КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 25 яну 2018 15:45

Real написа:Ммммда... След няколко часа сън и поутихнали емоции, не мога да не се съглася с всичко това.
Всъщност, единственото, за което Зидан ми е крив е чадъра над Бензема. Не сега, още от миналия сезон.
Но... Зидан беше човекът, който пое един тотално разнебитен отбор и го направи абсолютен доминант в Европа. Взе и Ла Лига в ерата "Меси". Една торба суперкупи, вярно, картонени, но... за тях бихме Барса, Жозе Трофея, общо взето сериозни и мотивирани съперници. От много време не бях виждал примадоните ни да показват характер, да се борят докрай, да взимат мачове в последните минути. Бях забравил какво е да ни поведат, но да остана абсолютно уверен и спокоен, че ще обърнем... Бях забравил какво е да имаме Отбор, а не сбор от индивидуалности.
Да, сринахме се тази есен, но го отдавам повече на лоша трансферна политика. Вината? За мен е 90:10 за Перес и съветниците му.
Та... Зидан показа, че може много и не мисля, че сега е момента да го гоним. Ако мислите, че ще дойде ей ся някой и е помелим ПСЖ - спомнете си Рафа, Пелегрини и половин дузина провали още... Зизу трябва да остане!


+1

До последния месец Реал Мадрид не играеше никак зле, ала пустата топка не ще да влезе и това е. Продажбата на Мората много напомни на тази на Макелеле преди години. И тогава ли Зидан бе виновен за това решение на Перес? Важен играч, с основна роля (макар Мората да не бе титуляр) се опитва неуспешно да се замени с друг такъв(тогава Виера, сега Мбапе).

То не бе факсгейт(Де Хея), то не бе ситуацията с Черишев, то не бе смяна на една дузина треньори(Моуриньо, Анчелоти, Бенитес, Пелегрини), то не бе оставането в отбора на счупения Бейл(а преди това на Коентрао), който реално погледнато играе около 2-3 месеца на сезон, то не бяха провалите с Мир, Мбапе(без сериозен план Б) и Кепа.... оставки на някой от директорите- кога... нека после Зидан пак да е виновен за всичко.

Зидан е виновен за това, че последните години остави впечатлението, че може да овладее ситуация, дори и тя да не е най-благоприятната за него...

Това са управленски проблеми, а не спортно-технически.

За съжаление има и друга гледна точка. Понякога промяната сама по себе си променя атмосферата в един отбор, дори и за кратко. Затова и треньорските смени са най-честите.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 25 яну 2018 16:08

Изненадващо е за мен, че отпаднахте и то от такъв отбор!
:o
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

acetinko
Мнения: 38
Регистриран на: 23 мар 2016 12:52
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Мнениеот acetinko » 25 яну 2018 16:16

Честно казано, не знам защо сте толкова сигурни, че решенията за трансферите ги взима само и единствено Перез.
Напълно е възможно Зидан да е искал Себайос, Йоренте, Вайехо....
Убеден съм също, че един Ашраф е изцяло идея на Зидан. Съмняваме се Зизу да е отишъл при Перез и да му е казал - Трябва ми десен бек, за резерва на Карвахал - а Перез да му е казал - Няма кой, виж там някой от Б състава.
По-скоро си мисля че Зидан е човека, който не е искал "галактически" нови покупки, а е искал младоци, които да се научат от батковците.
Също нещо, в което съм сигурен е че Реал вече са договорили някой/някои големи трансфери за лятото. Просто сега не е момента за тях.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Мнениеот LaRgO » 25 яну 2018 17:22

Furious_Monk написа:Продажбата на Мората много напомни на тази на Макелеле преди години. И тогава ли Зидан бе виновен за това решение на Перес? Важен играч, с основна роля (макар Мората да не бе титуляр) се опитва неуспешно да се замени с друг такъв(тогава Виера, сега Мбапе).

Кой е виновен за продажбата на Мората ? Аз ли го държах твърда резерва, за да може БоК Бензема с 4 гола на фифа, да е титуляр ? Или беше Зидан ? Ако Зидан беше наложил Мората титуляр, както заслужаваше, нямаше да си тръгне.
И други ще си тръгнат. И Асенсио ще си тръгне, и Васкес и Себайос и Йоренте и Иско. Защото Зидан робува на имена и на тези играчи ще им писне.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 25 яну 2018 17:25

Една от причините е проваленият трансфер на Кепа... защо изобщо ще минава медицински прегледи, ако това което казва Зизу пред журналята е вярно... другата причина е този на Мбапе и до някаква степен на Рафа Мир... двама централни нападатели(нищо, че в ПСЖ-то втория го пускат на крилото).

При наличието на Карвахал и Начо, десен краен защитник не изглежда да е особено необходим. Ашраф показа талант и желание, но като всеки младок поставен в подобна атмосфера се прегърна под натиска... а натискът дойде от резултатите на самите титуляри.

П.П

Не съм казал, че Зидан не допуска грешки, или че няма вина за резултатите, но Перес винаги е бил човекът, който взема последната дума. Ако искаше да продаде Бензема, вече щеше да го е направил, а Зидан просто щеше да работи с новия нападател.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 25 яну 2018 21:40

Мале тия Реал си мислех че ще победят 5 на 0 а те са се на****ли . ужас. Толкова слаби не съм ги виждал никога. :mrgreen: Тотален резил.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Мнениеот paceto » 25 яну 2018 22:45

Това са резервите на Реал, така че нещата до някъде логично се случиха.
Ако бяхме излязли с титулярните 11 нямаше да отпаднем от Купата, ама такова решение са взели и се опариха и нека догодина да им е за урок да не играят 1/4 финал с вторият отбор.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 25 яну 2018 22:55

Абе не е сигурно и това. Не подценявай лошата форма и последиците от нея, не е като да не се случвало преди и на титулярите. Алкоркон е пример...



Сценаристите на Викингите продължават да разочароват, много здраво са тръгнали да закопават образа на Ивар( но и той е доста сложен и противоречив такъв). Въпреки че последната серия бе доста оригинално замислена. Но пък за сметка на това най-после придадоха зловещ вид на Лагерта, заприлича и тя на войн.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Мнениеот SilentKiller » 26 яну 2018 00:49

Миналата година се отпадна от Селта с титулярите на същата фаза. ;)

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Леганес - 1:2 FT (2:2 agg)

Мнениеот Real » 26 яну 2018 01:08

paceto написа:Това са резервите на Реал, така че нещата до някъде логично се случиха.
Ако бяхме излязли с титулярните 11 нямаше да отпаднем от Купата, ама такова решение са взели и се опариха и нека догодина да им е за урок да не играят 1/4 финал с вторият отбор.

Не всички резерви, само Асенсио е виновен, щот' не спазва тактическите указания.
В първия мач Зизу им казал да играят за равен, ама лапето нали иска да блесне - забоде им гол-красавец. И после момчетата се объркаха, че мачът е свършил и Леганес са се предали. И те ти резИлтат. Що ти трябваше, Маркоооо, що ти трябваше ?!?
Направо ми се къса сърцето...


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта