ICC (2017) - Реал Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23299
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Thsmith » 30 юли 2017 05:10

paceto написа:И защитата ни спеше при третият гол, ама е нормално след като тъкмо влязоха в мача. :)

.

Нормално е като са им такива възможностите.

Хич не съм доволен и бейл не ми е ясно играе ли или присъства само духом.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Furious_Monk » 30 юли 2017 05:17

Кова, Асенсио плюс включването на Иско и Вайехо ги броя като положителни неща в този мач... иначе няма страшно, едно време май Саки(ако не бъркам) е практикувал подобни хитрини. Пуска повече нападатели срещу защитниците, за да могат вторите да се научат да мислят бързо и тактически правилно.

При нас обаче този номер е обратен. Повече защитници срещу халфовете, та да се научат да играят по-добре с топката. Ако Бейлс и Бензема не бяха на терена, кога Кова щеше да вкара такъв гол, ами този на Асенсио- получи топката от Кова, видя че само Бензема е свободен и реши че е далеч по-добре да се опита сам да я закове...

Според последна информация, когато Бензема започва игра на фифата с Реал, първият футболист който продава е... Карим Бензема...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот sapio0o » 30 юли 2017 07:33

Барса в този мач преспокойно можеше да вкара 10 гола. Скъсаха се да пропускат. Хюмнето Бейл да хвърля 11-та и да я дава на Асенсио.

Бих похвалил единствено Ковачич след този мач. Брилянтен млад футболист.

Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Furious_Monk » 30 юли 2017 11:59

Истинска привилегия и удоволствие за всеки фен е, когато не види футболисти като БейлС и Бензема в стартовата единайсеторка на любимия си клуб.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2056
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Isco » 30 юли 2017 15:39

Furious_Monk написа:Истинска привилегия и удоволствие за всеки фен е, когато не види футболисти като БейлС и Бензема в стартовата единайсеторка на любимия си клуб.


За съжаление скоро няма да имаме това удоволствие тъйкато според последните слухове Бензо ще получи нов договор. :| а Бейл си е Бейл няма какво да говорим.100 милиона си тежат много и той трява да е титуляр за сметка на други играчи. Продадохме Мората и няма надежди да вземем някой друг на негово място и пак ще гледаме цял сезон как Бензо разкарва фланелкта. :x

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот sapio0o » 30 юли 2017 23:19

Само минавам да напомня, че този човек не е титуляр.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yoheA1O6UuE[/youtube]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Furious_Monk » 30 юли 2017 23:28

Ако не го беше взел Бенитес, можеше и да стане нещо от него. :)



Иско не е преподписал, вероятно Бензема е приоритет. Все пък е единственият цирков артист, на който са позволили да излиза с фланелка на терена. Такова чудо не е за изпускане...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23299
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Thsmith » 31 юли 2017 02:34

sapio0o написа:Само минавам да напомня, че този човек не е титуляр.


той да вземе да стане титуляр първо в хърватия и след това да мисли за нещо повече : 0
Щом брозович и ракитич му взимат мястото дори там :twisted:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

acetinko
Мнения: 38
Регистриран на: 23 мар 2016 12:52
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот acetinko » 31 юли 2017 13:54

Здрвейте,
като цяло от трите изиграни мача се видя, че младоците не са готови още за големите мачове. Не знам Зидан, какво е мислил, но ще е пагубно да няма адекватни резерви на Карвахал и Бензема. Аз не видях нищо особено от Хакими като десен бек. Какво да кажем за резервата на Бензема (за сега) Майорал. Той има 19 мача и 2 гола през миналия сезон във Волфсбург. Отбор от долната половина на таблицата. Почти всичките мачове на Майорал са с едноцифрени минути изкарани на терена.
За мен задължително трябва да се вземе втори централен нападател, защото да кажем че Начо ще уплътнява отдясно.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот sapio0o » 31 юли 2017 19:17

acetinko написа:Здрвейте,
като цяло от трите изиграни мача се видя, че младоците не са готови още за големите мачове. Не знам Зидан, какво е мислил, но ще е пагубно да няма адекватни резерви на Карвахал и Бензема. Аз не видях нищо особено от Хакими като десен бек. Какво да кажем за резервата на Бензема (за сега) Майорал. Той има 19 мача и 2 гола през миналия сезон във Волфсбург. Отбор от долната половина на таблицата. Почти всичките мачове на Майорал са с едноцифрени минути изкарани на терена.
За мен задължително трябва да се вземе втори централен нападател, защото да кажем че Начо ще уплътнява отдясно.



За Майорал съм съгласен. Решението да го пратим под наем във Волсфбург се оказа грешно. Ще видим все пак, млад е още. Не съм съгласен обаче, че младите не ги бива. Кова и Йоренте са поне на едно ниво с Каземиро, включително и спрямо ролята, която изпълнява последният. Асенсио е по-добър от Бейл и Бензема, Иско също. Хакими не може да е с по-лабилна психика от Данило. Себайос ще има поле за изява през новия сезон. Тео пък се явява като отлична опция за алтернатива на Марсело.

Основния проблем си остава позицията на централен нападател. Колкото и да е голям Роналдо, не може цял сезон да разчиташ на един човек да ти прави головете. Бензема изглежда абсолютно незаинтересован на терена вече три сезона. Мората в действителност не бе най-добрата опция, ала като нямаш други такива, поне му дай шанс. Какво има да загубиш?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта