Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 14 яну 2018 17:35

;)

Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот paceto » 14 яну 2018 18:53

ImmortaL_1000 написа:Роналдо бая прехвален . Преди като беше в Ман Юн повече ми харесваше . Сега сякаш е забравил да играе футбол.


Абе Роналдо да не би случайно да ти е на*ал жената, че все той ти е в устата? Ни в клин, ни в ръкав идваш и почваш само за него да говориш? Вземи се спри малко, за да не те спра аз, че почна да ми писва да ти гледам провокациите тук...

Всичко си има граници, а определено си играеш с нервите ми от доста време.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 14 яну 2018 19:08

В интерес на истината няма много хейтърско в това че в Юнайтед повече му е харесвал. Не че съм гледал какви други неща е драскал в темата, но по онова време бе по-млад, по-гъвкав и далеч по-добре боравеше с топката. Но пък с времето замени тези си качества с чудовищна физика и страхотен атлетизъм.

Просто тогава е бил по-привлекателен за гледане за хората които си падат по трикчетата и фрийстайл футбола, докато в последните години бе по-скоро борбен и дисциплиниран атлет, а не техничаря от младите му години.

Съра бе казвал в едно интервю, че са работили доста в това отношение- за да се превърне от ярък индивидуалист в завършен професионален футболист.

П.П

Ако примерът с Меси е неуместен, то и един Фирмино този сезон изнася лекция на Бензема какво представлява фалшивата деветка в съвременния футбол. Както и на тези, които защитават алжиреца за това че се връща до своето поле да изнася топката.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот LSFC 1914 » 14 яну 2018 21:43

paceto написа:
ImmortaL_1000 написа:Роналдо бая прехвален . Преди като беше в Ман Юн повече ми харесваше . Сега сякаш е забравил да играе футбол.


Абе Роналдо да не би случайно да ти е на*ал жената, че все той ти е в устата? Ни в клин, ни в ръкав идваш и почваш само за него да говориш? Вземи се спри малко, за да не те спра аз, че почна да ми писва да ти гледам провокациите тук...

Всичко си има граници, а определено си играеш с нервите ми от доста време.


Крайно време е този immortal да си понесе наказанието. Всяко едно негово мнение е провокация...

vamosB
Мнения: 4
Регистриран на: 08 ное 2016 20:30
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот vamosB » 15 яну 2018 02:41

Добре, щом на Роналдо вече толкова му тежат годините и е загубил бързината си, експлозивността си, не е толкова критичен пред гола(както добре се вижда този сезон), защо не влезе в друга роля, освен да вкарва. Нека се върне по-назад и да опита да гради играта, да направи изненадата и хубавия пас, който да бъде и голов. Нали самият той се определи за най-великия и най-завършения? Щом е най-завършен, нека покаже различен аспект от играта. Не го оправдавайте с възрастта му, нека докаже дали наистиа е завършен или май по-скоро вече довършен. Няма как да стане това и всички го знаем, да н се заблуждаваме. Ако се питате защо, отговорът е много прост - просто той НЕ е нито най-великият, а със сигурност не е и най-завършеният. ;)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 15 яну 2018 05:30

А сега ако обясниш за какво му е на отбор който създава, но не може да вкарва, нападателят му да се връща до своята половина, при условие че трябва да е в наказателното поле на противника, цена няма да имаш... това е все едно да подариш на сляп човек картина...

При положение че в момента цялата атака е за вторични суровини, не е чак толкова зле. Роналдо създава достатъчно положения и за другите. Но доста пропуски след негови пасове няма как да се броят за асистенции, защото реално не са такива...

http://messivsronaldo.net/
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта