ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот Вал » 19 апр 2017 17:08

Stones.66 написа:Ненавиждам мачове като снощният и за първи път не се радвах на успеха, макар че и в двата мача най-малко не отстъпвахме по нищо на баварците! Причините са ясни . . . Но, повода да драсна няколко реда е, че днес, след като мълчаливо четох и препрочитах написаното от всякакви анализатори и най-вече "капацитети" във футболната игра, като търпях всички възможни квалификации за любимият клуб си рекох - може пък да е заслужено . . . но до някъде! Но издивях, когато в едно сайтче (няма да му напиша дори името) видях "статийка", на чието заглавие мот-а-мо беше написано горе-долу, че, видиш ли, Барса и Реал са топ-отбори само заради съдиите! Ееееейййййй . . . . побеснях!!! Побеснях, защото догодина ще се навършат 20 г откакто съм фен на клуба, но за тези години този е първия мач, след когото цял ден се обсъжда работата на съдиите (в смисъл, че са "подпряли" Реал). Все пак, преди да се заям с някого, където и когато трябва, може ли някой да се сети за друг такъв мач в ШЛ, в който Реал така да е "подпиран". Между другото в "статийката" се споменаваше само следното " . . . Списъкът на Реал не е по-къс, но ще споменем само още един мач, но какъв – последният финал с Атлетико Мадрид . . .", (което според мен е ще си остане много дискусионно дали е така) но на преден план се изваждаше, че, видиш ли, всяка година Реал изтегляли при жребия "дългата клечка" (сещайте се за какво иде реч)! Може ли да направим малка статистика тук, колко са дълги списъците с мачовете завършили в полза за Реал и в полза на отбора от провинцията, след решаваща намеса на съдиите, за да има обективно сравнение и да се знае истината! :evil:


Не съм почитател на Реал, но мисля че съдията през целият мач позволяваше по-свободна игра на Баерн, с което им даде възможност да пресират много активно. Реал игра зрелищно като футболистите не се срамуваха да опитват удари овсякаква ситиация. Вездесъщият Марсел направо размаза Баерн. Аз по-слаб Баерн не съм виждал от 70-те.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13207
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот sapio0o » 19 апр 2017 17:36

Не, по-скоро пускаше свободна игра като цяло. И Каземиро, и Видал можеха да напуснат още през първото полувреме, а чилиецът дори в първия мач да получи червен картон. Аз още тогава обърнах внимание, че не съм ставал свидетел на толкова агресивен играч. Личи си, че има много страст и желание у него, бори се, но често извън правилата.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот tibidabo » 19 апр 2017 18:53

Моето мнение е, че съдията допусна грешки, но съм много далеч от мисълта, че са били умишлени. Случват се в почти всеки мач от най-долните девизии до ШЛ. Просто скоростта на играта е толкова висока, че трябва да си компютър да не сбъркаш. Със сигурност и на него не му се е искало да се получат, но стават такива работи. Ако питате феновете на Борусия, ще кажат, че съдиите свирят само в полза на Байерн и т.н. Това е част от футбола. Ако съдията искаше да подпре умишлено, пак повтарям умишлено Реал, щеше да свири дузпа на Каземиро и готово. Грешките са част от играта все още, и докато не започнат разни дрончета да свирят мачовете ще е така.
Единствено ме е яд, че нямаше дузпи, че стоях до 1 след полунощ. :)
[offtopic]Марсело беше невероятен снощи![/offtopic]
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот Hohohoho » 19 апр 2017 19:28

За пореден път коментираме съдиите, а не мачът от към футболно достойнство.
Яд ме е, че ги отстранихме по този начин. Първото полувреме вместо да си вкараме положенията и всичко да е свършило, наредихме пропуските и второто ги реанимирахме. Един от най-комичните автоголове, които съм виждал...
Съдиите бяха много зле. Видал цял мач се стара да поеме към съблекалните, ама съдията намери да го изгони за нещо, което трудно може да мине за нарушение. Каземиро също можеше да поеме, ако съдията действаше с еднакъв аршин.
Голът от засада никой не го оспорва. Беше кристална, само Стиви Уондър на тъч линията само не го видя.
Дразни ме, че след като показахме много добра игра, ще се помни само, че са ни тикнали. А си заслужавахме да ги отстраним.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот paceto » 19 апр 2017 21:10

rmfan5 написа:Тоя миндил Пике пак се изявявал,няма такъв честно.


И виж как му отговориха на трите точки. :lol:
Както се вижда не само феновете им са наглеци щом имат смелостта да сочат с пръст след онзи скандален мач срещу ПСЖ само преди месец.


Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13207
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот sapio0o » 19 апр 2017 21:49

Там е работата, че Байерн също вкара от нередовни положения. Дузпа, която я няма (дори и от гледна точка на това, че Каземиро трябва да бъде изгонен по-рано) и засада при автогола. Тази на Роналдо пада в продълженията, до които няма как да се стигне без споменатите голове на немците. Съдиите са еднакво слаби в двете посоки. За другото съм съгласен, сами сме си виновни.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот paceto » 19 апр 2017 22:28

Толкова с незаслуженият картон на Видал.
Чисто нарушение и моля да спрете вече с това пискане за картона поне.

https://gfycat.com/DependentSilkyGrassh ... peed=0.125

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13207
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот sapio0o » 19 апр 2017 23:31

tibidabo написа:Моето мнение е, че съдията допусна грешки, но съм много далеч от мисълта, че са били умишлени. Случват се в почти всеки мач от най-долните девизии до ШЛ. Просто скоростта на играта е толкова висока, че трябва да си компютър да не сбъркаш. Със сигурност и на него не му се е искало да се получат, но стават такива работи. Ако питате феновете на Борусия, ще кажат, че съдиите свирят само в полза на Байерн и т.н. Това е част от футбола. Ако съдията искаше да подпре умишлено, пак повтарям умишлено Реал, щеше да свири дузпа на Каземиро и готово. Грешките са част от играта все още, и докато не започнат разни дрончета да свирят мачовете ще е така.
Единствено ме е яд, че нямаше дузпи, че стоях до 1 след полунощ. :)
[offtopic]Марсело беше невероятен снощи![/offtopic]


Абсолютно. Ако съдиите искаха да свирят в една посока, Байерн нямаше да вкара от засада и да получи правото да изпълни две (меко казано спорни) дузпи. Грешките ще продължат докато не въведат око като в тениса. Та то ние се нуждаем от 30 повторения и снимки под различен ъгъл, какво остава до съдиите, които трябва да преценяват всичко на момента.

:lol: :)

Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Реал Мадрид - Байерн Мюнхен - 4:2 FT (6:3 agg)

Мнениеот Der Führer » 20 апр 2017 20:28

paceto написа:Толкова с незаслуженият картон на Видал.
Чисто нарушение и моля да спрете вече с това пискане за картона поне.

https://gfycat.com/DependentSilkyGrassh ... peed=0.125

Нашите фенове , много се връзват на глупостите на Румениге ... :mrgreen: Честно казано не бях гледал повторения на ситуацията ... но не ми беше и необходимо . Съдиите са инструктирани да санкционират опасни влизания , дори и да няма формално извършено нарушение . Освен това Видал беше предупреден по-рано от съдията . Виновен е Анчелоти , че не го извади заедно с Алонсо .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта