ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид - 1:4 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот LaRgO » 04 юни 2017 02:32

sapio0o написа:Мда, навик му е това. Чакам мнението на LARGO. :lol:

Е, хайде сега. Другите колко пъти са осирали важни ситуации...Иско не е безгрешен, но направи много добър мач и напълно заслужава да е титуляр. Само как дриблира, единственият начин да му вземеш топката, е с нарушение.
Ще кажеш, че прекалено дриблира, но е изчистил играта си.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот paceto » 04 юни 2017 04:37

Добре де как може феновете на Барселона да са все такива да му се невиди? Знам, че има и свестни, ама в моето обкръжение и от лични наблюдения този процент е малък. Какво имам предвид? Ми пускам си аз там някакви неща във Фейсбук и вместо да дойде да ме поздрави както аз направих последният път и както правя винаги с познатите си те идват и ми изтропат ей тази простотия. Сега вярно жена го направи и то жена и футбол нали знаете не си тичат много, ама все пак едно уважение можеше или поне да си беше замълчала след онзи цирк срещу ПСЖ.

Мен би ме било срам да се радвам след толкова бутане по пътя до финала....

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот ImmortaL_1000 » 04 юни 2017 09:04

Очаквам следащия път на ШЛ Барса-Реал. Барса ще им счупат краката с нов треньор са! :lol:
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот j0rka7aa » 04 юни 2017 11:18

Честита победа на всички Мадридристи!

Отново доказахме, че Краля на футбола е само един - РЕАЛ МАДРИД, НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ОТБОР! Това е реалността и нито един клуб не може да се доближи до магията и величието на "Кралете".

Поклон пред Зидан, Роналдо и всички останали играчи, треньори и всеки един човек, който дава всичко от себе си за този клуб!

Сега е време за празнуване и една заслужена почивка след този невероятен сезон, а след това трябва да се завърнем още по-силни и борбени за нови трофеи и рекорди!

iHALA MADRID!
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Furious_Monk » 04 юни 2017 11:33

paceto написа:Добре де как може феновете на Барселона да са все такива да му се невиди? Знам, че има и свестни, ама в моето обкръжение и от лични наблюдения този процент е малък. Какво имам предвид? Ми пускам си аз там някакви неща във Фейсбук и вместо да дойде да ме поздрави както аз направих последният път и както правя винаги с познатите си те идват и ми изтропат ей тази простотия. Сега вярно жена го направи и то жена и футбол нали знаете не си тичат много, ама все пак едно уважение можеше или поне да си беше замълчала след онзи цирк срещу ПСЖ.

Мен би ме било срам да се радвам след толкова бутане по пътя до финала....


Серизно. Ти прати ли и снимка на Йовебро, да се срамува? :lol:

Наистина, свестните фенове на отбора много сериозно са объркали в избора си. Вече стана почти невъзможна комуникацията с повечето от тях.

Всъщност сред спортните журналисти, точно тези които им симпатизират, са най-провокативни и гнусни, дали това е случайност...

Както и да е, няма смисъл в такъв момент човек да се трови.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Furious_Monk » 04 юни 2017 11:49

Нещата няма да са винаги така, та от тази гледна точка е хубаво да се оцени величието на момента. Колко години... 7-8... Реал не можа да мине осминафиналите, но дочакахме да видим нова ера на отбора в този турнир.

Забележителен момент, който трябва да се изживее пълноценно.

Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13207
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот sapio0o » 04 юни 2017 12:15

Годините са шест, но пък какъв отговор впоследствие. Много големи отбори имат три или по-малко общи успехи в турнира, а ние го правим в период от четири сезона. Ако има и лоша страна след всичко това, то ще са завишените очаквания оттук нататък. Дано можем да оценим стореното от момчетата без да ги погнем при първия провал.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34753
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот MuFc1878 » 04 юни 2017 12:24

Честито, мадридисти. Не оставихте съмнение кой е най-силният отбор в Европа за сезон 2016/2017. Зидан да не се изравни по успехи с Дел Боске :?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Furious_Monk » 04 юни 2017 12:37

sapio0o написа:Годините са шест, но пък какъв отговор впоследствие. Много големи отбори имат три или по-малко общи успехи в турнира, а ние го правим в период от четири сезона. Ако има и лоша страна след всичко това, то ще са завишените очаквания оттук нататък. Дано можем да оценим стореното от момчетата без да ги погнем при първия провал.


Абе мрачни времена си бяха, че и продължителни. Тъмни, буреносни облаци надвиснаха над империята. (Кой да ти помни с точност тези неприятни числа... :oops:) вълци, чакали и лешояди седяха пред прага и( с писалки в ръце и пред мониторите си), чакайки да я разкъсат при първата появила се възможност. Тогава се появи император Роналдо с неговия легендарен легион от умели и жадни за слава войни и начело с генерал Зидан върна блясъка на империята... много племена бяха покорени, много територия бе превзета, бяха спечелени кървави битки с други велики армии... и така приказката продължава и до наши дни. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот CSKA69 » 04 юни 2017 13:12

MuFc1878 написа:Честито, мадридисти. Не оставихте съмнение кой е най-силният отбор в Европа за сезон 2016/2017. Зидан да не се изравни по успехи с Дел Боске :?

Не, защото Дел Боске има 1 титла на Испания в повече. Следващата година Зизу ще го изравни, вярвам в това. 8-)
Изображение

Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта