Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот sapio0o » 24 апр 2017 23:31

Vanderlei_Luxemburgo написа:Айде, айде. Марсело умишлено си вдигна лакетя към лицето на Меси, на всички повторения се вижда.


Как пък разбра, че е умишлен?. Типична борба за топката. Подобни удари са бол и ако на всяко се свири червен, то тогава ще виждаме дузпи след всеки корнер с тия боричкания и задържане на фланелки.

Furious_Monk написа:Хич не убива теорията ми. Вторият сезон на даден играч може да е по-слаб поради най-различни причини. Една от главните, поне според мен , е че му разучиха играта и голямата слабост, а именно че не играе добре с десния крак.

След това се появи едно подобрение, вследствие на многото игри които изигра, докато не се контузи пак. От там насетне се вкара в спиралата- контузия, връщане на форма, контузия.


Според мен ти е време да се предадеш. Бейл не ни е дал повод да го защитаваме, а освен това изнудва треньори и ръководство, заедно с агента си. Трябва да бъде мразен далеч повече от един Карим, който поне има някакъв принос през годините, макар да му липсва постоянство и ще бъде запомнен като ялов нападател.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 24 апр 2017 23:37

И двамата си заслужават шут в гъза и далеч от Бернабеу, хич не ме интересува кой заслужава повече.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот paceto » 27 апр 2017 00:57

Значи ако случайно не сте наясно да знаете какво всъщност е било.

не знам дали искаше да му счупи краката селяка рамос, но с влизането си можеше да се получи точно това. Изобщо нямаше за цел да играе за топката, влезе му като пълен селяк.

При положение, че Рамос в никакъв случай не игра за топката, единственото му желание беше да счупи краката на Меси.

Има и още около тази теза, ама да сте наясно, че Рамос е искал на всяка цена да счупи краката на миличкият Меси. :| :cry:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 2:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 28 апр 2017 12:10

Тези, които са го написали това,мислят само от своята гледна точка. Най-вероятно те биха постъпили така.

Почти всеки нормален футболен фен, който е следял кариерата на Рамос, знае че неговите грубости са от глупост,а не от ненавист.

Това определение "селяк" от фен на Барселона, звучи толкова абсурдно, колкото преподаване на морал от затворник рецидивист.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта