Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот paceto » 13 яну 2018 22:00

fcb_bg написа:
paceto написа:Тогава си забравил какво е да си в такова положение като на Реал в мрачните му години в новото хилядолетие ако мога да го нарека така понеже ние изплувахме от него през 2009 и чак сега се вижда по дълбока криза понеже до сега не бяхме изпадали толкова ниско в класирането в Испания. Покрай звездният ви отбор се главозамаяхте особено по малките и нови фенове на Барселона.

Аз и затова подчертах, че се обръщам специално към новите фенове, които голям процент са станали фенове заради Меси, така както 80-90те години заради Стоичков. Аз пък не бях един от тези, въпреки че бях фен на Стоичков, но не се понесох по вълната да стана и фен на Барса само заради него, а тогава беше модно. :lol: :mrgreen:

Ок, ама каза "вие 2-та", та аз рекох да си кажа моето си, щото не съм бояджия.


То това казах, за да спрете да наливате масло в огъня и то когато огънят гори в големи мащаби. Това не се приема хич добре от феновете на отбора, а и говори лошо за човека, който сипва с черпака. Удобно е да се идва сега и да се сочи с пръст, плюе по този и онзи, но когато отбора вървеше не се виждаха такива мнения и от теб и от комшията ти. Когато искаш да се приемаш не на нож в подобни моменти и заради такива коментари е хубаво да си тук и когато отбора побеждава, ама то е ясно, че тогава за теб или за някой друг не е интересно да идваш и да коментираш победен мач нали? :)

То се вижда по самите теми, че когато отбора побеждава страниците са малко и 99% от мненията са само от фенове на Реал, но като се издъним идват знайни и незнайни фенове да дават акъли, да се подиграват и т.н. ;)

Ти чат пат се вясваш тук, ама онзи другият ако му разгледате мненията се вижда много ясно, че идва само, когато Реал се издъни или не играе добре. Преди това дори не знае как да намери раздела на Реал, ама като стане нещо такова веднага го намира.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15511
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот fcb_bg » 13 яну 2018 22:01

Айдеееее, и до Марадона и Меси опряхме, щото аз избъзиках играч с голяма уста, който позира с купи и награди, а не вкарва в Ла Лига откак бех млад. :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15511
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот fcb_bg » 13 яну 2018 22:06

paceto написа:
fcb_bg написа:
paceto написа:Тогава си забравил какво е да си в такова положение като на Реал в мрачните му години в новото хилядолетие ако мога да го нарека така понеже ние изплувахме от него през 2009 и чак сега се вижда по дълбока криза понеже до сега не бяхме изпадали толкова ниско в класирането в Испания. Покрай звездният ви отбор се главозамаяхте особено по малките и нови фенове на Барселона.

Аз и затова подчертах, че се обръщам специално към новите фенове, които голям процент са станали фенове заради Меси, така както 80-90те години заради Стоичков. Аз пък не бях един от тези, въпреки че бях фен на Стоичков, но не се понесох по вълната да стана и фен на Барса само заради него, а тогава беше модно. :lol: :mrgreen:

Ок, ама каза "вие 2-та", та аз рекох да си кажа моето си, щото не съм бояджия.


То това казах, за да спрете да наливате масло в огъня и то когато огънят гори в големи мащаби. Това не се приема хич добре от феновете на отбора, а и говори лошо за човека, който сипва с черпака. Удобно е да се идва сега и да се сочи с пръст, плюе по този и онзи, но когато отбора вървеше не се виждаха такива мнения и от теб и от комшията ти. Когато искаш да се приемаш не на нож в подобни моменти и заради такива коментари е хубаво да си тук и когато отбора побеждава, ама то е ясно, че тогава за теб или за някой друг не е интересно да идваш и да коментираш победен мач нали? :)

То се вижда по самите теми, че когато отбора побеждава страниците са малко и 99% от мненията са само от фенове на Реал, но като се издъним идват знайни и незнайни фенове да дават акъли, да се подиграват и т.н. ;)

Айде стига де, за Роналдо питах, формата му, защо не бележи, никъде не съм засегнал отбора. Преди си ви сипвах добре, сега не виждам смисъл.
И след 0-3 не дойдох, така че....
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал (Събота)

Мнениеот rmfan5 » 13 яну 2018 22:11

Furious_Monk написа:Поне се надявам сценаристите на викингите да не преебат добре изградения интелигентно-агресивен образ на Ивар, за сметка на лигльото Бьорн...

Изображение


[offtopic]Що бе Бьорн си е пич,преди няколко дни покрай новия сезон му направих един rewatch да си припомня някой неща и ми хареса сериалчето повече на второто гледане.
Ивар определено си е най-интересния персонаж,но си личи че без Рагнар не е същото,Екбърт също беше по-сложен персонаж.
От синовете освен Ивар и Бьорн,другите от началото са ми безразлични.

The Last Kingdom преглеждал ли си го?[/offtopic]
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот paceto » 13 яну 2018 22:11

Роналдо след по малко от месец ще направи 33 години и е нормално вече да има спад в играта му, а и човека има и други мисли извън терена и това няма как да не му се отрази и на играта. Малко са играчите от този ранг, които да държат такова темпо на тази възраст и дори един Тоти спря да бележи маса голове като му набъбна ЕГН-то.

Меси ще стане същият след 3 години и ще му спадне формата, защото колкото и да тренираш то тялото си знае кога да намаля темпото, а и играчите започват да играят и по предпазливо понеже една контузия по трудно се възстановява на възраст от колкото като по млад. Още един минус е че една контузия може да го извади дълго време от игра, което ще повлияе и на формата му.

Някой представяше ли си, че Роналдо след финала за купата на Европа ще изпадне в такава дупка? Всичко стана след онзи червен картон срещу Барса, който го изкара извън игра до края на септември и явно повлия по някакъв начин. Нямаше никакви признаци от преди това за подобна криза поне що се отнася до голове в Испания понеже в ШЛ не е пропускал да отбележи. Дойдоха по това време и проблемите с данъците, родиха му се общо 3 деца за няколко месеца и всичко това малко или много ти влияе и на психиката и мислиш вече по друг начин.

Роналдо говори така пред медиите нарочно, за да дразни всички останали понеже никога не са го приемали като нещо голямо и винаги ще му намерят косури и за какво да пишат за него дори извън терена. Повечето неща не ги мисли реално, така че не виждам какво толкова се хващате за едни негови думи, а и журналистите обичат да пишат глупости и да преиначават думи. Така дори бяха обявили, че Меси и Роналдо са във война и не се понасят, ама самите те дори показаха точно обратното и дори Роналдо каза, че синът му е фен на Меси. :lol:

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот Martin_K » 13 яну 2018 22:12

Още един такъв мач на "Реал" и лятната почивка е осигурена половин година предварително!

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот Tiberius » 13 яну 2018 22:18

[offtopic]Боя се, че нещата за Ивар не свършват с хепиенд. Инглизите го убиват. :([/offtopic]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10961
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 13 яну 2018 22:42

rmfan5 написа:
Furious_Monk написа:Поне се надявам сценаристите на викингите да не преебат добре изградения интелигентно-агресивен образ на Ивар, за сметка на лигльото Бьорн...

Изображение


[offtopic]Що бе Бьорн си е пич,преди няколко дни покрай новия сезон му направих един rewatch да си припомня някой неща и ми хареса сериалчето повече на второто гледане.
Ивар определено си е най-интересния персонаж,но си личи че без Рагнар не е същото,Екбърт също беше по-сложен персонаж.
От синовете освен Ивар и Бьорн,другите от началото са ми безразлични.

The Last Kingdom преглеждал ли си го?[/offtopic]


Аз бях така с троновете, на първо гледане или по-скоро слушане( защото след втория сезон си бе повече това) не ми хареса, но при появата на повече фентъзи елементи и особено след започващата инвазия и зачестилата поява на мрачния образ на Нощния Крал реших да го изгледам отново и всъщност се оказа един никак не лош сериал. Доста неща са ми минавали ей така през ушите.

The Last Kingdom- според мен е доста слабичък. Героят е харизматичен, но някак си целия сюжет ми се вижда доста плосък.

Бьорн по принцип е солиден, силен персонаж, но тези прояви на нежност на моменти оставят с впечатлението че това е неговата същност, а не част от цялостния му образ. А и пък от друга страна, винаги по един такъв деликатен начин е бил покровителстван я от Рагнар, я от Лагерта... докато Ивар или както по ми харесва повече като звучене Айвар- сакат, майка му детронирана от Лагерта, убива единия брат, изправя се срещу другия, издига се от дъното... много по-тежък и болезнен образ. Съчетава интелекта и войнската същност на баща си, като добавя към тях повече кръвожадност заради това през което преминава... това го отличава от Рагнар, докато Бьорн макар да има жаждата за знание и приключения на баща си е доста по-мек като образ.

Бьорн изглежда повече като крал, макар видимо да не компее за власт, а Ивар като човек който търси геройската смърт. Та затова си викам, тия сценаристите като нищо ще вземат да се изсерат над хубавия образ на Ивар с някоя гръмка и окончателна победа на Бьорн.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот kingofpop » 13 яну 2018 23:12

ImmortaL_1000 написа:https://video.twimg.com/ext_tw_video/952235834840842247/pu/vid/1280x720/U-PdtWWFVucQbSrJ.mp4
Ето още от най-добрия футболист на света . Приятно гледане.


бах стига бе човек......тва е нереално, тук КР изглежда като някой от махалата :| :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот insaneboy1 » 13 яну 2018 23:30

paceto написа:
Меси ще стане същият след 3 години и ще му спадне формата, защото колкото и да тренираш то тялото си знае кога да намаля темпото, а и играчите започват да играят и по предпазливо понеже една контузия по трудно се възстановява на възраст от колкото като по млад. Още един минус е че една контузия може да го извади дълго време от игра, което ще повлияе и на формата му.


абе не искам да го урочасвам, но не съм сигурен че Меси ще е същият защото неговата игра не е толкова зависима от скорост - естествено формата му ще спадне, но възрастта няма да му отнеме способността да дава извънземни пасове и да създава голови положения като се премести на по задна позиция и остави бележенето на някой по-млад

Роналдо сигурно също ще си върне формата но причината тук да има толкова хора които го плюят при слаби мачове е заради голямата му уста и арогантността как е най-великия - а и това че не го мислел не знам как го разбра той си каза няколко пъти че е най-добрият футболист за последните 20 години - ако се е шегувал значи никой освен теб не е разбрал шегата :mrgreen:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта