ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот sapio0o » 19 апр 2017 01:46

Фюрер, Зидан направи повече грешки от Анчелоти. Италианецът нямаше какво повече да стори след загуба в първия мач. Човекът спечели реванша и то навън. Колкото до положенията, Реал създаде между три и пет пъти повече в хода на всичките 210 минути.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот Der Führer » 19 апр 2017 02:03

sapio0o написа:Фюрер, по принцип си сред нормалните фенове тук и сред най-големите реалисти, което ме кара да бъда разочарован, че говориш за съдии при такова стечение на обстоятелствата. На видеото се вижда, че няма контакт, ти къде го виждаш? :)

Аз съм на Виваком , мога да си върна всяко положение от мача . Затова и ти повтарям за положението с Мюлер преди автогола . Точно тази камера въобще не е от добра позиция . Контакт между Каземиро и Робен има . И в над 90% от случаите , тези положения се свирят . Съдиите си ги коментирам по принцип ... но бъди честен . Къде съм написал , че съдията е причина Реал да спечели ?
Като махнем двата гола от засада - Байерн вкара 3 гола в двата мача , Реал 4 . И в двата мача , Реал имаше повече положения за гол . И в двата мача Анчелоти направи повече грешки от Зидан . Реал има халфова линия ( може би най-добрата в света ) , тази на Байерн е повече от посредствена . За 210 минути , халф на Байерн не успя да създаде нито едно голово положение . И за тези факти , съдиите не могат да бъдат винени .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот Der Führer » 19 апр 2017 02:15

sapio0o написа:Фюрер, Зидан направи повече грешки от Анчелоти. Италианецът нямаше какво повече да стори след загуба в първия мач. Човекът спечели реванша и то навън. Колкото до положенията, Реал създаде между три и пет пъти повече в хода на всичките 210 минути.

Тук можем да спорим до следващия мач между двата отбора . :mrgreen: За грешките имам предвид , положенията са ясни .
Зидан пусна идеалния състав от наличните играчи , Анчелоти - не . Зидан направи правилните смени и ги направи навреме , Анчелоти - не . И двамата сгрешиха , че не смениха Каземиро и Видал на почивката . Анчелоти изигра страхливо първо полувреме , Зидан - второто . Анчелоти не се престраши да промени нещо в безидейната халфова линия , Зидан - точно обратното ... вместо да замени Бензема с Мората , рискува с нещо различно и точно това му донесе успеха .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот paceto » 19 апр 2017 02:15

Ако Монако продължат искам тях за съперник, защото ми писна да играем само срещу едни и същи отбори. И без това имаме да им връщаме, така че сега е момента. :lol:

Потребителски аватар
Trip
Мнения: 85
Регистриран на: 22 апр 2009 10:06
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот Trip » 19 апр 2017 05:05

Eurosport: Bayern will feel aggrieved. At 3-3 on aggregate and with the visitors on top, Vidal's sending off for what looked like a fair challenge was no doubt a key moment. They will also point to the fact Ronaldo was offside for his second and third of the night as Real got lucky with the officials.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 19 апр 2017 06:37

Der Führer написа:
sapio0o написа:Фюрер, по принцип си сред нормалните фенове тук и сред най-големите реалисти, което ме кара да бъда разочарован, че говориш за съдии при такова стечение на обстоятелствата. На видеото се вижда, че няма контакт, ти къде го виждаш? :)

Аз съм на Виваком , мога да си върна всяко положение от мача . Затова и ти повтарям за положението с Мюлер преди автогола . Точно тази камера въобще не е от добра позиция . Контакт между Каземиро и Робен има . И в над 90% от случаите , тези положения се свирят . Съдиите си ги коментирам по принцип ... но бъди честен . Къде съм написал , че съдията е причина Реал да спечели ?
Като махнем двата гола от засада - Байерн вкара 3 гола в двата мача , Реал 4 . И в двата мача , Реал имаше повече положения за гол . И в двата мача Анчелоти направи повече грешки от Зидан . Реал има халфова линия ( може би най-добрата в света ) , тази на Байерн е повече от посредствена . За 210 минути , халф на Байерн не успя да създаде нито едно голово положение . И за тези факти , съдиите не могат да бъдат винени .


Сам казваш че Реал има най-добрата халфова линия, но вчера цяло второ полувреме не и се чу името. В този случай няма какво повече да направи Анчелоти. За разлика от Зизу, вкара рано Мюлер и очевидно търсеше гола. Всъщност Видал освен че вкара гола, му се откриха няколко шанса пред него, някои от които никак нелоши.

Иначе Карлето и той като Моуриньо. Което просто потвърждава теорията, че всеки един треньор е мрънкалник, когато става дума за отбора му.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот matador » 19 апр 2017 07:23

Честито на феновете на Реал Мадрид.Но пак имаше доста решителни съдийски грешки 2 метра засада на Роналдо спестен червен картон на Касемиро....Дано днес поне да няма такива простотии но се съмнявам :evil:

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот MCMXIII » 19 апр 2017 07:48

sapio0o написа:Монк, при шест гола, един нередовен е нищо. Те получават две несъществуващи дузпи, вкарват от триметрова засада, не изгонват Видал още в първия мач (макар и Каземиро да заслужаваше същото). Грешките ги има и за двата отбора. Къде повече, къде по-малко.

MCMXIII написа:Ако се извиниш и за двата и картона ще ти чеситя :)


Само ако ти се извиниш за двете дузпи и засадата преди автогола на Рамос.

Ти на мен какво ще ми честитиш? Сутрешната ерекция ли, щот Бавария отпада?

Дузпа в Мюнхен няма, писал съм го във вашия подфорум дори. В Мадрид има. За автогола Фюри ти ги описал нещата. За двете засади при 2 и 3 гол, съдията се е объркал :(

Бай Зидан от форума да почерпи!!!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот e4sy » 19 апр 2017 09:14

Наистина много жалко..
Държа да отбележена , че не съм фен на нито един от отборите ( които играят в ШЛ в момента ) , обаче ми писна
всяка година да гледам едно и също ........ едни и същи отбори ,а накрая мачовете се решават от топ съдийте в ЕВРОПА...
Ама като играе парата така да бъде,аз бих се срамувал моя отбор ако спечели така , но все пак честито :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот Red_Neck » 19 апр 2017 09:31

sapio0o написа:Монк, при шест гола, един нередовен е нищо. Те получават две несъществуващи дузпи, вкарват от триметрова засада, не изгонват Видал още в първия мач (макар и Каземиро да заслужаваше същото). Грешките ги има и за двата отбора. Къде повече, къде по-малко.

Стига с тия 6 гола, .... много добре знаеш, че решаващ бе този за 2:2 снощи! Последните 2 са само за статистиката пък и Байерн играха общо над час с човек по-малко.
... и ти показваш двоен аршин!
Преди седмица КР беше майстор, че изкарал ЧК на Мартинес, но снощи при абсолютно идентична ситуация (дузпата за Байерн) твърдиш, че Робен е симулирал, .... и в двата случая нападателите надиграха защитниците, но във втория Каземиро не получи задължителния ЖК. Защо?
Дай линк или стоп кадър от "триметровата засада" на Мюлер. Аз повторение от що-годе читав ъгъл не намерих и не виждам с какво основание си толкова сигурен ;)
Грешки може и да имаше в двете посоки, но решаващите бяха яко в едната .... с очевиден двоен аршин.
Не гониш Каземиро при дузпата, но удобно гониш Видал (без да има фал дори), когато мачът отива към продължения.
Един и същи страничен спира Левандовски в 66 минута при 0:1 с несъществуваща засада, а после пуска КР с метър и половина за 2:2.

Реал бе по-класен и в двата мача, игра по-добре, но ... това не променя факта, че получи яко съдийско рамо, когато се наложи.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта