Ла Лига: Леганес - Реал Мадрид - 2:4 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Леганес - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот Furious_Monk » 06 апр 2017 09:28

Аз също едва го догледах буден мача, но проблемът бе преумора и крайно изтощение. Не мисля че играха толкова зле. Поне от това което успях да видя.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13291
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Леганес - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот sapio0o » 06 апр 2017 15:05

Формата на Марсело е плашеща. Напоследък изглежда все едно е само тялом на терена. Дори в атака не прави обичайните пробиви. Съмнява ме, че може да е контузен. Като цяло влизаме в решителния месец с почти никой във форма. Може би единствено Бензема и Карвахал. Все повече започвам да си мисля, че ще изпуснем всичко и Барселона ще триумфира с требъл. Да видим.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23674
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Леганес - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот paceto » 06 апр 2017 18:56

Хамес гледам нещо е вилнял и вероятно е пътник на лято, за съжаление. :|

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Леганес - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот Furious_Monk » 06 апр 2017 23:29

sapio0o написа:Формата на Марсело е плашеща. Напоследък изглежда все едно е само тялом на терена. Дори в атака не прави обичайните пробиви. Съмнява ме, че може да е контузен. Като цяло влизаме в решителния месец с почти никой във форма. Може би единствено Бензема и Карвахал. Все повече започвам да си мисля, че ще изпуснем всичко и Барселона ще триумфира с требъл. Да видим.


С такава нагласа по-добре коментирай новия сезон на "Бягството".

Първият сезон бе интересен заради тематиката, а вторият изигран блестящо от тези двамата, който спретнаха добро Ел Класико персоналико. От там нататък всякакъв шит достоен за унижение.

Изображение
Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13291
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Леганес - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот sapio0o » 07 апр 2017 09:29

Аз си чакам да излезе с английско озвучаване. :) Иначе за нагласата, по-добре реалист, отколкото да се ядосвам накрая.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Леганес - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот Furious_Monk » 07 апр 2017 12:58

Не започва никак добре, но Уентуърт Милър с тази прошарена коса е още по-харизматичен.

"Поздрав от американските щатски затвори" :lol: , на който идиот му е хрумнала тази фраза, заслужава отделен оскар за най-идиотска реплика.



То по принцип е по-добре изобщо да не се ядосваш, защото нищо не зависи от теб, ала пуст футбол- носи със себе си и отрицателни емоционални бомби, за да ги взриви по всяко време, на всяко място.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта