

Мнениеот RMCF » 02 ное 2022 23:10

Кво сте ревнали за Асенсио не знам. Едва ли е случайно, че вече е 7 сезона е при нас, а почти никога не е бил твърд титуляр. Видяхме го сезон 18/19 след напускането на Роналдо колко е добър. Тогава му беше времето да избухне, но вместо това се борихме за топ 4 с Хетафе. :) Просто е супер ротационен играч (като Васкез и Начо) , но няма класата и нужното постоянство да бъде титуляр в отбор като Реал. И Винисиус, и Родриго са още много млади и тепърва ще се развиват.

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 415
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Селтик, Сряда от 19:45

Мнениеот Iavor » 02 ное 2022 23:34

Честита победа!
За малко да позная резултата:-).
Iavor написа:6:0. С мъка.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23749
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Селтик - 5:1 FT

Мнениеот paceto » 03 ное 2022 02:02

Абе Чуамени с контузия ли е, че втори мач е извън групата?
Срещу Жирона не беше включен и днес също?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32907
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Селтик - 5:1 FT

Мнениеот 1914.1902 » 03 ное 2022 18:43

paceto написа:Абе Чуамени с контузия ли е, че втори мач е извън групата?
Срещу Жирона не беше включен и днес също?


С контузия е, към момента е под въпрос и за мача в понеделник срещу Райо.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта