ICC (2017) - Реал Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

acetinko
Мнения: 38
Регистриран на: 23 мар 2016 12:52
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот acetinko » 01 авг 2017 09:33

Ковачич и Асенсио, са си класа вече, вярно. Честно казано, гледайки хърватина през двата сезона, в които е при нас, мисля че е най-добрия ни дрибльор (особено от футболистите в средата на терена). Проблема му е че при наличието на Кроос и Модрич, няма как да е титуляр. Все пак, Зидан върти играчите си и това определено се отразява добре на морала на "по-резервните" играчи, като Ковачич, Лукаш, дори Иско в някаква степен. Когато писах младите, имах предвид Вайехо, Себайос и разните му там от втория състав. Тео едва ли ще е чак толкова важен през сезона, все пак там си имаме най-добрия ляв бек в момента Марсело. Ясно е че ще му е резерва и ще влиза при контузии и натоварен цикъл.
Иначе за централния нападател - мислил съм кой може да вземем. На всички им е ясно че Бензема е любимец на Зидан, което го прави почти сигурен първи избор. Това със сигурност отблъсква потенциалните топ-класни нападатели, които искат да играят (и да вкарват) всеки мач. С други думи никак няма да е лесно да се намери някой адекватен на Бензема. Дано пък Майорал ни изненада, знам ли.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Furious_Monk » 03 авг 2017 07:12

Майорал загуби ценна година в Германия.

Първото полувреме много желание, добри моменти и липса на класа в завършващата фаза. Второто влезнаха БейлС и Бензема и убиха целия мач.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот 1914.1902 » 03 авг 2017 08:58



Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 19 госта