Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот 0007 » 24 апр 2017 03:38

Нещото,което ви коства мача(за титлата се съмнявам ,но пък програмата ви хич не е лека),беше поддаването на емоциите в последните минути и неумението на Зидан да се справи с това.Изравнил си 4 минути преди края,с човек по-малко си,Х ти гарантира титлата...ами контраатакувай премерено и не се увличай да търсиш трети гол! Тия глупости,че Реал трябвало постоянно да играе за победа,за мен са несъстоятелни,при положение,че не сте печелили титлата от 5 години и обстоятелствата(ЧК и изгодния резултат ) налагат по-умерения подход.
Инак мачът беше на периоди и като цяло не ми се стори някой от двата отбора да доминира,но пък положенията на Реал ми се сториха по-опасни.Меси имаше твърде много свобода и се възползва подобаващо и може би и това е една от грешките на Зидан.А пък да имаш такава резервна скамейка и да пуснеш контузен до онзи ден играч...ясна е работата кой командва :lol: .Резервите на Барса не са в категорията на тези от Реал,а и триото на Барселона със сигурност е допринесло повече,отколкото това на Реал,тъй че сравненията са безпочвени.

Колкото до заслужаването на титлата - щом сте първи,го заслужавате. :roll: Първенството е война,не битка,а в тази война всяко сражение е с еднаква тежест.По-постоянният и поддържал по-дълго висока форма отбор става шампион,а не билият в Класикото. ;) А пък това как едните нямали желание,а пък за другите Меси играел само когато иска...все пак отсреща всеки път има различен противник,а и май бъркате желанието със склонността на отделните играчи да мислят повече за отбора и за защитните си функции.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 24 апр 2017 03:57

Зидан каквото можа обърка този мач. Тръгва да ми пуска Бейл невъзстановен, а има играчи като Асенсио, Хамес, Васкес и Мората на пейката. И докато във вторник грешните му смени не бяха достатъчни за отпадане от Байерн, а доведоха само до продължения, то днес Меси не му прости.
Последният гол на Меси е чиста футболна дивотия. Да те хванат на контра при удобен за теб резултат и с човек по-малко...
Като цяло, ако Барса не бяха толкова жалки и не подаряваха точки под път и над път, щяха да си имат конфортна преднина.
Липсата на опит и знание за играта все повече прозира от работата на Зидан.
И ако в ШЛ късметът го покрива, имам предвид финала с Атлети миналата година, когато беше на една бройка да изгуби спечелен мач, вадейки най-добрият си халф Кроос както и дебилните смени от вторник вечер, то да не спечелиш първенството в сезон, който се явява преходен за Барса е престъпно...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот boabbb » 24 апр 2017 08:25

Искам официално да се извиня на всички фенове на Реал и в частност на sapiooo за коментарите ми след мача с Байерн :!: Снощи гледах мача и се оказа, че по подобен начин се свири във всеки мач на Реал, затова ще ме извините - просто не знаех :lol: Съдията снощи пусна поне 5 засади на Реал и нито една на Барса, даже им дигна една несъществуваща :shock: Такова нещо се вижда изключително рядко, просто нямам думи ... Колкото до мача - основно впечатление ми направиха многото пропуски, нереално много за класата на двата отбора. Суарес, Бензема, Пике, Асенсио - ужасни пропуски във толкова важен мач. Като цяло, Класикото си върна от блясъка, който в миналото издание изглеждаше изгубен. А, и да не забравя - моя любимец Красимиро пак беше за гонене рано-рано :mrgreen: Това момче е направо престъпник :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот ZinedineZidane » 24 апр 2017 08:28

Честита победа на феновете на Барселона (нямате тема)! Или поне на всички, освен разни льохмани, които само търсят заяждане.
За мача не ми се говори, че още ми държи влага. Определено стана дерби.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13293
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот sapio0o » 24 апр 2017 08:35

Засади не се вдигаха и в двете посоки. При това поне по три ситуации. Съдиите са си зле. Хубаво поне, че нито веднъж не ставаше въпрос за чисто положение, а по-скоро извеждащи на крилата. Все пак, онова на Умтити срещу Роналдо в третата минута си остава като най-спорният момент.

Харесва ми как това за Перес и висшите сили се разпространява извън Реал Мадрид. :lol: Дори фенове на други отбори са загрижени за положението и как клубът държи висша класа футболисти на резервната скамейка, за сметка на голям Бенз и уелския престъпник.

Инак сега на свежа глава и в по-добро настроение ми хрумват няколко неща. Класикото бе добро, с много положения пред двете врати. Всеки от двата отбора искаше победата, като Барса просто вкара с един повече. Това е. Излишния спам вчера не дойде от загубата, а от това, че виждаме една и съща глупост всеки сезон. Всеки е падал от Барселона и не е краят на света. Титлата си остава в наши ръце и се надявам да я сграбчим, защото нова издънка ще дойде в повече.

Започвам да си мисля, че контузиите на Бейл не са случайност. Не знам дали сте чели едно от последните интервюта на Анчелоти, но там той посочва уелсеца и неговия агент като основна причина за раздялата му с Реал. Агентът е претендирал Гари да играе зад нападателите, да започнат да изграждат отбора около него, защото е по-млад от Роналдо и прочие. Анчелоти не е бил склонен да се съгласи по средата на сезона и оттогава отношенията му с Перес се били променили. До ден днешен Бейл продължава да играе въпреки, че е може би най-слабият футболист в клуба. Явно става въпрос за предварителен договор, в който се гласи да го пускат въпреки всичко. И ето, че контузиите не спират. Надявам се тази да го извади до края на сезона.

0:30 Бензи :( :x :cry:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=92MVZuKk7Hw[/youtube]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11010
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 24 апр 2017 09:29

Не сме първи в момента и вероятно няма и да бъдем. Докато Перес реди състава, така ще е. Зизу спря на една схема 4-3-3, която от време на време преминава към 4-4-2 и това е.

Всичко хубаво което направи го затрива. Няма промяна, едно и също, едно и също, и едно и също и така до припадък. При каталунците е същата работа. Вчера си беше чист късмет че спечелиха, но аз видях два изключително неадекватни отбора на терена.
Благодарения на индивидуалните качества на Роналдо(в случая не, но по принцип), Меси, Кроос, Модрич, Ракитич(тоя откога не бе вкарвал такъв гол), Марсело, Дани, Тер Щеген и Навас, се видяха хубави неща, но от тактическа гледна точка, гледахме един хаос от страна и на двата отбора.

Моуриньо го каза. С нападател като Бензема не се печели първенство.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13293
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот sapio0o » 24 апр 2017 09:31

Е, каква тактика като имаш Енрике и Зидан за треньори? Ако не друго видяхме голове и неутралните със сигурност не са останали разочаровани. Мачът бе бърз, с непрестанни атаки пред двете врати. Просто едните имат Меси, другите имат Гари и Бензукан. Не може все Рамос и Роналдо да ни спасяват. Кога Гарко вкара решителен гол или направи важна асистенция? Пробивче нещо? Финтче? Човекът си се контузва за половин сезон, после в другата половина си връща формата, а Иско, Хамес и Мората момчетата на пейка. Цял свят ни се подиграва, и с право. Не може да имаш такива футболисти и да не спечелиш титла в продължение на 5 години, а онези да го правят с Роберто, Умтити, Алба и Ракитич.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11010
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 24 апр 2017 09:39

Марсело поемал вината, и как по-точно го прави, къщата ли ще си продаде, колата ли ще дари като вид благотворителност, този месец без заплата ли ще остане, ще подаде молба за напускане или в случая за трансфер, как по-точно ще го направи. То е лесно да застанеш пред микрофона и да се правиш на политик, по- важният въпрос е как, а не какво(в този случай).

Ей такива празни приказки ме вбесяват. Поемането на вината не приключва само с признаването и.

Зизу показа хубави неща в началото. След това просто се пусна по инерцията и в момента Реал играе срещу всеки съперник по един и същи начин, с един и същ състав, в една и съща схема. Добре че поне от време на време върти състава.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот Red_Neck » 24 апр 2017 09:40

smoothc написа:Значи победният гол на Меси е #500, така ли?

Да и .... 23-ти в Ел Класико .... :o :o :o
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2561
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот rmfan5 » 24 апр 2017 09:42

Някои така го изкарвате ще кажем че ще изпаднем.
Проблемите не са много,лошото е че най-вероятно няма да се решат.
За мен те са:
-Бензема титуляр,адски много грешни решения взима,и супер непостоянен.
-С Бейл почва да ми се изчерпва търпението,той или не играе нищо или е контузен(плюс е че може да помага в защита).
-Имаме много добра скамейка а не я ползваме достатъчно.

Зидан,принципно направи доста глупости в 1/4 финала и вчера,но ми хареса че в дадени моменти в мача рискува,ако почне и преди мача да взема малко по-смели решения ще е ок.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта