КнК: Реал Мадрид - Нумансия - 2:2 FT (5:2 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

КнК: Реал Мадрид - Нумансия - 2:2 FT (5:2 agg)

Мнениеот 1914.1902 » 08 яну 2018 18:51

[center]Информация за двубоя

Фаза: 1/8 финал
Втора среща
Час: 22:30
Дата: 10 януари
Пряко по: БТВ Екшън
Резултат от първата среща: 0:3 за Реал Мадрид

Изображение

ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Нумансия (Сряда)

Мнениеот paceto » 08 яну 2018 19:44

Пак с резервите сигурно.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Нумансия (Сряда)

Мнениеот kingofpop » 08 яну 2018 20:29

вече съм за вас в следващия 1 месец.....дано биете всичко, за да може Зидан да остане до мача с ПСЖ и ""франсетата"" да ви разпорят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Нумансия (Сряда)

Мнениеот Furious_Monk » 08 яну 2018 22:02

kingofpop написа:вече съм за вас в следващия 1 месец.....дано биете всичко, за да може Зидан да остане до мача с ПСЖ и ""франсетата"" да ви разпорят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Вие гледайте след един два сезона парижани да не ви купят Коутиньо, Дембеле с все целия ви стадион и болшинството фенове барабар.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: КнК: Реал Мадрид - Нумансия (Сряда)

Мнениеот russia » 09 яну 2018 01:46

Furious_Monk написа:
kingofpop написа:вече съм за вас в следващия 1 месец.....дано биете всичко, за да може Зидан да остане до мача с ПСЖ и ""франсетата"" да ви разпорят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Вие гледайте след един два сезона парижани да не ви купят Коутиньо, Дембеле с все целия ви стадион и болшинството фенове барабар.

И ти гледай, ще има защо! :)
Стадион и фенове :roll: може и да стане... някъде из дълбините на болните Ви фантазии, а на Коутиньо откупната му клауза е 400 000 000 :shock: евро. Та да видим.
Реал-Нумансия 3:0
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Нумансия (Сряда)

Мнениеот Furious_Monk » 09 яну 2018 07:05

Ако вярвате в собствената си фенска база, нямаше да има такива катаклизми и драми сред феновете ви лятото. Всички знаем, че болшинството фенове на големите отбори твърде бързо сменят интересите си. А фенската база е в основата на влиянието на даден отбор във футболния свят 0имиджови права, продажба на артикули, интерес от страна на големите инвеститори.

Така че, да... ако от ПСЖ ви нанесат още няколко такива удара, една съществена част от феновете ви ще се одръпнат и ще се огледат в парижани като алтернатива, защото за тях е по-важно забавлението от фенството.

В момента един от най-големите проблеми на парижани е липсата на конкуренция в първенството.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Нумансия (Сряда)

Мнениеот Лимонадения Джо » 09 яну 2018 10:03

kingofpop написа:вече съм за вас в следващия 1 месец.....дано биете всичко, за да може Зидан да остане до мача с ПСЖ и ""франсетата"" да ви разпорят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Поклон доземи, истински познавач на играта, и възпитаник на Сорбоната.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Нумансия (Сряда)

Мнениеот Real » 09 яну 2018 10:13

kingofpop написа:вече съм за вас в следващия 1 месец.....дано биете всичко, за да може Зидан да остане до мача с ПСЖ и ""франсетата"" да ви разпорят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А ако франсетата бъдат разпорени, за кого ще си следващия месец?

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: КнК: Реал Мадрид - Нумансия (Сряда)

Мнениеот kingofpop » 09 яну 2018 13:22

Real написа:
kingofpop написа:вече съм за вас в следващия 1 месец.....дано биете всичко, за да може Зидан да остане до мача с ПСЖ и ""франсетата"" да ви разпорят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А ако франсетата бъдат разпорени, за кого ще си следващия месец?


не мисля, че това е възможно.....мачът на Бернабеу с ПСЖ ще е последният за Зидан според мен, но да видим дали ще позная :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта