Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот stoyankd » 14 авг 2017 01:22

sapio0o написа:
stoyankd написа:Дано да се размине на Роналдо това бутане, но като си спомня, че Неймар за ръкопляскане отнесе три мача............ Поне ще направи нормална подготовка.


Едвам го закачи, беше по-скоро с шеговит намек.

Ясно, че не беше силно, но в Испания не шегуват за подобни неща. Спомням си, че преди време Рамос отнесе 4 мача за обида на един мач със Селта за Купата. Доколкото си спомням дисциплинарни наказания важат и за Примера. Поне така беше с Рамос.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот realist » 14 авг 2017 01:22

Vanderlei_Luxemburgo написа:Не, не...комплекси имате и те си личат от километри. Дори когато биете и печелите трофеи, все Барса ви е в устата, вместо да се радвате на момента и на спечелените купи. А на оня галфон "realist" само ще му кажа, че за разгроми може да говори когато биете Барса с повече от 2 гола разлика (на Кампа), нещо което не ви се е случвало половин век, докато Барса редовно ви го слага вътрешно до червата, даже повече в Мадрид отколкото на Кампа. :mrgreen:
И в края на април пак щяхте да громите Барса, но видяхме какво се случи, та после треперихте за титличката до последния кръг (която напоследък печелите веднъж на 5 години). :roll:
Да ме извиняват нормалните фенове на Реал, но коментара ми е насочен най-вече към отрепките, които изпълзяха от мишите си дупки. :mrgreen:


Паляк, аз дори не съм фен на Реал, смятай колко противни сте на неутралните фенове. И не съм използвал думата "разгром", а "брутално изнасилване". Малко мекичко се изразявам, но все пак трябва да пазим добрия тон :lol: Как ти се струва вечният ти враг да се намаа на собствения ти стадион така, при положение, че най-добрият ви играч беше съдията?
А, щях да забравя. Коутиньо кой номер игра, че не можах да видя съставите :mrgreen:

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот rmfan5 » 14 авг 2017 01:23

Vanderlei_Luxemburgo написа:Не, не...комплекси имате и те си личат от километри. Дори когато биете и печелите трофеи, все Барса ви е в устата, вместо да се радвате на момента и на спечелените купи. А на оня галфон "realist" само ще му кажа, че за разгроми може да говори когато биете Барса с повече от 2 гола разлика (на Кампа), нещо което не ви се е случвало половин век, докато Барса редовно ви го слага вътрешно до червата, даже повече в Мадрид отколкото на Кампа. :mrgreen:
И в края на април пак щяхте да громите Барса, но видяхме какво се случи, та после треперихте за титличката до последния кръг (която напоследък печелите веднъж на 5 години). :roll:
Да ме извиняват нормалните фенове на Реал, но коментара ми е насочен най-вече към отрепките, които изпълзяха от мишите си дупки. :mrgreen:


Нали играем срещу вас ве филмар,кой да коментираме,ти верно си някъв много труден случай,пий си млякото и лягай
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10966
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 14 авг 2017 01:24

Желанието на главния съдия да се добере пръв до фланелката на Кристиано се оказа фатално. В опита си да изпревари другите, реши да го изгони от терена.

Единственият начин да спреш Супермен е с криптонит, единствения начин да спреш Кристиано е с червен картон.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот paceto » 14 авг 2017 01:24

:mrgreen:

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13206
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот sapio0o » 14 авг 2017 01:25

Vanderlei_Luxemburgo написа:Не, не...комплекси имате и те си личат от километри.


Чак пък.. Вярно, че някои си позволиха повечко след този мач, но пък и съдиите се погрижиха да ни вгорчат вечерта. Съгласи се, че първо няма дузпа, после няма втори жълт за Роналдо. За пореден път се налага да изиграем част от второто полувреме с 10 души срещу Барса. В някои случаи си има защо, Рамос прегрява, но и често се отсъжда неправилно както днес.

Тъпо е да говориш за комплекс, когато отсреща има хора като Стоичков и Пике. По-сериозно.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот paceto » 14 авг 2017 01:29

Vanderlei_Luxemburgo е известният Капитан Пуйол, който се подвизаваше с този ник почти навсякъде и ръсеше клевети и ругатни към всеки един играч на Реал, че дори и пожелания за смъртни болести имаше. Мисълта ми е да не се изненадвате, въпреки че сега е доста по умерен в коментарите си от преди 2-3 години да речем. Аз съм го предупредил, че ако почне пак да ръси подобни глупости ще си замине от този форум, така както замина и ника му Капитан Пуйол.

Капитане, какво искаш да кажеш сега да не броим този мач ли, какво? :roll:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13206
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот sapio0o » 14 авг 2017 01:29

paceto написа:Vanderlei_Luxemburgo е известният Капитан Пуйол, който се подвизаваше с този ник почти навсякъде и ръсеше клевети и ругатни към всеки един играч на Реал, че дори и пожелания за смъртни болести имаше. Мисълта ми е да не се изненадвате, въпреки че сега е доста по умерен в коментарите си от преди 2-3 години да речем. Аз съм го предупредил, че ако почне пак да ръси подобни глупости ще си замине от този форум, така както замина и ника му Капитан Пуйол.


Тук се държи прилично според мен, даже ми е приятно да водим дискусии. :)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23198
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот Thsmith » 14 авг 2017 01:31

stoyankd написа:
sapio0o написа:
stoyankd написа:Дано да се размине на Роналдо това бутане, но като си спомня, че Неймар за ръкопляскане отнесе три мача............ Поне ще направи нормална подготовка.


Едвам го закачи, беше по-скоро с шеговит намек.

Ясно, че не беше силно, но в Испания не шегуват за подобни неща. Спомням си, че преди време Рамос отнесе 4 мача за обида на един мач със Селта за Купата. Доколкото си спомням дисциплинарни наказания важат и за Примера. Поне така беше с Рамос.


Моуриньо като бръкна на един в окото и му се размина :lol: Нали трябваше следващата купа да е наказан и го помилваха заради някакво събитие на Краля : )
Последна промяна от Thsmith на 14 авг 2017 01:32, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот paceto » 14 авг 2017 01:31

sapio0o написа:
paceto написа:Vanderlei_Luxemburgo е известният Капитан Пуйол, който се подвизаваше с този ник почти навсякъде и ръсеше клевети и ругатни към всеки един играч на Реал, че дори и пожелания за смъртни болести имаше. Мисълта ми е да не се изненадвате, въпреки че сега е доста по умерен в коментарите си от преди 2-3 години да речем. Аз съм го предупредил, че ако почне пак да ръси подобни глупости ще си замине от този форум, така както замина и ника му Капитан Пуйол.


Тук се държи прилично според мен, даже ми е приятно да водим дискусии. :)


За сега е така спор няма, въпреки че на моменти пак си показва рогата, ама до някъде е разбираемо. :)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта