Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10968
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 09 авг 2017 20:36

За другите им фенове не знам, но онези от редакторския екип на гонг направо не им се пише за футбол. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот Thsmith » 09 авг 2017 21:36

Какъв гаринча пък сега коментирате?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10968
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 09 авг 2017 22:24

Е, как кой.... Братанския Гаринча или е по-правилно да се каже за Гаринча, южноамериканския БейлС...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот tibidabo » 09 авг 2017 22:31

[offtopic]Паце, на теб май основната ти радост е, не на теб да ти е добре, а на някой "да му влиза". Нормално е да не се радвам, когато Реал печели титла след титла, но това не означава ехидно и грозно да се кикотя и да се радвам на пикаенето на газ. И за да разбереш, колко долу си слязъл, ще ти кажа, че никой от другите ви фенове не видях да използва подобни изрази и пожелания, а ти цял сезон-постоянно. А , ако има подобно поведение и низост от фен на Барса също не бих го толерирал. Така никога няма да си истински щастлив човек, повЕрвай ми, но на теб ти е все тая, нали другите си режат вените. :lol: :lol: :lol:[/offtopic]
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 09 авг 2017 22:45

В някакъв страшен филм си се вкарал, ама само ти си знаеш в какъв точно. Къде видя да коментирам чак пък цял сезон кой пикаел газ, кой нефт, кой кисело зеле? :roll: Кой какво коментира, ами най-добре се поогледай в коментарите около месец май, ама не в този форум специално, а и в чуждите да видиш за какво говоря. Аз като казвам това значи има за какво и нямам виждане над нещата само от форуми, а и от реални хора очи в очи, така че ти ако не си ги видял тези неща си е лично твой проблем.

А и като коментирах тези неща нямах изобщо предвид фенове на Барселона, но ти сам се припозна явно и веднага те жегнаха някакви си изписани думички и явно наистина те държи и тебе влага иначе не виждам логика да се зачекнеш именно за тези неща и сега да ми разтягаш тук приказки от 1001 нощ. :)

Братовчед ми е болен фен на Барселона и мрази и Ювентус, но думите му преди финала бяха "Аз ще подкрепям Ювентус само и само, за да не станете вие шампиони и да не я дублирате. Нямате кой знае какви шансове и затова леко съм спокоен". След финала не можех да го открия за коментар с дни и накрая като го попитах какво ще каже за мача и той почна с заучените неща "Имали сме били късмет, ако това било станало то онова нямало да стане така, съдията повлиял бил на мача като начин на игра и ей такива ти му работи. Накрая сам си каза, че си умира от яд за това дублиране, което не било заслужено разбираш ли и дори и не честити титлата както аз го правя винаги към него без значение за коя става въпрос.

За съжаление нямам поглед само над един човек с подобно отношение към Реал Мадрид що се отнася до фенове на Барселона, а за фенове на Манчестър пък да не говорим те вече наистина в някакъв собствен свят си живеят с постижения от преди години. Поне всички фенове на Манчестър с които успях да говоря и да поразгледам реакции в мрежата, след вчерашният мач си признаха, че сме силни, а те слаби и ни честитиха.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10968
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 10 авг 2017 00:06

Когато си изградиш една здрава защитна бариера, може да гледаш към слънцето с отворени очи,когато ги затвориш обаче... идва мракът.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот tibidabo » 10 авг 2017 14:43

[offtopic]
paceto написа:В някакъв страшен филм си се вкарал, ама само ти си знаеш в какъв точно. Къде видя да коментирам чак пък цял сезон кой пикаел газ, кой нефт, кой кисело зеле? :roll: Кой какво коментира, ами най-добре се поогледай в коментарите около месец май, ама не в този форум специално, а и в чуждите да видиш за какво говоря. Аз като казвам това значи има за какво и нямам виждане над нещата само от форуми, а и от реални хора очи в очи, така че ти ако не си ги видял тези неща си е лично твой проблем.

А и като коментирах тези неща нямах изобщо предвид фенове на Барселона, но ти сам се припозна явно и веднага те жегнаха някакви си изписани думички и явно наистина те държи и тебе влага иначе не виждам логика да се зачекнеш именно за тези неща и сега да ми разтягаш тук приказки от 1001 нощ. :)

Братовчед ми е болен фен на Барселона и мрази и Ювентус, но думите му преди финала бяха "Аз ще подкрепям Ювентус само и само, за да не станете вие шампиони и да не я дублирате. Нямате кой знае какви шансове и затова леко съм спокоен". След финала не можех да го открия за коментар с дни и накрая като го попитах какво ще каже за мача и той почна с заучените неща "Имали сме били късмет, ако това било станало то онова нямало да стане така, съдията повлиял бил на мача като начин на игра и ей такива ти му работи. Накрая сам си каза, че си умира от яд за това дублиране, което не било заслужено разбираш ли и дори и не честити титлата както аз го правя винаги към него без значение за коя става въпрос.

За съжаление нямам поглед само над един човек с подобно отношение към Реал Мадрид що се отнася до фенове на Барселона, а за фенове на Манчестър пък да не говорим те вече наистина в някакъв собствен свят си живеят с постижения от преди години. Поне всички фенове на Манчестър с които успях да говоря и да поразгледам реакции в мрежата, след вчерашният мач си признаха, че сме силни, а те слаби и ни честитиха.
[/offtopic]
[offtopic]Я какво есе си написал по темата, явно напипах вярната струна! А това, че не си разбрал и дума от това, което искам да ти кажа си е твой проблем, та чак родата намеси. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ВзЕми прочЕти нЕкоя книга, вместо да киснеш по цЕл ден във форума! :)
Спирам вече с тази тема.
Поздрави![/offtopic]
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 10 авг 2017 20:16

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10968
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 10 авг 2017 20:29

Как пък точно Путин избра... ей сега Смит като те подхване... :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 10 авг 2017 22:10

Хаха, ами хареса ми смеха му. :mrgreen:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта