ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4965
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид / 12.04 / 21:45ч.

Мнениеот LaRgO » 13 апр 2017 00:10

Смачкахме ги през второто и е престъпление, че не си решихме нещата още в този мач с 1-2 гола, но все пак браво за играта през второто. Байерн не може да се оправдава, че бяха с човек по-малко.
Последна промяна от LaRgO на 13 апр 2017 00:15, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид / 12.04 / 21:45ч.

Мнениеот sapio0o » 13 апр 2017 00:14

Ние бяхме по-добрият отбор и преди картона. Не си правете изводи обаче за класиране. Ужасно е рано.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид / 12.04 / 21:45ч.

Мнениеот paceto » 13 апр 2017 00:26

Не вярвам някой да си е помислил, че сме се класирали.
Дано и футболистите мислят така другата седмица, защото ако ги подценят ще си отпаднем особено ако Лева играе, защото това момче ще създаде проблеми. :)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид / 12.04 / 21:45ч.

Мнениеот Furious_Monk » 13 апр 2017 00:29

fozzy написа:Има господ, че дузпата не беше отбелязана ! ;)
пп: Бейл първото не излизаше от нащо поле. Момчето според мен много се стара в защита.


Ами да го правим краен защитник тогава. Хич не ми ги хвали тези от ББС-то (без Кристиано), че както ми е паднало пердето напоследък, много съм им насъбрал и на него, и на Бензема, макар вината да е предимно в този който ги пуска.

Най-смешното е, че в почти всички си други решения, Зизу изглежда близо до перфектността, поне в моите очи.

Начо се справи прекрасно, все пак се води четвърти избор за централен защитник.

Благодарско на феновете на Байерн, драснали по една честитка. Има реванш и като цяло в Мадрид не се триумфира преди постигането на основната цел. Вярвам,че ни чака един оспорван и драматичен мач на Бернабеу.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид / 12.04 / 21:45ч.

Мнениеот paceto » 13 апр 2017 01:01

Ама как я мушна мазно тук и то вижте как удря топката само. :)

ИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид / 12.04 / 21:45ч.

Мнениеот Hohohoho » 13 апр 2017 02:06

Първото полувреме-слабо. От второто не вярвам някой да може дори да каже нещо негативно. Нойер ги спаси от разгром. Това е Реал, на който станах фен преди години. В тези 45 минути видях Реал, който искам да виждам, борбата, класата, кралското в Кралския клуб.
Като цяло всички бяха на ниво, но да споменем атакуващите играчи, тъй като рядко ги споменаваме с добро.
Роналдо е отнесъл не една или две критики от мен. Този мач беше отличен. Ако играеше така в 1/3 от мачовете си, дори и на феновете, на които не е много приятен, като мен, нямаше да им мине през ума да критикуват.
Бейл не дразнеше с изявите си, което е рядко за него.
Зидан се надявам да надгради и да имаме една двойна легенда.
Бензема дано влезе в затвора.

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид / 12.04 / 21:45ч.

Мнениеот CSKA69 » 13 апр 2017 05:56

Hohohoho написа:Първото полувреме-слабо. От второто не вярвам някой да може дори да каже нещо негативно. Нойер ги спаси от разгром. Това е Реал, на който станах фен преди години. В тези 45 минути видях Реал, който искам да виждам, борбата, класата, кралското в Кралския клуб.
Като цяло всички бяха на ниво, но да споменем атакуващите играчи, тъй като рядко ги споменаваме с добро.
Роналдо е отнесъл не една или две критики от мен. Този мач беше отличен. Ако играеше така в 1/3 от мачовете си, дори и на феновете, на които не е много приятен, като мен, нямаше да им мине през ума да критикуват.
Бейл не дразнеше с изявите си, което е рядко за него.
Зидан се надявам да надгради и да имаме една двойна легенда.
Бензема дано влезе в затвора.

+1 Няма какво повече да се каже, особено частта за Реал и кралското. Това второ полувреме беше вторият момент за мен, откакто Зидан ни пое, в който усетих силен flashback на Реал на Дел Боске (първият път беше мачът срещу Рома в Рим). Колкото повече французинът ни води в такава посока на развитие, толкова по-добре за нас.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид / 12.04 / 21:45ч.

Мнениеот sapio0o » 13 апр 2017 07:39

Бензема дано влезе в затвора.


:lol: :lol:

Иначе Бейл не знам какво не е дразнел, аз лично си го псувам на мач по 60 пъти. Все пак през второто Реал показа или по-скоро затвърди мненията, че при Зидан знае какво да прави срещу големите отбори. Личи едно спокойствие в разиграванията, което го нямаше при Анчелоти например. Освен това Реал се и защитава на отлично ниво в рамките на 90 минути. Байерн не създаде нито едно голове положение от игра.

Впрочем, не видях никой да отбелязва пробивите на Данчо. 8-)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид / 12.04 / 21:45ч.

Мнениеот paceto » 13 апр 2017 08:47

:lol: :lol: :lol: Падам :lol: :mrgreen:

Не стига че в Испания са купили и федерацията и съдиите. Всеки мач за тях се свири и против Барса. Не стига че си купуваха нагласени противници в Европа, ами сега започнаха да си купуват и съперниците да им лягат. Вчера ние въпреки че паднахме с 3 на 0 смачкахме Хюментус. 70 на 30 притежание на топката. 15 на 15 положения, НО - имаха късмет пропуснахме много И съдията ни отмени един чист гол и не ни даде дузпа, иначе щеше да е 2:4 , НО, господин Перез явно и там е бутал пари. Голям комплекс сме им, но то след 2:6 0:4 3:0 5:0 как да е

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ - 1/4 финал | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид / 12.04 / 21:45ч.

Мнениеот Der Führer » 13 апр 2017 09:20

Първо - честито за напълно заслужената победа . Когато Байерн не е създал нито едно чисто голово положение и най-добре игралия футболист се казва Мануел Нойер , други коментари са излишни . Червения картон оказа влияние , но не и решаващо . С някои от вас сме коментирали и по-рано , че нещата ще се решат в средата на терена . Както се случи . При цялото ми уважение към Роналдо , за мен най-много суперлативи заслужават трите халфа + Карвахал и Марсело . Бейл също свърши много работа в дефанзивен план .
Второ - не мисля че нещата в реванша ще са кой знае колко по-различни . Хумелс ще е на линия , но до него ще играе неориентирания Боатенг . Левандовски е може би най-добрия нападател в света ... но халфовете ща са същите . А те са тотално безидейни , без значение кои ще излязат на терена . Нужни са много предпоставки ( между които и тотално подценяване от страна на Реал ) , за да може Байерн да излезе краен победител .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта