Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот Middlesbrough » 09 сеп 2017 18:50

sapio0o написа:Като е крило да пробива по-често. Както иска да действа, въпросът е, че рядко играе с топката. Вече имаме достатъчно такива футболисти, искаше ми се Марко да не попада в тази графа. Кога ще си намерим нашият Меси, мамка му. :cry:

Офтопик:
Няма да има друг като Меси , Сап! Ваш наш техен това беше ! Затова ме е яд как некадърното ръководство пропилява последните години от неговата кариера :(

Браво на Леванте 8-)
Рано е да се каже , но широката ви и класна скамейка вече не изглежда толкова стряскащо , което може и да се окаже фатаално тоя сезон !
Прав е Сап , че Марсело , Карвахал и халфовете ви държат в играта !
Тео Ернандез ми се вижда много зле :geek:
Да видим мойте хубостници какви ще ги вършат в дербито , че при нас положението е тегаво !


Офтопик:

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот rmfan5 » 09 сеп 2017 18:52

LaRgO написа:
sapio0o написа:Когато замениш Хамес, Пепе, Мората и Данило или хора, спечелили всичко в клубния футбол със Себайос, Вайехо, Майорал и Ашраф.

Изображение

Marcelo might be suspended for three games. [AS]

Данило беше скандален, колко псувни отнесе....по-сериозно. С какво Данило допринесе за успехите ?
Откъде знаеш, че Вайехо ще е по-зле от Пепе?
Кога го видя в игра ?
Ти сам каза, че Хамес няма голям принос за успехите, а сега се оплакваш.
И какво против имаш Себайос ? Един от големите таланти в Испания.
Единствената грешка е, че не се продаде Бензема и съответно на негово място да дойде качествен нападател.
Мисля, че излишно драматизирате. Няма как да бием във всички мачове. По-добре сега, за да си вземат поука и да се стегнат, отколкото във важната част от сезона. Не са във форма, но ще влязат. И Барселона ще губи.


Себайос къде го видя голям талант,нямам идея.
Факт е че продадохме доста добри играчи,а не взехме адекватни заместници.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 911
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот Stones.66 » 09 сеп 2017 18:53

sapio0o написа:
Stones.66 написа:https://gong.bg/football-sviat/ispania/multimedia/video/zidan-benzema-i-bejl-sa-kliuchovi-za-real-448773

Как мислите, дали наистина го казал това за двамата издънкаджии . . . Ако е така - много жалко за нас и за отбора!


Разбира се. Един мениджър не може да си позволи да не защити свой футболист на въпроси от журналята.

Виж, вече ако го мисли наистина, лошо.


Ами там е работата . . . всичко до сега, въпреки всичките им издънки, направо си показва, че точно това си мисли . . . започвам да си мисля/мечтая за нов треньор. Явно само така ще се отървем от франсето! Жалко! :mrgreen:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот sapio0o » 09 сеп 2017 19:10

Следва визита на Аноета. Имайки предвид формата и кадровите проблеми, нова издънка там изглежда логична, а това няма начин да не даде огромно предимство на каталунците в борбата за титлата.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4965
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот LaRgO » 09 сеп 2017 19:16

rmfan5 написа:Себайос къде го видя голям талант,нямам идея.
Факт е че продадохме доста добри играчи,а не взехме адекватни заместници.

От мачовете на националния и на клуба си. Какво точно искате от момчето ? Колко мача изигра ?
И този сезон сме с най-добрата халфова линия в света. Защитата няма да е по-слаба с напускането на Пепе и Данило.
Само на Мората не се намери адекватен заместник. Но с връщането на Роналдо и ако Зидан спре да робува на имена, нападението трябва да е -
Роналдо - Асенсио
---------Иско
Какво не харесвате в това нападение ? Васкес е супер опция за промяна на мач, достатъчно добър е и за титуляр и ще може да се правят ротации. Бензема ако реши да тича и да се раздава е много добра опция за ротация срещу по-скромни отбори.
Бейл в момента и срещу тях е кръгла нула.
С това титулярно трио, спокойно ще си изкараме сезона. Само дано да са здрави.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот smoothc » 09 сеп 2017 19:20

Пич що пишеш глупости,кой е тръгнал с голямата кошница

Вие, забрави ли?
Само не отричайте, защото го има в архивите :)

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот sapio0o » 09 сеп 2017 19:24

LaRgO написа:Но с връщането на Роналдо и ако Зидан спре да робува на имена, нападението трябва да е -
Роналдо - Асенсио
---------Иско
Какво не харесвате в това нападение ? Васкес е супер опция за промяна на мач, достатъчно добър е и за титуляр и ще може да се правят ротации. Бензема ако реши да тича и да се раздава е много добра опция за ротация срещу по-скромни отбори.
Бейл в момента и срещу тях е кръгла нула.
С това титулярно трио, спокойно ще си изкараме сезона. Само дано да са здрави.


Да де, но това значи Зизу да тури на пейката и Гаринча, и Карим. Това до този момент не го е правил и се съмнявам да го направи и занапред. Според мен тези двамата никога няма да бъдат резерви. По-вероятно е да ги продадем.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4965
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот LaRgO » 09 сеп 2017 19:28

sapio0o написа:
LaRgO написа:Но с връщането на Роналдо и ако Зидан спре да робува на имена, нападението трябва да е -
Роналдо - Асенсио
---------Иско
Какво не харесвате в това нападение ? Васкес е супер опция за промяна на мач, достатъчно добър е и за титуляр и ще може да се правят ротации. Бензема ако реши да тича и да се раздава е много добра опция за ротация срещу по-скромни отбори.
Бейл в момента и срещу тях е кръгла нула.
С това титулярно трио, спокойно ще си изкараме сезона. Само дано да са здрави.


Да де, но това значи Зизу да тури на пейката и Гаринча, и Карим. Това до този момент не го е правил и се съмнявам да го направи и занапред. Според мен тези двамата никога няма да бъдат резерви. По-вероятно е да ги продадем.

И аз нямам надежди, но ако се издъним, защото робува на имена, задължително трябва да бъде уволнен. Това при положение, че Перес не му се бърка в състава.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот rmfan5 » 09 сеп 2017 19:30

smoothc написа:
Пич що пишеш глупости,кой е тръгнал с голямата кошница

Вие, забрави ли?
Само не отричайте, защото го има в архивите :)


Лично аз не съм видял някой да го е направил,а дори и да е така след миналия сезон началото на този(двете Суперкупи),Реал беше най-големият фаворит за всички трофеи и все още е,естествено няма гаранция че това ще стане.

LaRgO написа:
rmfan5 написа:Себайос къде го видя голям талант,нямам идея.
Факт е че продадохме доста добри играчи,а не взехме адекватни заместници.

От мачовете на националния и на клуба си. Какво точно искате от момчето ? Колко мача изигра ?
И този сезон сме с най-добрата халфова линия в света. Защитата няма да е по-слаба с напускането на Пепе и Данило.
Само на Мората не се намери адекватен заместник. Но с връщането на Роналдо и ако Зидан спре да робува на имена, нападението трябва да е -
Роналдо - Асенсио
---------Иско
Какво не харесвате в това нападение ? Васкес е супер опция за промяна на мач, достатъчно добър е и за титуляр и ще може да се правят ротации. Бензема ако реши да тича и да се раздава е много добра опция за ротация срещу по-скромни отбори.
Бейл в момента и срещу тях е кръгла нула.
С това титулярно трио, спокойно ще си изкараме сезона. Само дано да са здрави.


Като го видя как пипа топката,лично на мен не ми харесва,все пак сезона тепърва започва ще го видим занапред.
За нападението съм принципно съгласен,но едно е да имаш Мората който може да вкарва като опция,друго Бейл(той първия сезон можеше да бележи,но не изглежда да си върне формата от него) и Бензема,които дори и като резерви не вдъхват голямо доверие,но по-лошото че най-вероятно и двамата ще продължават да са титуляри,за сметка на Марко и Иско.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот Tiberius » 09 сеп 2017 20:06

Не знам какво искате от Себайос и Вайехо като те дори не взеха участие в този мач. А сега едва ли не ги изкарвате виновни. Те са бъдещето и трябва да се налагат постепенно. Имат много добри качества. Единствената грешка лятото беше продажбата на Мората и оставянето на Бейл и Бензема. Или айде добре, продали сме Мората, но поне с парите да купим някакъв нормален нападател.
Пепе е изпята песен. Свършил е за големия футбол. Хамеса пък миналия сезон нямаше някаква фундаментална роля за отбора. Имаше по-малко изиграни минути от Мората. И двамата бяха изчерпани за този отбор.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта