ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид - 1:4 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Hohohoho » 04 юни 2017 14:06

Можело да се изиграе вънуващ финал в този турнир, стига отбора срещу тебе да играе футбол. Да похвалим и съдията, който не направи нито една фрапантна грешка и няма дори едно мнение за него.
Зидан постигна нещо невероятно за година и половина. Особено последните 2-3 месеца отборът придоби отново вид на гранд. Вчера второто полувреме задушихме Ювентус до такава степен, че заприличаха на второразрядно отборче, което не може да си даде два паса напред срещу Реал. А това е може би най-организирания отбор в Европа. Желязната им защита беше разпердушинена от халфовете ни. Нападателите ни най-накрая в тези 2-3 месеца се раздвижиха и почнаха да търсят топката. Зизу явно окроти опърничевата и Рони почна да напомня за себе си от добрите години. Само това, че изпъди Мората за един сезон, при идея, че другия нападател за казва Карим Бензема е големия - от работата му този сезон.
Рамос можеше и да спести цирка при изгонването на Куадрадо. Ония си изпрови картона, ама Серхио можеше само да се пльосне пред съдията, нямаше нужда да се държи за крака все почти са му го откъснали, особено при 3:1 в 85тата минута.

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот отец Онуфри » 04 юни 2017 17:39

http://prikachi.com/images.php?images/852/9134852C.png

Е, не бях ли прав?

Гордея се, че съм фен на този велик клуб. Да идва по-бързо новия сезон, че е време за требълче вече, а защо не и секстебълче.

Hala Madrid!


Image


Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10961
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Furious_Monk » 04 юни 2017 17:51

Те футболистите още не са изтрезнели, той ги връща обратно на футболния терен.Ким Чен Ун ще ти завиди на експедитивността. :)
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот paceto » 04 юни 2017 22:08

Налазвайте, а след това отиват на стадиона.
На живо: https://www.facebook.com/RealMadrid/vid ... 4262476109

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=foEe-NuzzYw[/youtube]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот paceto » 04 юни 2017 23:39

Започнаха да ги представят на стадиона.
https://www.facebook.com/RealMadrid/vid ... 4262476109

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13205
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот sapio0o » 05 юни 2017 09:15

Обичам го този човек. Колкото пъти е дал прогноза тук, толкова пъти става обратното. Чакаме го за суперкупите.

Pragmatichen написа:И не наричай думите ми фантасмагории, защото ти гарантирам, че титлата е за Ювентус, ще ви смачкат с това, което умеят най-добре - желязна защита!
Барса в 180 минути не можа да им вкара гол...това нищо ли не ти говори?
Колко отбори знаеш да са се измъквали на Ноу Камп без гол тази година?
Да, Реал е по-силен от Барса(в момента), но и Ювентус е по-силен от онзи Ювентус, който Барса помете на финала на ШЛ преди няколко год.
И да, за теб Божков може и да не е играч, но неслучайно е сред най-богатите хора в Европа, той НИКОГА, ама НИКОГА не дава обратни на логиката коеф. току-така.!


Впрочем победата срещу Юве е втората най-изразителна във финал от ШЛ след тази на Милан срещу Барселона с 4:0 през 1994.
[center][/center]

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Pragmatichen » 05 юни 2017 13:30

sapio0o написа:Обичам го този човек. Колкото пъти е дал прогноза тук, толкова пъти става обратното. Чакаме го за суперкупите.

Pragmatichen написа:И не наричай думите ми фантасмагории, защото ти гарантирам, че титлата е за Ювентус, ще ви смачкат с това, което умеят най-добре - желязна защита!
Барса в 180 минути не можа да им вкара гол...това нищо ли не ти говори?
Колко отбори знаеш да са се измъквали на Ноу Камп без гол тази година?
Да, Реал е по-силен от Барса(в момента), но и Ювентус е по-силен от онзи Ювентус, който Барса помете на финала на ШЛ преди няколко год.
И да, за теб Божков може и да не е играч, но неслучайно е сред най-богатите хора в Европа, той НИКОГА, ама НИКОГА не дава обратни на логиката коеф. току-така.!


Впрочем победата срещу Юве е втората най-изразителна във финал от ШЛ след тази на Милан срещу Барселона с 4:0 през 1994.

Само, защото спазваш добрия тон и иронията ти е тънка, ще призная, че съм сгрешил, да, грешка беше, Реал не просто надигра, а размаза Ювентус и го признавам.
Сега, какво, убий ме.
Няма безгрешни хора.
Но, ако сега трябва да прогнозирам този мач отново, пак бих предрекъл победа на Юве, не знам, наречи го предчувствие, усещане и т.н.
А имай предвид, че от двата отбора, Реал ми е доста по-симпатичен, Ювентус не ги харесвам.
Освен това, за мен Кристиано Роналдо е велик футболист, изпитвам уважение към този човек, ако всички хора бяха такива професионалисти в своята сфера, светът щеше да е едно прекрасно място за живеене. :)
Истински лидер на Реал. Без него този отбор губи поне 50% от ефективността и блясъка си.
Друг такъв няма да се роди.
Не знам гелосан ли е, гей ли е, какъв човек е в живота, но знам, че е истински голов хищник и роден победител. Този човек не може да е втори, в нищо, никъде и никога.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Vanderlei_Luxemburgo
Мнения: 231
Регистриран на: 16 апр 2017 04:21

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Vanderlei_Luxemburgo » 05 юни 2017 17:11

В един друг форум написах, че Юве е един надут балон, който ще се пръсне подобно на Италия на Евро 2012. Уж желязна защита уж не знам си какво и накрая 4ка. А четох някакви ювентинчета (вероятно пишлемета) да пишат за някакъв алгоритъм, Юве бие Барса 3-0, Барса след няколко дена бие Реал 3-2, значи Юве нямало да имат проблеми да бият Реал на финала и били много по-силни! :lol: :roll:
Да се смееш ли, да плачеш ли... Писах и че освен че отстъпват в халфовата линия и нападението, резервната им скамейка е пълна скръб, докато в тая на Реал има играчи поне за още половин титулярен състав. И на тия твърдения се смееха, ама накрая им излезе през носа. 8-)
Зидан си влезе в историята, не просто заради дублирането на ШЛ, а и пречупи една традиция, че Реал не беше печелил в един сезон КЕШ+Примера от 1957/1958, това са близо 60 години ! Сега обаче идва по-трудното да бъдат защитени успехите и да бъде задържано върховото ниво за в бъдеще.

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Hohohoho » 05 юни 2017 17:46

Тази вече я защити, 3 пъти подред-надали. В Испания трябва да се завърнем, че една титла на 5 години не е приемливо за състезание с 2 коня. Няма да е лошо и някоя Купа на краля, че за клуб с прозвището "Кралския клуб" само я оставяме на бленуващи сепаратисти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта