Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот Tiberius » 09 сеп 2017 15:57

Ужасен мач! Играта няма какво да се коментира. Всички бяха слаби. Отново губим точки в началото на шампионата. :x
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13205
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот sapio0o » 09 сеп 2017 15:57

Провален сезон тук ще даде безценния урок на Зизу. Нужен му е за в бъдеще, защото знаем колко трудно се сменят поколения. Рано е за изводи, разбира се, не съм отписал всякакви шансове, но е очевидно, че нямаме широката скамейка от миналия сезон. Не и на ниво класа.

На лято ще трябват мажорни промени в нападение.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот rebelheartous » 09 сеп 2017 15:59

Furious_Monk написа:Тъпото е, че заради този двубой ще се изпусне Пуул срещу Сити, ала няма как, ще трябва да се отнема от тиви времето на англичаните... вероятно половината латино свят ще предпочете този мач пред английското дерби...


Откога па е дерби Пул – Сити? :lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 09 сеп 2017 16:00

sapio0o написа:
Furious_Monk написа:Бензема определено се превръща в най-мразения футболист обличал този екип.


Бейл* Според мен води категорично.


Не.... Бензема години наред го промотираха... най-гадният връзкар в този отбор. Практически заради него няма никакъв нападател в отбора... уелсецът го водят крило, Бейл може и да си тръгне догодина, Бензема, вероятно само след някоя тежка контузия.


Миналата година се вземаха тези мачове, защото имаше централен нападател в наказателното поле на противника, който може да се пласира там... глупаво е да се смята, че всички победи са постигнати с късмет, защото късметът не може да те покрива цял сезон, но централния нападател- ДА....
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13205
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот sapio0o » 09 сеп 2017 16:04

Не знам за връзки, но главен виновник си остава Зидан. Той взе решенията да не купува никого след като е продал една камара класа от пейката. Ся, бива самочувствие и вяра, ала това идва в повече.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот smoothc » 09 сеп 2017 16:05

Реал малко тръгнаха с голямата кошница, докато Барселона тихо-кротко си трупат активите като пчелички.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 09 сеп 2017 16:13

sapio0o написа:Не знам за връзки, но главен виновник си остава Зидан. Той взе решенията да не купува никого след като е продал една камара класа от пейката. Ся, бива самочувствие и вяра, ала това идва в повече.



Мората е ключовата продажба. Не може да играеш без централен нападател, дори и Гуардиола го разбра това... Чичарито>Бензема...

Честно казано се надявах Зидан да измисли нещо, но той още повече обърква нещата... Марсело нападател? Лукас, въпреки гола играе в такъв мач, при условие че едниствения нападател, който вкарва редовно Роналдо го няма на терена? Една и съща система, за да може да играе Бензема или Бейл, с ясната идея че просто се изчаква да затихне недоволството към уелсецът, за да започне пак титуляр заедно с френския лешпер...
Последна промяна от Furious_Monk на 09 сеп 2017 16:19, променено общо 1 път.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 902
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот Stones.66 » 09 сеп 2017 16:19

Такива мачове показват, че всъщност Зидан не е кой знае какъв треньор, но с огромен късмет Роналдо да играе за него. Неговата "теория" за "пестене на силите" на играчите, всъщност води до закономерното "пестене на точки" в таблицата. Вече е трети кръг и ние изоставаме на 4 точки от провинциалистите - сепаратисти, защото, за разлика от нас, те ще си вземат точките и срещу Еспаньол - най-малкото, престъпниците, които, не знам защо някои все още наричат "съдии" в испанския футбол, ще им свирят както и каквото трябва, за да си спечелят мача. Не като в пореден мач на Реал . . . както и да е . . . майната му! Бих искал да съм оптимист и да кажа, че сега е времето да се извлекат необходимите поуки, ама . . . не знам! Във всеки случай обаче, Реал трябва да обжалват червения картон на Марсело!! :evil: И переЦ да проведе един разговор със Зидан и да го свали на земята малко . . . :mrgreen:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13205
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот sapio0o » 09 сеп 2017 16:19

Абе и Карачанаков > Бейл, но не в това е проблемът. Просто липсват хората от пейката, които имахме през миналия сезон. И тогава си взимахме трудно домакинствата, но ги взимахме в края. Засега това не се получава, а си мисля, че най-лошото тепърва предстои.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига | 3 кръг | Реал Мадрид - Леванте / 09.09 / 14:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 09 сеп 2017 16:29

Зидан е виновен, за това че от послушание прекали да се навежда... как може да започваш сезон без централен нападател... къде го има това... резултатите които постигна до този момент, няма да го спасят дори и за един полусезон време...

По принцип е доста разчупен и добър треньор, но в този мач обърка всичко, а накрая чакаше на избухване... за мен въпросът е как ще реагира на напрежението, а не дали има качества или не... защото продажбата на Мората и липсата на поне приличен заместник (защото явно Борха не е много в час, защо иначе ще седи извън групата) си беше удар с нож в гърба...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта