Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот Tiberius » 13 яну 2018 21:17

Какво пък толкова е казал Роналдо, че така го хейтиш? Сериозно питам. :?
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот Sisi 1914 » 13 яну 2018 21:19

Очевидно сте в мини криза, след тази неочаквана загуба!
:shock:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15504
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот fcb_bg » 13 яну 2018 21:21

paceto написа:
fcb_bg написа:
paceto написа:За втори път ни изненадват така в края на мача. :|

Вие двамата по-добре отивайте на друго място да си изливате омразата. Тук сте сега да се подигравате, ама никакви ви нямаше в последните 2-3 сезона, случайност? Не мисля.

И вашият ред ще дойде, така че по-добре не се присмивайте на падналият на пода, че като се изправи лошо... :twisted:

Аз не се подигравам на отбора, дори и на играча, а само на голямата му уста и егоизма му. ;)
Колкото до нашия ред... аз съм си ги изживял всичките осирания, остарях и помъдрях и вече толкоз не ги приемам навътре нешата. ;) ;)

Реал ще се изправи, спор нема. Аз питах за Роналдов. :lol:


Ще ме извиняваш, ама нищо не си изживял понеже вие по скорошните фенове на Барселона (става дума за периода след 2004-5) не сте виждали отбора си в криза и да е на по различно ниво от второ място, отпадане от Шл на по ранен етап и да не спечелите нито една купа за сезона или няколко поредни. Когато вие минете през това през каквото е минал Реал през годините тогава бих се съгласил с мнението ти. :)

Да казваш, че вие сте се осирали при положение, че всяка година взимате някоя купа и да се сравнява с това, че Реал не беше ставал шампион на Испания 5-6 години си е доста надменно мнение. Като минете и вие през такава криза каквато и ние за последните 10 и отгоре години тогава можем да седнеш и да притегляме нещата чрез коментари. По старите фенове на Барселона знаят какво имам предвид преди да се създаде този така наречен звезден или златен отбор на Барселона.

Ше ме извиняваш, ама съм фен на Барса от 89-та. ;)
Брат ми е фен на Реал, питаш ли ме кво ми е било когато Реал Сосиедад и Еспаньол ни деряха в края на 90те с по 3-4 на 0? Айде да си имаме уважението. Бъзиците са си заслужени и са парт ъф дъ гейм. ;)
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот paceto » 13 яну 2018 21:26

Тогава си забравил какво е да си в такова положение като на Реал в мрачните му години в новото хилядолетие ако мога да го нарека така понеже ние изплувахме от него през 2009 и чак сега се вижда по дълбока криза понеже до сега не бяхме изпадали толкова ниско в класирането в Испания. Покрай звездният ви отбор се главозамаяхте особено по малките и нови фенове на Барселона.

Аз и затова подчертах, че се обръщам специално към новите фенове, които голям процент са станали фенове заради Меси, така както 80-90те години заради Стоичков. Аз пък не бях един от тези, въпреки че бях фен на Стоичков, но не се понесох по вълната да стана и фен на Барса само заради него, а тогава беше модно. :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот Tiberius » 13 яну 2018 21:41

“В психологичен план не е лесно. Момчетата не спират да тичат, да се борят. Моето послание е да продължат да работят. Във футбола понякога има лоши серии и всички заедно трябва да се справим. Направихме всичко, за да спечелим, имахме много положения, но топката не искаше да влезе”, продължи той. “Не съм съгласен с критиките за играта. Да, резултатите са много негативни, но това ще се промени. Когато спечелим един, всичко ще се промени”, каза още Зидан.

Чакаме да спечелим един тогава. Не ми харесват разсъжденията на Зидан. Играта ни днес не беше на ниво и не трябва да бъде мерило за нас. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот KellyB » 13 яну 2018 21:43

paceto написа:Тогава си забравил какво е да си в такова положение като на Реал в мрачните му години в новото хилядолетие ако мога да го нарека така понеже ние изплувахме от него през 2009 и чак сега се вижда по дълбока криза понеже до сега не бяхме изпадали толкова ниско в класирането в Испания. Покрай звездният ви отбор се главозамаяхте особено по малките и нови фенове на Барселона.

Аз и затова подчертах, че се обръщам специално към новите фенове, които голям процент са станали фенове заради Меси, така както 80-90те години заради Стоичков. Аз пък не бях един от тези, въпреки че бях фен на Стоичков, но не се понесох по вълната да стана и фен на Барса само заради него, а тогава беше модно. :lol: :mrgreen:


Този сезон съдбата си връща за съдийските аванти от миналата година в ШЛ и испанското първенство! ;)

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15504
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот fcb_bg » 13 яну 2018 21:44

paceto написа:Тогава си забравил какво е да си в такова положение като на Реал в мрачните му години в новото хилядолетие ако мога да го нарека така понеже ние изплувахме от него през 2009 и чак сега се вижда по дълбока криза понеже до сега не бяхме изпадали толкова ниско в класирането в Испания. Покрай звездният ви отбор се главозамаяхте особено по малките и нови фенове на Барселона.

Аз и затова подчертах, че се обръщам специално към новите фенове, които голям процент са станали фенове заради Меси, така както 80-90те години заради Стоичков. Аз пък не бях един от тези, въпреки че бях фен на Стоичков, но не се понесох по вълната да стана и фен на Барса само заради него, а тогава беше модно. :lol: :mrgreen:

Ок, ама каза "вие 2-та", та аз рекох да си кажа моето си, щото не съм бояджия.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал (Събота)

Мнениеот LSFC 1914 » 13 яну 2018 21:48

LSFC 1914 написа:0:1 :mrgreen:


Разбирам я тази игра. :ugeek:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15504
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот fcb_bg » 13 яну 2018 21:53

Tiberius написа:Какво пък толкова е казал Роналдо, че така го хейтиш? Сериозно питам. :?

От престоя в Манчо ли да започна? То не е само говоренето, а и поведението му на терена. И друг път съм го казвал - голям играч е, ама колкото и харизма да има, гледа да сере отгоре й.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 13 яну 2018 21:53

Stones.66 написа:
Furious_Monk написа:Зидан предпочита уволнението пред това да си развали взаимоотношенията с хората от клуба. Не всичко което казва пред журналята е истина. Всъщност Зидан каза, че има нужда от още един нападател след напускането на Мората, но след провала с Мбапе се извъртя, ясно защо...


Зидан предпочита уволнението, за да си получи неустойката, понеже, ако напусне сам, той ще трябва да се бръкне в джоба и да плати неустойка на клуба. Капиш!? Въпросът е переЦ до кога ще търпи това . . . :evil:


Глупости. Зидан има толкова пари и толкова може да направи само чрез реклами и разни подобни работи че ти е бедна фантазията. Просто не иска да си разваля отношенията с никого, затова и прави компромиси от които страда самият, а човекът който вижда това и може да го промени е самия президент.

Някой да каже на Меси да спре видеото с успехите на Марадона... явно му е под нивото да играе за националния си отбор. :lol:


Нищо де, болката или ще те унищожи, или ще те направи по-силен. Поне няма да си зациклил на едно място...

Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта