Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Мнениеот sapio0o » 28 авг 2017 11:02

rebelheartous написа:Иначе, че Бенземицата не е Рууни, Левандовски или Бог Игу и направи фрапантен пропуск е повече от ясно. Но така и така е вече 8 сезона в Реал, заслужава някакво отношение.


Рууни ли? Впрочем и Игуаин е правил в пъти повече такива фрапантни пропуски.

На Камп Ноу кога някой е освирквал собствените си играчи както нашите фенове ?


Постоянно. Просто играчите не им дават толкова чести поводи в последните десетина години. Стой и гледай при една дупка този сезон какво се получава. Същите искаха Меси, Иниеста и Шави аут след сезон 2013/14.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 28 авг 2017 11:10

rebelheartous написа:
Furious_Monk написа:Зидан пак е защитил Бейл и Бензема, очевидно вече става въпрос за някаква голяма вътрешна заблуда или просто за силен натиск от страна на агентите или президента.


Е ти кво искаш. Това да не ти е България, където правиш един слаб мач и те награбват. Нормално е да се опита да вдигне човека, който е вкарал 120 гола за Реал. Иначе, че Бенземицата не е Рууни, Левандовски или Бог Игу и направи фрапантен пропуск е повече от ясно. Но така и така е вече 8 сезона в Реал, заслужава някакво отношение.



Очаквам адекватна реация спрямо човек, който освен че няма психиката на голям нападател, е и в доста лоша форма. Да си говори пред пресата каквото ще, само че той не само го защитава на думи, а и на дела.

Дори и това изключение не се прави- да остане на резервната скамейка... вече над 3 години го налагат насилствено и агресивно като титуляр, преди поне се опитваха да ги ротират с Игуаин... и тогава пак дойде Адебайор.

Чичарито се представи добре- продаден, Мората направи силен сезон- продаден, еми не се получава и това е. И всичките нападатели да се продадат, французинът ще си прави пак същите пропуски. Бензема просто не е за титулярен нападател. Такава бясна протекция не е имал друг футболист в този клуб.

Всички се мъчат, и зрители и той самият.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 28 авг 2017 11:13

redmadness48 написа:Бейл, ще излезне от дупката. Ако не си спомняте имаше период от 7-8 месеца от началото на 2015 в които го нямаше и накрая се разигра,явно контузията е оказала влияние. Колкото до Бензема вярно е че се стара но нямаше късмет просто. Относно феновете - не съм съгласен някой да направи лош мач и да бъде освиркван веднага, това е минуса на Бернабеу и допълнително демотивира играчите. На Камп Ноу кога някой е освирквал собствените си играчи както нашите фенове ? И все пак нищо фатално не е станало, Валенсия миналия сезон ни биха... За да сме шампиони ни трябват 30-32 победи поне от 38 мача, когато направим 8 грешки вече се притеснявайте :)


Не мисля, че ще излезе от дупката. Твърде много време стана. Вече дори и при корнерите не скача със същата страст. Играе доста по-предпазливо и страхливо... хубаво отбелязаха на друго място... едно време, в отсъствието на Роналдо поемаше отговорност и опитваше разни неща, сега просто се крие зад отборната игра.

Вероятно последната контузия му разказа играта. Това е най-простото обяснение.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Мнениеот sapio0o » 28 авг 2017 11:21

Когато видиш някой да оправдава Гарет Бейл. :lol:

Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Мнениеот rmfan5 » 28 авг 2017 11:23

sapio0o написа:Въпросът е, че Суарес не е британец. Нормално е след като е успял в Англия да успее и в Испания. Латиноамериканците са се доказвали многократно в Ла Лига.

Бейл е добър футболист, но и силно непостоянен. Силата му се вижда при бързо изнасяне на топката от съотборник и пас към него на крилото. Когато има свобода може да бъде опасен, но без нея се чувства като в чужди води. Техниката му е на ниско ниво, а и не може да не се отбележи, че не носи в себе си някакъв силен характер. В момента освен всичко изброено дори не опитва да промени статуквото. Изглежда тотално обезверен след последната травма. Решението е да бъде пратен на пейката поне за няколко мача. Скоростта му би била полезна срещу изморените противници в края на мачовете.

Роналдо може и ще даде още на Реал за няколко години напред. Просто му трябва подкрепа. Асенсио и Иско ще му я осигурят в нападение, но за целта Зизу ще трябва да се реши на промяната. Тя все пак не е лесна. Бенз и Бейл биха били сполучливи резерви, а вече догодина ще мислим и за евентуални трансфери, ако се налага.


Вчера при една контра въобще не тръгна да пробива Бейлката,и на мен ми се вижда много обезверен.
Хубавото е че Асенсио продължава да вкарва и да показва че той е за титуляр.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Мнениеот rmfan5 » 28 авг 2017 11:25

redmadness48 написа:
sapio0o написа:
redmadness48 написа:Хари Кейн е нашия човек и това си го мисля още откакто завърши сезона в Англия.. Бензема прави 30 тази година а Кейн е на 24.. Това трябва да е новата 9-ка на Реал !


Недей. Достатъчно британски некадърници са обличали бялата фланелка. Просто недей.

Кой според тебе трябва да е заместника, погледни топ 5 първенствата и голмайсторите които се доближават до Суарез а и реалните шансове за трансфер.
Хари Кейн - 28 мача , 29 гола в Премиер лийг голмайстор номер 1 два поредни сезона
Левандовски - според мен никакъв шанс за трансфер
Обамеянг - има вероятност за трансфер,но ако ще има ще е следвщата година като е на 29(което не пречи де ама пак друго си на 24 и да си голмайстор във Висшата лига друго е в Бундеслигата според мен)
Кавани - Псж няма да го дадът в никакъв случай а и Февруари прави 31..
Няма по-добър избор за в бъдеще от Хари Кейн за мен и не може да слагаме всички под общ знаменател..


Кавани пък е по-зле и от Бензито,нз що се споменава въобще
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Мнениеот redmadness48 » 28 авг 2017 11:29

rmfan5 написа:
redmadness48 написа:
sapio0o написа:
redmadness48 написа:Хари Кейн е нашия човек и това си го мисля още откакто завърши сезона в Англия.. Бензема прави 30 тази година а Кейн е на 24.. Това трябва да е новата 9-ка на Реал !


Недей. Достатъчно британски некадърници са обличали бялата фланелка. Просто недей.

Кой според тебе трябва да е заместника, погледни топ 5 първенствата и голмайсторите които се доближават до Суарез а и реалните шансове за трансфер.
Хари Кейн - 28 мача , 29 гола в Премиер лийг голмайстор номер 1 два поредни сезона
Левандовски - според мен никакъв шанс за трансфер
Обамеянг - има вероятност за трансфер,но ако ще има ще е следвщата година като е на 29(което не пречи де ама пак друго си на 24 и да си голмайстор във Висшата лига друго е в Бундеслигата според мен)
Кавани - Псж няма да го дадът в никакъв случай а и Февруари прави 31..
Няма по-добър избор за в бъдеще от Хари Кейн за мен и не може да слагаме всички под общ знаменател..


Кавани пък е по-зле и от Бензито,нз що се споменава въобще

Явно не го следиш.Кавани има 50 гола в 50 мача миналия сезон...Срещу 48-те мача и 19 гола на Бензема :)

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Мнениеот sapio0o » 28 авг 2017 11:33

Решението. Само Асенсио може да се дръпне леко назад и вляво.

Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 28 авг 2017 11:35

Иско е бил замаян и му се е повръщало на полувремето, заради това е бил сменен.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Ла Лига | 2 кръг | Реал Мадрид - Валенсия - 2:2 FT

Мнениеот blue avalanche » 28 авг 2017 12:20

Когато се подхожда с високомерие към противника обикновено се получава това. ;)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта