Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот 1914.1902 » 14 авг 2017 23:46

LaRgO написа:
Иниеста: Странно защо на "Ноу Камп" викаха за Реал

Капитанът на Барселона Андрес Иниеста коментира поражението от Реал Мадрид с 1:3 в първия мач за Суперкупата на Испания. Футболистът на каталунците изрази недоумение защо мнозина на трибуните на "Ноу Камп" са подкрепяли мадридския клуб.
"Много фенове се държаха странно. Те бяха дошли да подкрепят съперника. Не знам дали е във връзка с продажбата на билети, но това не е правилно", каза Иниеста.


И на мен ми направи впечатление, че една част от публиката, яко си избухваше при отиграванията и при головете на Реал. :lol:



Много хора си избухнаха при този гол , отделно и имаше доста с бели фланелки . ;)

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 414
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот Iavor » 15 авг 2017 10:46

Vanderlei_Luxemburgo написа:Не, не...комплекси имате и те си личат от километри. Дори когато биете и печелите трофеи, все Барса ви е в устата, вместо да се радвате на момента и на спечелените купи. А на оня галфон "realist" само ще му кажа, че за разгроми може да говори когато биете Барса с повече от 2 гола разлика (на Кампа), нещо което не ви се е случвало половин век, докато Барса редовно ви го слага вътрешно до червата, даже повече в Мадрид отколкото на Кампа. :mrgreen:
И в края на април пак щяхте да громите Барса, но видяхме какво се случи, та после треперихте за титличката до последния кръг (която напоследък печелите веднъж на 5 години). :roll:
Да ме извиняват нормалните фенове на Реал, но коментара ми е насочен най-вече към отрепките, които изпълзяха от мишите си дупки. :mrgreen:

Пий си лекарствата, смешко, и не се напрягай толкова, за да не те замъчат пак хемороидите!
Толкова комплексарщина и злоба, както при теб, трудно може да се види на едно място.
Аман от задклавиатурни герои!

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания| Барселона - Реал Мадрид - 1:3 FT

Мнениеот stoper » 15 авг 2017 11:56

Азиатските турнета дават резултат. Жълтурите грабват по една бяла тениска и завладяваме и Ноу Камп :)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта