ICC (2017) - Реал Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот paceto » 24 юли 2017 09:28

Тео и дузпа изтърва, а имах такова предчувствие, че точно така ще направи. :mrgreen:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот sapio0o » 24 юли 2017 09:37

Нищо не казахме за екипчетата. Аз лично ги намирам за много добри.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Furious_Monk » 24 юли 2017 12:34

Thsmith написа:
Furious_Monk написа:Еми, ти какво искаш... трудно се достигат висините на Фелайни, трябва си и талант, не става само с много труд.

И този се мислил за футболист...


Браво! Да го наградим за това, че не се чак толкова спънат в краката като Фейлани. Това е страхотно признание. Почти като това да имаш нападател, който не изпуска чак толкова 100% положения в решаващи мачове от Игуаин. :lol: Аз се бях заблудил, че не търсим сравнения с Фейлани, а с най-добрите състезатели на поста му.


Замени белгиеца с с Матюиди или нкойто и да е друг френски талант на тази позиция и ще получиш същата работа.

Просто вчера Фейлани, блестеше мощно и няма как човек да не го забележи.


Екипите са добре, а днес се разбира че Бензема май ще ни бъде основен нападател. Добра новина за кварталните дилъри, кръчми и аптеки...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23299
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Thsmith » 24 юли 2017 13:14

Furious_Monk написа:
Thsmith написа:
Furious_Monk написа:Еми, ти какво искаш... трудно се достигат висините на Фелайни, трябва си и талант, не става само с много труд.

И този се мислил за футболист...


Браво! Да го наградим за това, че не се чак толкова спънат в краката като Фейлани. Това е страхотно признание. Почти като това да имаш нападател, който не изпуска чак толкова 100% положения в решаващи мачове от Игуаин. :lol: Аз се бях заблудил, че не търсим сравнения с Фейлани, а с най-добрите състезатели на поста му.


Замени белгиеца с с Матюиди или нкойто и да е друг френски талант на тази позиция и ще получиш същата работа.

Просто вчера Фейлани, блестеше мощно и няма как човек да не го забележи.


Екипите са добре, а днес се разбира че Бензема май ще ни бъде основен нападател. Добра новина за кварталните дилъри, кръчми и аптеки...

Общото е колкото между Франциско и Иван Кампо на квадрат. Блес тича като луд и може да отнема топката чисто, да я подкара напред и да комбинира с бека, да се включи с острота и етк. Фейлани може само да се блъска и то докато е свеж (около 30 мин) и ако му падне топката да я ритне колко сила има на някъде. Толкоз...

--
пп Сега пуснах клипчето на Ковачич и се сетих за пелето. И той направи горе долу същото с барса на кампа. Май беше единствената атака на Левски :lol:

sapio0o написа:Тео и Хакими оставиха добро впечатление. Вторият вероятно може спокойно да замести Данило като втори избор за поста десен защитник. Не е толкова страшно, колкото го изкарват някои хора. Друг е въпросът дали по този начин не разчитаме на твърде много млади.


Според мен е по страшно дори и в един момент ще си проличи. Данило си беше слабак, но някой хора май са забравили какво става с павон, мехия, раул браво и ко и какъв е резултата след това. Хич не ми харесва посоката... Все едно сме свършили парите и няма как да си купим нещо качествено и заради това се кара с младежи и местни таланти... нещо като политиката на Арсенал ):
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Furious_Monk » 24 юли 2017 13:42

В интерес на истината, отборът е почти завършен. Нормално да се набляга на младостта и таланта. Един Себайос има поне три години да се учи, преди да започне да претендира за твърдо титулярно място като Хамес например, докато вторият няма нито времето, нито желанието да го прави.

Нормално е старите кучета с времето да отсъпят мястото на младите, но това става постепенно, като едните обучават другите. Приемственост се нарича и тя не става като оставиш една звезда на пейката за сметка на друга. Когато стане дума за подмяна на поколенията и ако никой от младите не става, тогава се купува готово качество.

Кова е правил достатъчно такива пробиви и с фланелката на Реал, за да може да се каже, че те са му запазена марка.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот sapio0o » 24 юли 2017 16:20

Thsmith написа:Според мен е по страшно дори и в един момент ще си проличи. Данило си беше слабак, но някой хора май са забравили какво става с павон, мехия, раул браво и ко и какъв е резултата след това. Хич не ми харесва посоката... Все едно сме свършили парите и няма как да си купим нещо качествено и заради това се кара с младежи и местни таланти... нещо като политиката на Арсенал ):


Това ли предпочиташ, смит? 210 милиона за футболисти доста под нивото на нашите резерви.

[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23299
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Thsmith » 24 юли 2017 17:34

Без плешивата тиква ; 0 Дали са 210 млн или 420, не ги даваш ти. Важно е да играят добре и толкова. Никой няма да го интересува дали са ти безплатни играчите ако те бият и обратното ако биеш ти.
Примерно ми се искаше Левандовски и нямаше да ме интересува с колко Флорентино ще счупи рекорда, щеше да ме интересува колко гола ще вкара и колко победи ще донесе и до там...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Furious_Monk » 24 юли 2017 17:57

Е, да ама видяхме при играчи като Кака и БейлС, че е по-важно не качеството,а начина по който биха могли да се напаснат в отбора.

30 млн. Иско>100 млн. БейлС. От друга страна имаме търтеи като Игуаин и Бензема, който така и не се развиха според очакванията и такива като Марсело, който се справиха... така че, всичко е доста относително.


Както теб не те интересуват парите за даден играч, така и мен не ме интересува неговото име, стига да е полезен.


Така че, както не може без пари, така и не става само с тях. Тази година с тази селекция, като нищо Гуардиола да преживее най-бруталния си провал, а накрая и да бъде уволнен, ако не влезе в топ 4.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот sapio0o » 24 юли 2017 18:05

Thsmith написа:Без плешивата тиква ; 0 Дали са 210 млн или 420, не ги даваш ти. Важно е да играят добре и толкова. Никой няма да го интересува дали са ти безплатни играчите ако те бият и обратното ако биеш ти.
Примерно ми се искаше Левандовски и нямаше да ме интересува с колко Флорентино ще счупи рекорда, щеше да ме интересува колко гола ще вкара и колко победи ще донесе и до там...


И как точно ще се впише Левандовски до Роналдо? Много хора не си дават сметка за жертвите на Карим и умението му да играе важна роля без топка в крака. Левандовски какво точно умее, освен това да реализира? При наличието на Роналдо, дали е необходим друг консуматор? При това човек, който скоро чуква 29. Не е случайно, че Флорентино отказва да чупи рекорди за голаджия след 2009. Просто вече имаме такъв и всеки до него ще изглежда жалък. Включително Левандовски и Суарес.

В момента Реал има готов и завършен отбор. Абсурдно е да проявяваме каквито и да било претенции. Да, в действителност не ми се искаше да продаваме Мората, но пък да го държим насила ли? Пепе, Хамес и Данило имат добри заместници, а към тях добавяме и алтернативата на Каземиро в лицето на Йоренте. Такава липсваше през последния сезон.

Сегашната ни политика е най-добрата възможна, откак аз следя клуба. Успехите не са случайни. Има и пропуски разбира се, справка Неймар, но без тях не може. Реал надгражда с всеки сезон, без да ръси кой знае какви пари. Оценете го, докато не го загубим. В един момент ще настъпи спад и ще се молим да се върне 2017. Все пак си мисля, че това време е достатъчно далеч. Основните фигури в отбора могат да изкарат поне 3-4 сезона на топ ниво, а всички без Роналдо имат своя заместник. Ето например Асенсио е готов за титуляр. Дано се случи още през следващия сезон. Ковачич и Иско също, като първият специално трябваше да е пробил вече, ако конкурентът му не бе Модрич. Кой знае, може пък и времето на Бейл да настъпи. На 28 е все пак. Единственото слабо звено си остава Бензема, но както вече споменах, с Роналдо в отбора това не е чак такъв проблем. Виж, ако разчитахме на него да бележи, тогава тежко ни горко.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ICC (2017) - Реал Мадрид

Мнениеот Furious_Monk » 24 юли 2017 18:19

За миналото се моли, този който не планира добре бъдещето.

По-голям ретард от Бензема не е играл толкова много години в този отбор. И ако този остане единствената алтернатива за атаката, нищо чудно един почти завършен отбор да остане капо, освен ако Роналдо не заиграе в центъра и.

Каземиро и Мората. Това бяха фундаменталните липсващи фигури в Реал години наред(централен нападател и опорен полузащитник). Сега гледам, Зизу се опитва да заобиколи нуждата от физика под предлог че това са приятелски срещи и сега му е времето да експериментира.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта