Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 09 авг 2017 00:10

Честита купа момчета, която е повече за престиж и за начало на сезона.
Радвам се, че я взехме заради Зидан, а и с оглед късната подготовка играхме доста силно за сметка на противника, които бяха доста по напред в подготовката.

Яд ме хвана, че не влезе онзи гол на Бейл и Асенсио и поне един от двата да беше влязъл щеше да е хубаво. :)


Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 09 авг 2017 00:20

Каземиро пак вкарва гол на финал. Купата си е купа... щом е официална, значи я вкарваме в левия джоб, докато показваме празния десен...

Честита купа. Носи частично задоволително удоволствие и тръпка.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 09 авг 2017 00:24

Идва ред на 13-тата. 8-) :twisted: :lol:
Мале ако вземе, че стане някои вени ще режат ми се струва. :roll: :lol:

То сега май месец се пукаха от яд, че станахме първият дублирал титлата в ШЛ, а за трети пореден път не ми се мисли. :roll:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 09 авг 2017 00:27

Преди 10-на минути пуснаха новина, че Кова щял да ходи в Ювентус за 25 млн... :mrgreen:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот sapio0o » 09 авг 2017 00:28

Не, не, рано е. Падали сме от високо, боли. Най-важно е да не се отпускат след поредната купа. Вярвам, че Зидан може да допринесе за това да видим един още по-доминиращ Реал за в бъдеще. История колкото искаш за писане.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот Tiberius » 09 авг 2017 00:31

Честита поредна купа! Ясно е, че все още не сме готови за началото на първенството. Добро представяне от всички играчи, с изключение на БейлС и ген. Бензигол. Това обаче не е изненада за никого. Иско и Каземиро бяха МВП-тата на мача, като ми е трудно да определя кой от двамата беше по-добър. Халфова линия като нашата е богатство за всеки отбор. Проблемът идва в нападение ,където Зидан продължава да има търпимост към Бензема и Бейл.
Срещу Каталунците се надявам да започнем с две промени в стартовия състав-Асенсио и Кристиано за Бейл и Бензема.
Честно, мислех си, че Юнайтед имат шансове за титлата в Англия, но след днешния мач и показаното от тях, съм на мнение, че дори и в топ 4 няма да се класират. Само с ръгане и блъскане- не става.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот sapio0o » 09 авг 2017 00:41

Редно е да отбележим, че Реал Мадрид продължава да няма загубен финал за международен трофей през този век. Четири Шампионски лиги, също толкова суперкупи на Европа, едновремешната междуконтинентална купа и две световни клубни. Това са си бая мачове, имайте го в предвид.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 09 авг 2017 00:45

Мастилото все някога ще привърши, а писалката ще се счупи притискана от ужасния натиск на времето, епохата и усилието... писателят ще се изчерпа и затвори в собствения и ужасен затвор граден с години... собственоръчно изкован от материала на собственото его, суета и самодоволство, и само грохналото самотно дърво в артистично-небрежено разхвърления двор на твореца ще припомня за неговото величие... дори и лешоядите ще са си тръгнали... но дотагава, веселие извън пределите на пуританското благоприличие...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WI2NYRhlM30[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа | Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед - 2:1 FT

Мнениеот smoothc » 09 авг 2017 01:06

Честита купа!
Поради една или друга причина не се получи мачът, който аз лично очаквах, а имаше немалко предпоставки за друго развитие, но явно Зидан за отрицателно време е успял да промени курса, за което адмирации.
Не мисля, че бяхте кой знае колко по-добри от нас, просто решенията ви в ключовите моменти бяха по-ефективни, първият гол(макар от тънка засада) внесе спокойствие и увереност, едно на ръка, че и 10 минути преди гола подехте инициативата, натиснахте дълбоко в нашата половина.
Една от ключовите разлики беше и активността на бековете, което хем ви донесе широчина в атаката, хем блокиране на нашите крила(Лингард най-вече).
Реално нашият максимум беше 2-2, а реалният резултат 3-1.
За трети път след Лацио и Зенит съм свидетел на загуба за тази купа и честно казано съм доста афектиран.
Моуриньо и някои футболисти ме разочароваха, а бях се настроил за повече хъс/мотивация и повече опасности пред вашата врата.
Остава надеждата да се извлекат поуките!

Играч на мача:Каземиро


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта